Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga Games Inc. - Bill McEwn opět na scéně

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Amiga Games Inc. - Bill McEwn opět na scéně

    Dum spiro, spero, a my dýcháme ... teda zatím
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #47
      O: Amiga Games Inc. - Bill McEwn opět na scéně

      Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
      Nebol by som si taky isty, par by sa ich naslo
      ne ty to porad nechapes a k tomu si jeste beres na pomoc vyroky, ktere se tykaji uplne jine veci. Ja to vzdavam.

      Komentovat


        #48
        O: Amiga Games Inc. - Bill McEwn opět na scéně

        ..no este stastie ze ty uplne chapes..
        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

        Komentovat


          #49
          O: Amiga Games Inc. - Bill McEwn opět na scéně

          Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
          voodoo mas to pomichane
          z hlediska trhu tykajiciho se zabavni elektroniky, her, pocitacu je dnes velmi zajimava generace dnesnich tricatniku protoze jsou v produktivnim veku, maji penize a nezapomneli si hrat. ti znacky jako Amiga, Atari, Commodore a mnohe jine znaji. Mrkni se na Gog.com, ktery ted vydava nektere hry z Amiga ery v PC verzich (Cannon Fodder, AlienBreed a pod.) a najdes tam spoustu komentaru od lidi, kteri Amigu nemaji uz 20 let a presto pisou, ze Amiga verze byla podstatne lepsi a jestli nemuzou vydat ty. To jen jako priklad.
          Pekny priklad. GOG samozrejme poznam, je to web pre retro hry, tak je aj vacsia sanca ze tam natrafis na ludi, co hrali tie hry na Amige. Odpoved preco chcu Cannon fooder z Amigy je, lebo to bola lepsia verzia. A preco je na GOG ta z PC ? Lebo maju licencie pre PC hry a pustaju ich pod DOSBoxom. A ty ludia co si pytaju verziu z Amigy to chcu pre ktory komp ? Ano, pre PC s WIN..
          Uz davno Amigu nemaju a ani sa im ju nechce emulovat pod WinUAE (teda nepredpokladam ze maju problem si upiratit CF pre Amigu a preto chcu kupit "original" z GOG).
          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

          Komentovat


            #50
            O: Amiga Games Inc. - Bill McEwn opět na scéně

            Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
            @voodoo
            z pohladu tvojho nie, nema ziadna znacka hodnotu tak ako pre mna nema Apple. No trh sa riadi inymi pravidlami a experti na marketing, znali veci maju na to iny nazor a ten udava smer. Vznikaju sustavne rozne SW firmi zamerane na tvorbu hier, tazko sa dokazu predieraju na trhu, lebo takych vyvojarov je vela, ich nazvy firiem nikomu nic nehovoria. Ak by takato neznama firma mala moznot vydat svoju hru napriklad pod znackou Commodore co je notoricky znacka pre strednu generaciu, garantujem ti, ze by predaj stupol minimalne o 50%. Tak prosim nehovor ze Amiga TM by nemala ziadnu vahu, v praci mam nad sebou skatulu od A600, k nam do prace chodia pravidelne navstevy zo zahranicia, Rakuska, Nemecka, Madarska. Vzdy sa niekto od nich u mna zastavy a pyta sa na tu skatulu co ma s nou spaja. Ak by som mal tu znacku Amiga vedel by som ako s nou nalozit
            Znacka Amiga bola na predaj za $5 milionov. Kde boli Tvoji marketingovy experti ze si nechali ujst taku uzasnu prilezitost ? Okrem toho, Bill drzi kickstart a mozno stare verzie systemu. Ako tym brzdi ostatnych ?
            AMIGAOS vlastni Hyperion, AmigaOne ma Trevor a patenty na hardware Amigy ma ACER. Tak co brzdi Bill ? To je blud. Ak si presvedceny ze znacka Amiga ma taku cenu, mozes si ju licencovat, naposledy isla do HongKongu na tablety a All in One PC. Urcite trhali predajne rekordy...
            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X