Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Putty Squad

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software 68k Putty Squad

    Nejlepsi hra pro Amigu, ktera na Amize nikdy nevysla. Asi takto predstavuji tuto hru jeji tvurci - System 3 novym potencialnim hracum, kteri vlastni PC nebo nekterou z konzoli Vita, 3DS, PS3, Xbox360, mozna i Wii U s vyhledem na specialni verzi pro iOS a Android.
    A procpak ze to pisu sem? Protoze sefik System 3 Mark Cale naznacuje, ze by majitele starych zazloutlych stroju s nazvem Amiga meli jejich stroje zacit vytahovat ze skrini a sklepu, oprasovat a zprovoznovat. Nic jeste neni jiste a pravdepodobne bude zalezet i na poctu predobjednavek, ale ruku na srdce, kdo z nas by do toho nesel.

    video Putty Squad 2013
    originalni clanek na IGN (eng)

    #2
    O: Putty Squad

    Mark Cale je lhář.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Putty Squad

      A pro nás, co nemají zákulisní informace, je lhář proč?
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        O: Putty Squad

        Mark Cale již několikrát sliboval že Putty Squad uvolní free, pak zase že ho vydá ke stažení za poplatek, pak že ho nikdy nepustí, pak že ho Amigisti už dávno nezajímají a tak dále. Když jsme dělali Puttymoon, psali jsme si s nějakou jeho sekretářkou a ta nám tlumočila vzkazy, v podstatě to vyznělo v duchu "trhněte si nohou, mám zamálo se s váma bavit".
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          O: Putty Squad

          Putty jsem nikdy nepochopil, ach jo . Možná, že mne k tomu remake dostane.
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            O: Putty Squad

            Hm, klikni na můj podpis, třeba ti to pomůže. Ale je to Putty, nikoliv Putty Squad.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              O: Putty Squad

              O vašem projektu vím a obdivuji ho, to ano... ale hru jsem prostě nikdy nepochopil. Tuhle si mi ji ukazoval, takže tak nějak chápu, jak se ovládá, ale pořád mi uniká to kouzlo. Jakože kdyby to byl další z PDware, který s Náměstkem taháte na párties (mimochodem - doufám, že dorazíte!), tak se tomu nedivím. Ale vím, že tahle hra je obecně považovaná za legendu a já se stydím, že nejsem jedním z vás.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #8
                O: Putty Squad

                opravdu bych rád viděl, jak tohle konvertují na Amigu.

                Komentovat


                  #9
                  O: Putty Squad

                  Autorem citovaného textu je Scavenger Přejít na původní příspěvek
                  opravdu bych rád viděl, jak tohle konvertují na Amigu.
                  to je hrube nepochopeni, tim co naznacoval nam chtel rict, ze by konecne mohla vyjit i ta hotova Amiga verze...

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X