Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Oprava joypadu pro CD32

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Oprava joypadu pro CD32

    Ahoj, vyhrabal jsem stary joypad pro CD32, ale protaci se mu krizovy ovladac - kdyz je ve spravne pozici (vystouple tecky jsou S,J,V,Z), tak funguje bez problemu, ale jen co s nim chvilku hraju, tak se protoci asi o 20° a uz mi nefunguje dolu a doprava... uz jsem ho rozebiral, asi bude stacit ten krizovy ovladac nejak zajistit, ale netusim jak, izolacka moc nepomohla ( ten puvodni povrch, co na nej nalepoval uz je davno pryc, je tam jen ten holy plast... neresili jste to nekdo? diky
    PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

    #2
    O: Oprava joypadu pro CD32

    opravdu s tim nema nikdo zkusenost? :/
    PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

    Komentovat


      #3
      O: Oprava joypadu pro CD32

      Ja som to raz zazil na jednej vystave konzol (1995?), kde sa dalo vystavene kusky aj otestovat. Taki parchanti to tam naschval otacali, aby si nikto okrem nich nemohol zahrat Body Blows. Bohuzial sposob opravy nepoznam
      ???

      Komentovat


        #4
        O: Oprava joypadu pro CD32

        tak jedine, co mne zatim napadlo, je prilepit lepidlem ten protacejici se krizovy ovladac na tu kontaktni gumu, co je pod nim. Delal jsem to specialnim lepidlem pro lepeni nesavych materialu se savymi a podle navodu jsem joypad vyzkousel az po 24 hodinach... fungoval, ale vydrzel asi dve minuty treninkoveho kola Shadow Fightera, pote se zacal opet protacet... kurnik...
        PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

        Komentovat


          #5
          O: Oprava joypadu pro CD32

          Nech lepidlo lepidlem, navrtej do toho malinké dírky a sešij tenoučkým, ale pevným vláknem, to bude držet.
          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X