Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Distancne slpiky pre CPU karty A3000/A4000

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Distancne slpiky pre CPU karty A3000/A4000

    Davam do pozornosti pre majitelov CPU kariet A3000/A4000 plastove stlpiky, ktore su takmer nevyhnutne pre spravne uchytenie kariet na zakladnu dosku. Nasiel som eBay vyborny kontakt kde si mozete plastove slpiky zakupit za prijatelnu cenu. Sam som si ich zakupil a mam ich uz doma, preto som sa chcel podelit s touto informaciou ak by niekto mal zaujem, tu je kontakt. Postovne 2,- Eura.

    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    #2
    O: Distancne slpiky pre CPU karty A3000/A4000

    Hele, Jacku, že by ses konečně zbavil balíčku žvejkaček?
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Distancne slpiky pre CPU karty A3000/A4000

      Ve čtyřlitru tyto sloupky mám, tam jsou ty díry předpřipravené mezi deskou a kartou. Ale ve třílitru jsou na místech těch děr různě čipy a sloty na zip ram. Takže maximálně sloupky seříznout na požadovanou délku. Navíc na ebayi nemám účet ;o) Ale díky za info ;o)
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #4
        O: Distancne slpiky pre CPU karty A3000/A4000

        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
        Davam do pozornosti pre majitelov CPU kariet A3000/A4000 plastove stlpiky, ktore su takmer nevyhnutne pre spravne uchytenie kariet na zakladnu dosku. Nasiel som eBay vyborny kontakt kde si mozete plastove slpiky zakupit za prijatelnu cenu. Sam som si ich zakupil a mam ich uz doma, preto som sa chcel podelit s touto informaciou ak by niekto mal zaujem, tu je kontakt. Postovne 2,- Eura.

        http://www.ebay.de/itm/4x-Abstandsha...item2c6ff2f00b
        Ja som chcel od neho kupit SuperBuster11, ale v podmienkach ma ze posiela len do Nemecka. Ty si mu najskor pisal, alebo si kupil a potom si sa dohodol ze posle aj na slovensko ? Ono pri tom chipe by sa tieto stlpiky zviezli (a za jedno postovne)...
        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

        Komentovat


          #5
          O: Distancne slpiky pre CPU karty A3000/A4000

          Ja som mu napisal, bol ochotny, poslal mi link na jeho e-shop. Problem poslat do zahranicia nie je
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #6
            O: Distancne slpiky pre CPU karty A3000/A4000

            Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
            Ve čtyřlitru tyto sloupky mám, tam jsou ty díry předpřipravené mezi deskou a kartou. Ale ve třílitru jsou na místech těch děr různě čipy a sloty na zip ram. Takže maximálně sloupky seříznout na požadovanou délku. Navíc na ebayi nemám účet ;o) Ale díky za info ;o)
            Nepotrebujes eBay mozes to kupit priamo na jeho e-shope.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              O: Distancne slpiky pre CPU karty A3000/A4000

              Pekne, takhle vypadaji ty originalni sloupky? Ale pokud se chces vyhnout ebayi, je mozne podobne sehnat v GM. Nemaji tam tak hezke, ale sedi presne a jak sam pises, stejne se pro ucely uchyceni turbokarty v trilitru musi seriznout.

              A kdyz uz, jeste jednu snad souvisejici vec... pokud by nekdo shanel gumove nozicky pro dvou/tri/ctyrlitr, maji presny ekvivalent v Conradu. Jenom je treba si poradne precist popis, ja si na poprve vybral namisto cernych pruhledne. Ty jejich obrazky jsou fakt jen ilustracni
              AmigaOS // AROS

              Komentovat


                #8
                O: Distancne slpiky pre CPU karty A3000/A4000

                Já měl na mé A4000 rozteklé gumičky, tak jsem je vyměnil za trosku větší gumičky, u A600 jsem měl jednu taky rozteklou, naštěstí jsem měl jednu náhradní, kterou jsem našel nalepenou na vnitřním plechovém stínění . Fakt to chce asi nakoupit do zásoby.
                I love Amiga

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X