Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Najde sa niekto ochotny ?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Najde sa niekto ochotny ?

    Zdravim vsetkych amigistov !!!

    Mama ucitelka otec vedec nijake terno za komousa ! Prave preto som mal len Sharp MZ800 a nie Amigu hoci som po nej velmi tuzil este aj na ten mi musel tata nasporit z diet po sluzobnych cestach. A teraz preco o tom tocim ?

    Sharp bol super ale ked som videl nejake demo u kamarata na Amige uplne ma dostala a povedal som si, ze raz ju budem mat. Pred asi 9 rokmi sa mi naskytla dobra kupa AMIGA 500 a Amiga 1200 dohromady s jednou mysou dvoma joystickmi a asi 100 disketami. Vtedy som ju hned odskusal za asistencie cloveka co mi ju predal ale popravde odvtedy som sa ich nedotkol. Teraz po rokoch mam kopec veci vyriesenych a chcem sa k tomu vratit. Chcem poprosit ci by sa nasla nejaka dobra dusa co by sa mi povenovala zo 10 minut po telefone lebo mam ambiciu v auguste sa tomu vyznamne povenovat takze aby som potom necakal na nejake objednane veci a podobne. V rychlosti by sme prebehli co vlastne mam co potrebujem na pohodlne prevadzkovanie atd. Je tu toho popisane dost len nikde uplne od zakladov. Zivim sa programovanim a volakedy som skladal pc tak to pojde rychlo si myslim.

    Ak by ste sa niekto na to podujali poslite mi prosim na seba telefon do sukromnej spravy s casom kedy mozem volat. Ja vam zavolam, kludne aj do ciech. Viem ze vsetko je na nete ale som na tom dost extremne s casom tak by som to rad vyriesil touto cestou.

    #2
    O: Najde sa niekto ochotny ?

    Můžu volat neomezeně z práce, pošli mi SZ se svým číslem a můžu ti během dne zavolat.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: Najde sa niekto ochotny ?

      Velmi pekne dakujem uzivatelovi voodoo aj takto oficialne na fore. Prebrali sme to za chvilu, veci idem naobjednavat a v auguste vas vsetkych urcite obstastnim dalsimi otazkami.

      Este raz obrovska vdaka tolko informacii co som dostal by som doloval z fora minmalne desat nasobny cas.

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X