Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Raiden

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Raiden

    Hra Raiden byla avízovaná pro Amigy s AGA chipsetem, ale nikdy nevyšla. Náhodou jsem na na webu narazil na video Raidena z Amigy a pak na hratelné demo. Po této hře jsem moc toužil a byl zklamaný z toho, že nebyla dokončena. Hratelné demo jednoho levelu se mi zdá moc jednoduché, na podruhé jsem ho dohrál. I když je grafika slabší než v PSX nebo Jaguar verzi, tak se mohla zařadit po bok takových klenotů jako Banshee. Vím, že jsme měli klon Raidena pod názvem Mega Typhoon, ale nebyl to prostě originál. A aby se Ataristi nesmáli, tak na Falcona měl také vyjít, ale nikdy nevyšel. Jsou k dispozici jen 3 levely.
    Video je zde
    This a playable demo of Raiden for the AGA Commodore Amiga.Although it was released for the PC, the Amiga version never found its way on the shelves.Bummer!T...

    a hra ke stažení zde
    Retrogaming, émulateurs et téléchargement de ROMs. Les jeux vidéo ont aussi leur histoire !

    Demo mi bez problémů jelo na mé A1200 s CPU 68060, asi funguje i na holé A1200.
    I love Amiga

    #2
    O: Raiden

    hmm mozna je lepsi ze to nevyslo, jeste by nam i PCckari rikali ze to u nich vypada lepe, a v pripade takoveto strilecky by to byla vazne ostuda...
    Ten kdo delal konverzi by zaslouzil, tohle o AGA snad nikdy ani neslyselo...

    Komentovat


      #3
      O: Raiden

      Je to smutné, ale žádná 2D akční hra nevyužila potenciál AGA chipsetu. Prostě Amiga chcípla moc brzy. Podle mě jen Capital Punishment vypadá po technické stránce pěkně, ale to je asi vše. Když si vemu AGA verzi XP8 nebo Tubular Worlds, hrůza. To samé T-ZerO. Jen ten Banshee je pěkný, ale mohl být ještě lepší.
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        O: Raiden

        Co se barviček týká, tak potenciál AGA čipsetu pár her využilo pěkně, Flink, Super Stardust, Uridium 2 a spousta AGA verzí ECS her. To bych zase netvrdil že to ten potenciál nevyužilo.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          O: Raiden

          Mam pocit, ze je to skaredsie ako Battle squadron z 89.
          A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

          Komentovat


            #6
            O: Raiden

            Tak to SWIV sa mi pacil viac aj ked bol ECS/OCS
            Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
            Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
            E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
            Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
            AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


            registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

            Komentovat


              #7
              O: Raiden

              No on ani ta psx verze neni zadna slava https://www.youtube.com/watch?v=0fI2I8mdRNU Bashee je teda hezci
              WinUae

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X