Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Director

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Jaký File Manager na Efiku?

    Asi jsem hloupý jak daleko vidím, ale nikde nemůžu najít odkaz ke stažení Directoru...
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #17
      O: Jaký File Manager na Efiku?

      Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
      Asi jsem hloupý jak daleko vidím, ale nikde nemůžu najít odkaz ke stažení Directoru...
      Zkus:

      Autorem citovaného textu je MarK Přejít na původní příspěvek
      Aby bylo vidět, co se děje, tak jsem trochu upgradnul ten odkaz na Director...
      a

      Autorem citovaného textu je MarK Přejít na původní příspěvek
      Ke stažení na mém webu je malé exe pro Amigu klikem na velký screenshot.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #18
        O: Jaký File Manager na Efiku?

        Jsem si říkal, že to nemá koncovku, jede to jako z praku na powerbooku, už se taky těším, DO je sice dobrý, ale u mne sem tam spadne, když ho spouštím jako první, tak občas i se systémem.
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          #19
          O: Jaký File Manager na Efiku?

          Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
          DO je sice dobrý, ale u mne sem tam spadne, když ho spouštím jako první, tak občas i se systémem.
          V původním vlákně řešil Dami s Mrafem právě nestabilitu DO pod MOSem. Zkus to, co tam dali v příloze.
          Přiložené soubory
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #20
            O: Director

            No, usilovně na Directoru pracuji, snad bude dneska večer online "večerní build", který už i něco dělá, tak musím dávat bacha, abych si nevymrvil systém

            Komentovat


              #21
              O: Jaký File Manager na Efiku?

              Jj, díky za info, mám tu samo verzi, (vlákno sleduji .D), na Pegovi to jelo v pohodě, možná ho nemá rád powerbook? Ale stačí spustit ho jako druhý až třetí, a drží.
              A na night build se taky těším .......
              Naposledy upravil Dedy; 14.07.2013, 10:57:40.
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                #22
                O: Director

                Tak jsem na web nahrál zatím poslední verzi Directora, už umí kopírovat soubory, vytvářet adresáře, mazat a par dalších blbin. Verze se dá stáhnout klikem na exe u dnesniho data, zdroják pak zobrazíte kliknutím na src...

                Komentovat


                  #23
                  O: Director

                  Já budu tedy reportovat jen chování pod OS4. Je jasné, že na tom bude ještě hodně práce, ale prozatím... Je fajn, že se otevírá na veřejné obrazovce, ale nejde pak nijak ukončit. Kopírování a další funkce fungují dobře (bez ukazatele průbhu) a řekl bych že i o něco rychleji.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #24
                    O: Director

                    Ukončit ho lze ESCapem Ale jo, dodělám tam tlačítko Quit vpravo dole Teď chci máknout právě na těch průbězích, a na šikovnějším výběru souboru/adresaru, aby to počítalo s klikem a tahem myši...
                    Naposledy upravil MarK; 15.07.2013, 06:37:01.

                    Komentovat


                      #25
                      O: Director

                      Prosim, to tlacitko po kliknuti nech sa spyta ci chcem naozaj skoncit - ano, nie. Nic ma nevedelo vytocit viac, ako ked clovek omylom klikol na quit a program sa vypol...
                      A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                      Komentovat


                        #26
                        O: Director

                        No, tohle je ryze osobní záležitost, do budoucna to bude nastavitelné, ale až od dalšího release, kde už snad bude fungovat nastavení a ukládání nastavení... Prozatím jsem vydal dnešní update, kde je pár nových vylepšení... Stabilita zatím nic moc, tu teď taky začnu řešit, pod MorphOSem, k tomu nejsou ideální podmínky...

                        Komentovat


                          #27
                          O: Director

                          Ta rychlost vývoje zdá se mi býti šílená Klobouk dolů. Začnu si už dělat poznámky a až nadejte čas na knihu přání a stížností, hned budu ve střehu
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #28
                            O: Director

                            No, neřekl bych, že je to rychlost šílená, ale už jsem taky párkrát zakysnul na nějakym problému, ale zatím se zdá, že všechno se daří, ale už má zdroják témeř 80 kb, a nějaký nedostatky tam rozhodně jsou, hlavně teda z dealokací paměti... To začnu ladit v příštím týdnu, kdy tam dodělám podporu memory pools... Jinak požadavky si klidně sepisuj, a házej to sem, třeba tam bude něco, co mě ještě nenapadlo...

                            Komentovat


                              #29
                              O: Director

                              hmm taky tu mam jeden takovy napad
                              nad vypis souboru dat jeste jeden radek kde bude [name] [size] [type] [date] (pripadne si to budou moct uzivatele sami nastavit dalsi parametry jako treba [comment] a hlavne po nakliknuti pujde radit vypis souboru podle vybraneho sloupce (opetovne nakliknuti serazeni reversne)

                              Komentovat


                                #30
                                O: Director

                                No, ExiE, je vidět, žes nečetl poslední novinky, pač tohle všechno tam už je Nastavení sice zatím funguje jen přes kliknutií na "L" a "R". A kliknutím právě na ty názvy se mění řazení dle libosti Jediné, co tam zatím není je typ, pač to je na Amize docela složité, nelze to poměřovat podle přípony, ale spíš podle nějaké chytré knihovny... samozřejmě počítání s datovými typy tam bude... prozatím jen multiview...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X