Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Programátor Genius G840

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Programátor Genius G840

    Tak jsem si po dlouhé době zase udělal radost a pořídil si konečně programátor "všehomožného". Můj výběr padl na Genius G840, jelikož umí většinu čipů, které se používají na biosy v ntb a MB, což bude jeho primární použití na našem servisu, ale taky samozřejmě epromky pro kickstarty, že...

    Takže sem objednal, zaplatil a do týdne a půl sem měl na stole dva balíčky (na dva ještě čekám, bude tam UV mazačka a jedna spešl redukce)...

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 01.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 50,1 KB
ID: 112441 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 02.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 60,6 KB
ID: 112442

    Číňan nezklamal, zdarma přihodil redukci k napájecímu zdroji a šamanský přívěšek...

    V balení bylo dokonce i několik základních redukcí...

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 03.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 44,5 KB
ID: 112443 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 04.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 65,7 KB
ID: 112444 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 05.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 59,4 KB
ID: 112445 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 06.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 55,9 KB
ID: 112446

    No, a v druhém balíčku bylo...

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 07.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 65,8 KB
ID: 112447

    )

    #2
    O: Programátor Genius G840

    Platil jsi clo? Jinak vidím, že jsi se těmi redukcemi předzásobil
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: Programátor Genius G840

      Když se mrkneš na první obrázek, tak je na balíku krásné velké razítko "BEZ CLA"... )

      A cenu napsal na 15$...

      Muhaha...

      Komentovat


        #4
        O: Programátor Genius G840

        Tak to je dobrá koupě,ale když vidím bez cla a jsi spokojenej,tak to stálo určitě víc co,aspon tak kolem 60Liber,hlavně,že čínan napsal menší cenu.
        Amiga je nejlepší...

        Komentovat


          #5
          O: Programátor Genius G840

          Takže po několika (dvou) dnech zkoušení, co to umí tu mám první varování - v žádném případě nezkoušejte ovládací soft zpouštět na W7 ! Já jsem si tím absolutně zkazil první dojem, jelikož to imrvére vytuhávalo, nebo padalo na hubu a to prakticky při jakékoliv operaci. Byl jsem z toho na mrtvici a myslel sem, že sem vyfasoval defektní kus. Třeba jenom načtení romky většinou zkončilo na 20ti - 30ti procentech a výtuh. Soft šel sestřelit jen přes správce úloh a odpojení programátoru od USB a napájení...
          Naštěstí mám na notesu tripleboot (Linux, WinXP, W7) a po nainstalování ve starých dobrých "ixpéčkách" vše začalo šlapat tak jak má a já si oddechnul...! Kua, tyhle stresy já miluju...

          Soft je ve verzi 5.20 a je takový trochu spartánský, ale přehledný. No, zatím se s ním seznamuju...

          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Soft.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 75,0 KB
ID: 107194

          Zkusil sem si načíst romku z Apolla, co jsem před lety vyndal před upgradem na 060tku a zjistil jsem, že má poslední verzi 5.60
          Himl, to sem nemusel dávat novou... Ále co, byla v tom upgráde kitu...

          Komentovat


            #6
            O: Programátor Genius G840

            Ja pouzivam vmware, podnim mam XP a vsetky aplikacie a SW pre pracu z HW a programatormi, tiez som mal problem Win7 ovladacmi.
            Naposledy upravil Boboo; 07.07.2013, 21:26:08.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              O: Programátor Genius G840

              tiez som mal problem s programatorom pod win7, pomohlo spustit ako admin a kompatibilita windows xp sp3
              WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

              Komentovat


                #8
                O: Programátor Genius G840

                Já mam G540 s SW verze 5.20 a pod Win 7 32 bit chodí bez problémů.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  O: Programátor Genius G840

                  Mám W7 64 bit (to bude asi ten problém) a admin mód plus kompatibilita WinXP bohužel nepomohla...

                  To sem zkoušel hned na začátku.


                  Jediný pozitivní poznatek z používání pod W7 bylo, že texty a hlavně obrázky "seděli" do celkového obrazu, oproti WinXP, kde je to trochu šejdrem...
                  Naposledy upravil IDEfix; 07.07.2013, 22:37:18.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Programátor Genius G840

                    Problem je aj XP 64-Bit, mam odskusane.
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #11
                      O: Programátor Genius G840

                      Ja mam G540 a ten soft ma stejne rozjety obrazky. Taky jedu pod xp 32bit.
                      www.oldcomp.cz
                      party.oldcomp.cz

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X