Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

    O kartě ZEUS se tady na fóru několikrát psalo, ale poslední příspěvky jsou z roku 2006 a nic moc se o ní neřeklo. Narazil jsem teď na onen kus HW na EAB:


    68SEC000 CPU running at 7 or 50 MHz
    8 MB RAM
    1 x BootMenu (Config)
    6 x Kickstart ROM Switcher
    IDE Controller (Gayle Logic A600)
    Clock Port
    Realtime Clock
    Freezer Button (just upload your freezer ROM, e.g. Action Replay, and you are done)

    Karta měla být k dispozici v zimě 2012 - ale nikde nevidím odkaz ke koupi. Neprokousával jsem se celým tím dlouhým vláknem. Ví někdo něco víc? To by snad i A500 dostala smysl, ne?
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    #2
    O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

    Já se celým vláknem prokousal. HW je hotov, ale kluci nechtějí udělat chybu, že uvedou HW a až pak budou štelovat SW. Takže mají desky pro sebe a testují, upravují SW, vychytávají mouchy. Jak HW vývojář, tak SW vývojář však shodně tvrdí, že během roku 2013 to budou mít už lidi ve svých Amigách ;o)
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

      Cena bude 250 až 300 EUR. To je teda nářez. Asi si nechám zajít chuť .
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

        Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
        Cena bude 250 až 300 EUR. To je teda nářez. Asi si nechám zajít chuť .
        A k*rva, to narez...
        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
        Furiatune homepage

        Komentovat


          #5
          O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

          To IDÉčko mu jede přes 6 MB/s a přes 5 mips u 68000 je myslím taky dobrý. Cena je drsná, ale třeba pak zlevní, když nebude odbyt.
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

            Darmo, stale tu vidim cenovu priepast co je pre ludi na zapade cenovo priatelne a smerom na vychod uz nie. Viem aky je vyvoj HW casovo narocny, bavime sa radovo o 100 az 1000ku hodin prace, to je tazke premietnut do ceny. Myslim, ze v dnesnej dobe karta na baze 68000 za 250,- Eur je trochu pritiahnute za vlasy. Len pre zaujimavost pre Poliakov je Furia za 90,- Eur privela a preto chcu vytvorit akcelerator podobnych parametrov ako moj do 300,- Zl co je cca 70,- Eur a to je strop. Len dufam, ze to neskonci ako s ich potravinami, tolko budu brnkat na cenu az sa to nebude dat jest Oba uvedene pripady su extremi, je to o ludoch... a potom o peniazoch.
            Naposledy upravil Boboo; 16.03.2014, 19:21:34.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

              Nevěřím, že by Poláci zmákli to, co ty jsi vyvíjel tři roky. Stačí se kouknout na kvalitu a cenu Mediátorů ;o)

              Propast mezi námi a zápaďákama jen tak nezmizí. Amiga HW pro nás nebyl nikdy levný a tvoje karta konečně boří zdi.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #8
                O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

                Ked mi povie moj nemecky sef ze Slovensko je pre neho drahe tak to je co povedat, u nich je vsetko lacnejsie okrem ceny prace
                Naposledy upravil venox; 16.03.2014, 21:28:51.
                WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                Komentovat


                  #9
                  O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

                  Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                  Nevěřím, že by Poláci zmákli to, co ty jsi vyvíjel tři roky. Stačí se kouknout na kvalitu a cenu Mediátorů ;o)

                  Propast mezi námi a zápaďákama jen tak nezmizí. Amiga HW pro nás nebyl nikdy levný a tvoje karta konečně boří zdi.
                  Ja by som moc nepochyboval o schopnostiach Polskych kolego, s Rafal som v kontakte a vela veci pri vyvoji 68020 akceleratora sme riesieli spolu. Rafal je sikovny vyvojar a aj vdaka nemu Furia je vybrusena do najmensich detailov. Tu je jedena s koncepcii noveho akceleratora od Rafala.
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    #10
                    O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

                    Co je zač ten CF/IDE adapter? Moc se mi líbí!

                    Komentovat


                      #11
                      O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

                      Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                      Co je zač ten CF/IDE adapter? Moc se mi líbí!
                      To je Rafalova redukcia, ktoru urcity cas vyrabal, neviem ci to este robi. Jednu mam aj ja, dostal som ju darom
                      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                      Furiatune homepage

                      Komentovat


                        #12
                        O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

                        A jaká je? Dá se k ní připojit i další IDE disk, nebo CDROM?

                        Komentovat


                          #13
                          O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

                          Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                          A jaká je? Dá se k ní připojit i další IDE disk, nebo CDROM?
                          Problem vsetkych CF redukcii je v tom ze nie su *bufferovane ako IDE-fix97, tak dochadza k problemu CF a HDD, alebo CF a CDROM.
                          * aktivne odelene signali logickym obvodom napr. 2x 74HCT245, alebo niecim podobnym.

                          Ale to sme uz offtopic
                          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                          Furiatune homepage

                          Komentovat


                            #14
                            O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

                            @Springy: Kup is 4xEIDE a do primární větve si zapoj CF a máš totéž. Já jej mám v každé Amize jako standard už kvůli FS a podpoře velkých partitionů.
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              O: Zeus 68k - Accelerator/IDE/RAM for the A500/2000/CDTV and others

                              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                              @Springy: Kup is 4xEIDE a do primární větve si zapoj CF a máš totéž. Já jej mám v každé Amize jako standard už kvůli FS a podpoře velkých partitionů.
                              Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                              Problem vsetkych CF redukcii je v tom ze nie su *bufferovane ako IDE-fix97, tak dochadza k problemu CF a HDD, alebo CF a CDROM.
                              * aktivne odelene signali logickym obvodom napr. 2x 74HCT245, alebo niecim podobnym.

                              Ale to sme uz offtopic
                              Aha, tak já myslel že to je něco komplexnějšího - něco jako 4xEIDE s CF slotem. Ta deska je tam hezky vměstnaná.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X