Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

    Amiga 500 na boku prepinac ale nechapem ako sa povodny majitel dostal dnu lebo obe zarucne nalepky su neposkodene takze tipoval by som ze sa s nou nic nerobilo. + zdroj + joystick bez mysi

    joystick vyzera takto len je modry priesvitny.



    Mozem otestovat alebo napiste co mam pozret alebo vyskusat.

    #2
    O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

    jen ciste nahodou nema / nemela na sobe nalepenou stribrnou hvezdicku?

    Komentovat


      #3
      O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

      Nie ziadna hviezdicka !

      Na 1200 je zretelne ze tam volakedy bolo nalepene velke MF ale na 500 nic zretelne nevidim.

      Este som zabudol ak by niekomu pomohlo tiez darujem niekolko desiatok HD diskiet nikdy nepouzitych a niekolko desiatok DD diskiet original amiga.

      Komentovat


        #4
        O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

        Tie DD diskety by som bral
        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

        Komentovat


          #5
          O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

          Su tvoje ! Napis mi adresu na seba do spravy.

          Komentovat


            #6
            O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

            Diky, mas PM.
            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

            Komentovat


              #7
              O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

              Já bych měl zájem o napájecí zdroj k té pětistovce. Chybí mi k mé A1200. Kolik by jsi za něj chtěl, řekněmě 200 - 250 Kč ?

              Komentovat


                #8
                O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

                blondy preferujem odber celeho kompletu amigy plus zdroj. Joy zobral voodoo spolu s disketami takze davam k tomu uz iny joy !

                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: P1070532.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 69,5 KB
ID: 107211Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: P1070533.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 51,5 KB
ID: 107212Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: P1070534.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 58,4 KB
ID: 107213Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: P1070536.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 66,6 KB
ID: 107214Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: P1070539.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 69,9 KB
ID: 107215

                Komentovat


                  #9
                  O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

                  takový inzerát jsem ještě neviděl "Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500". A protože tady nejvyšší nabídka ještě nepadla, mám zájem o tu variantu daruji

                  Komentovat


                    #10
                    O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

                    A nenechal si to původn majitel upgrddeovat u autorizovaného technika?

                    Komentovat


                      #11
                      O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

                      Nie springy ziaden autorizovany technik len je tam ako vidis nejaka doska ( voodoo mysli ze to je prepinac medzi dvoma druhmi pamate ci co som lama a neviem co to je ) a ta ma vyvedeny ten vypinac zboku. Potom som na to prisiel ako to tam namontoval cize je jasne ze tie plomby su okej a fakt to este nikto neotvaral.

                      Ponuky mam scavenger : Sled ponuk je takyto 20e 35e 45e. miestnym ludom v roznych fazach ponuk som ponukol 39 a 50 ale nestretlo sa to s pozitivnym ohlasom. Uz som to chcel pomaly uzavret ale vcera mi zase chalan volal ze to zobere za tych 45 ale az v polke augusta takze neviem. Je mi to asi fuk komu to nakoniec dam alebo predam ale keby z toho mohli byt nejake prachy bol by som rad ale nie je to nutne takze vas budem informovat ako to vyzera. Povodne som ju chcel darovat miestnemu uzivatelovi voodoo ale ten ju odmietol s tym ze je to vraj moc vela za chvilu casu co mi venoval. Tak som mu poslal asi 150 diskiet a joystick a tuto amigu som dal sem.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

                        Co jsem se koukal do starých katalogů, tak by to mohl být přepínač kick startů, ne? A samozřejmě ji raději prodej!

                        Komentovat


                          #13
                          O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

                          Taky si myslím, že jí raději máš prodat. Jak znám Scava, tak je to jenom provokace. Jeho žena by mu stejně doma další železo nedovolila
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

                            Take jsem mel nutkani si z Martina trochu vystrelit, ale nakonec jsem se udrzel .

                            Komentovat


                              #15
                              O: Darujem alebo predam najvyssej ponuke AMIGA 500

                              Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                              Co jsem se koukal do starých katalogů, tak by to mohl být přepínač kick startů, ne? A samozřejmě ji raději prodej!
                              no nevim, mas pravdu ze se tak prepinac kickstartu delaval, nicmene vzhledem k tomu kam ty draty vedou, tak je to vypinac/prepinac pameti.
                              delavaly se dve varianty:
                              - kompletni vypinac rozsireni pameti (proste abys nemusel desku vytahovat pokud potrebujes kvuli nejake velmi stare hre jen chipku.
                              - prepinac pameti pro rozsireni, ktere mohlo obsahovat vic nez 0.5 MB fast a tam se prepinalo prave mezi 0.5 MB fast a veskerou pameti na rozsirovaci karte...
                              Naposledy upravil ExiE; 26.07.2013, 15:13:37.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X