Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Výroba RGB kabelu pro Amigu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám Výroba RGB kabelu pro Amigu

    Chystám se nějaké kabely vyrobit, tak uvidíme jak to vyjde cenově u nás.
    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

    #2
    O: Nakup RGB SCART kablov z Ebay

    @Fery - o jeden RGB kabel bych měl také zájem, pro mou A600 - bylo by možné si jeden objednat?
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: Nakup RGB SCART kablov z Ebay

      Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
      @Fery - o jeden RGB kabel bych měl také zájem, pro mou A600 - bylo by možné si jeden objednat?
      Jasně, jen co to dám všechno do kupy, tak začnu. Zatím jsem sehnal konektory a dokonce jsem sehnal i krytky. Není jich moc, ale pár kousků bude.
      Nyní ještě hledám co nejlevnější komponenty, zatím to vypadá, že bych dělal délku 2,5m. Ještě přemýšlím jestli dělat i s klasickým video cinchem nebo bez.

      Doplněno: tak předběžně mi vychází náklady na cca 200,- Kč / ks
      Naposledy upravil Fery; 16.04.2013, 19:58:41.
      ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

      Komentovat


        #4
        O: Nakup RGB SCART kablov z Ebay

        @Fery taky bych jeden bral

        Komentovat


          #5
          O: Nakup RGB SCART kablov z Ebay

          @Fery:i já bych měl zájem o 1 kus
          A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

          Komentovat


            #6
            O: Nakup RGB SCART kablov z Ebay

            podej prst ))))

            Komentovat


              #7
              O: Nakup RGB SCART kablov z Ebay

              Tak první kabel jsem vyrobil. Nabral nějaké zkušenosti na vylepšení a můžu se pustit do výroby. Jen ta kvalita scart konektorů mně docela zkalama, možná by šlo dělat TOP modely z kabelů s profi zlacenými konektory.
              Ale bude možné dělat na zakázku, vlastní délka, s audiem nebo bez, nebo i s video cinch ....
              Zatím jsem zkoušel jen s A600 a na LCD TV LG mi šlapalo, s minulým kabelem ne. Ještě zkusím A1200. Také mám součástky na variantu pro problematické LCD.

              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: scart.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 177,9 KB
ID: 107097
              ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

              Komentovat


                #8
                O: Nakup RGB SCART kablov z Ebay

                pekna praca. Ja som porovnaval kvalitu kupeneho kabla z ebayu a moju vyrobu - rozdiel v kvalite obrazu som nenasiel. Nemam pozlatene konektory a v pohode
                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                Komentovat


                  #9
                  O: Nakup RGB SCART kablov z Ebay

                  Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
                  Zatím jsem zkoušel jen s A600 a na LCD TV LG mi šlapalo, s minulým kabelem ne. Ještě zkusím A1200. Také mám součástky na variantu pro problematické LCD.
                  Možná se zeptám jako lama, ale co prosím znamená "problematické" LCD?
                  A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                  A600 HD,
                  2MB Chip, Fúria EC020 inside

                  Komentovat


                    #10
                    O: Nakup RGB SCART kablov z Ebay

                    Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
                    Možná se zeptám jako lama, ale co prosím znamená "problematické" LCD?
                    Některé LCD televize mají problém s některými kabely. Mám jeden kabel už hodně historický a na mém LCD TV monitoru mi s Amigou nefungoval (blikal obraz, nepoužitelné).
                    Nevím jak ti to ukázat, možná zkusím natočit video, aby byl vidět ten problém.
                    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                    Komentovat


                      #11
                      O: RGB SCART kablov z Ebay

                      Ad SCART do LCD - moje televize odmítla překreslovat obraz - Mraf radil vložit do SCARTu baterku. Jestli by to bylo možné vyrobit, budu rád a zaplatím!
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        O: RGB SCART kablov z Ebay

                        Mimochodem, baterka je minulost. Zkoušel jsem už i verzi se stabilizátorem
                        www.oldcomp.cz
                        party.oldcomp.cz

                        Komentovat


                          #13
                          O: Výroba RGB kabelu pro Amigu

                          Jeden bych taky uzivil.

                          Komentovat


                            #14
                            O: Výroba RGB kabelu pro Amigu

                            Asi bych taky vzal jeden, ve slušivé černé, a klidně pošlu stávající, konektorů není nikdy dost, a možná bych vyhrabal ještě jeden, to když jsem zkoušel vyrobit red. na vga. Jestli je teda zájem.....
                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat


                              #15
                              O: Nakup RGB SCART kablov z Ebay

                              Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
                              Jasně, jen co to dám všechno do kupy, tak začnu. Zatím jsem sehnal konektory a dokonce jsem sehnal i krytky. Není jich moc, ale pár kousků bude.
                              Nyní ještě hledám co nejlevnější komponenty, zatím to vypadá, že bych dělal délku 2,5m. Ještě přemýšlím jestli dělat i s klasickým video cinchem nebo bez.

                              Doplněno: tak předběžně mi vychází náklady na cca 200,- Kč / ks
                              Tak jak to vypadá? Bude se vyrábět, anebo se mám kouknout jinam? Rád bych tady odsud, a ještě jednou říkám, že konektory mám, ale chtěl bych černou variantu.
                              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X