Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Powermac G5 a MorphOS

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Powermac G5 a MorphOS

    Docela bych G5 pro MorphOS chtel. Daj se sehnat na inzerat celkem za dobrou napr tady.
    Ceho bych se mel pri koupi vyvarovat? Tohle jsem cetl http://www.morphos.de/hardware
    Da se vymenit graficka karta? (G4 mi po vymemne grafiky nechtela najet) Neni mi moc jasny jak je to s temi kartami With 3d hardware acceleration (noW3D).
    Naposledy upravil ghh; 09.05.2017, 02:09:17. Důvod: sotek
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      #17
      O: Powermac G5 a MorphOS

      Neni lepsi Mac Mini? Chapu ze to nema ten vykon, ale tohle je strasna bedna.

      Komentovat


        #18
        O: Powermac G5 a MorphOS

        Jj, souhlasí s tou bednou, a i když Pegasos 2 se vešel do mnohem menšího toweru, tak šel z domu. Nějak jsem na towery zanevřel. Doma už není ani jeden.
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          #19
          O: Powermac G5 a MorphOS

          Mam pod stolem dost mista. PPC mini se blbe schani a je to pomaly. Jen bych chtel vedet jestli tam jde vymenit ta gr. karta.
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #20
            O: Powermac G5 a MorphOS

            O G5 jsem uvazoval take - je to sexy machine!


            Pred koupi G5 doporucuji shlednout toto video:

            Komentovat


              #21
              Powermac G5 a MorphOS

              Karta vymenit jde, ale nejde tam dat bezna PCckova karta, musi byt upravena, preprogramovana. Co jsem ruzne cetl, neni to uplne snadne. Slo o specialni karty utcene do techto pocitacu.

              Nemam s tim osobni zkusenost, vazne jen co jsem nekde cetl. A nevedel jsem, ze se delal dokonce quad core a na tak vysoke frekvenci. To je vazne znacne rychlejsi nez mac mini.

              Komentovat


                #22
                O: Powermac G5 a MorphOS

                Vytvoríš boot USB ako freedos, nahráš tam nvlash a *.rom karty, ktorú chceš flashnúť a laboruješ dokým sa ti to podarí. Škoda, že tieto romky už nestiahnem:



                Možno osloviť autora aby ich niekam uložil, alebo googliť po webe. Ak by som to mal ako vyskúšať, pustil by som sa do toho.
                A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

                Komentovat


                  #23
                  O: Powermac G5 a MorphOS

                  Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                  Mam pod stolem dost mista. PPC mini se blbe schani a je to pomaly. Jen bych chtel vedet jestli tam jde vymenit ta gr. karta.
                  Co je na MacMini G4 pomalý, pokud se bavíme o MorphOS?
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #24
                    O: Powermac G5 a MorphOS

                    Doda: uff to jsem teda necekal - flashovat gr. kartu. Chci totiz tu co je u ni podpora 3D, protoze bez toho nefunguje napr Blender a vubec...
                    Jack-3d: No dobre zas tak pomaly to nebude, ale ja bych proste tu G5 chtel G5 > G4
                    k0x: Video dobry, chlapek to pekne podal a priznam se trochu me odradil ten hluk a topeni. I kdyz mel ten nejvykonejsi model tak ty slabsi taky asi nebudou bez hluku
                    Naopak tower mi vyhovuje pro moznost vice disku a pod. Taky to nehodlam nekam nosit. OSX me tak nejak nezajima, mel bych to jen pro MorphOS.
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #25
                      O: Powermac G5 a MorphOS

                      Tak pokud to mas jen na MorphOS tak si porid radeji PowerBook G4 nebo MacMini G4.


                      Flashovani karet PC/Apple neni problem.

                      G5 je velice pekny case, ale je take nachylny k poskozeni vzhledem ke sve vaze...

                      Spotreba u G5 take neni zanedbatelna.


                      Nakonec - pohybujeme se ve svete retro - takze defakto zadne proti neni - Go G5!

                      Komentovat


                        #26
                        O: Powermac G5 a MorphOS

                        Ted jsem si na internetech neco vic precet a vypada to ze mini bude asi lepsi volba. Na ebajich se precejenom vyskytujou.
                        Nemohl by mi ho nekdo po spolecne dohode koupit ?
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat


                          #27
                          O: Powermac G5 a MorphOS

                          Urcite mohl, jsou k sehnani i tady. Takovy svaty gral je 1.5GHz verze, ani ne tak kvuli te frekvenci, ale ma snad vetsi videoram na karte nez ty pomalejsi verze. Nevim ovsem, jestli ma cenu se za touhle verzi honit. Mozna kvuli nejakym 3D vecem asi ano, ale neznam konkretni pripady kdy se to hodi.

                          Komentovat


                            #28
                            O: Powermac G5 a MorphOS

                            A co powermac g4? Takovej PowerMac 3,6 nevypadá vůbec špatně.
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #29
                              O: Powermac G5 a MorphOS

                              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                              A co powermac g4? Takovej PowerMac 3,6 nevypadá vůbec špatně.
                              Napríklad Power Mac G4 je naozaj výkonná mašina. My sme na ňom v telke v reálnom čase strihali a produkovali mestské vysielanie v rozlíšení 720x576. Na tú dobu to bol úžasný stroj a dá sa zohnať aj u vás doma:

                              PC - Power Mac bazar. Prodej snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete.


                              PC - Apple Macintosh bazar. Prodej snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete.


                              PC - Power mac bazar. Prodej snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete.


                              A dokonca aj jeden eMac:

                              PC - Appel eMac bazar. Prodej snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete.
                              A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

                              Komentovat


                                #30
                                O: Powermac G5 a MorphOS

                                jack-3d: nojo ten by byl pro me uplne nejlepsi. Ten chci
                                lacoh: na ty inzeraty jsem koukal. Prvni dva nejsou pro me. O tretim nejsou podrobnosti a tel. cislo u inzeratu neexistuje Napsal jsem mu zpravu, tak uvidim.
                                Na ebay jich par je, ale vetsinou z USA kde je postovny drazsi nez stroj.
                                Kdyby nekdo narazil na G4 s Radeonem 9000 dejte mi prosim vedet.
                                Naposledy upravil ghh; 11.05.2017, 18:48:31. Důvod: zas ten sotek
                                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X