Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Director

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Director

    Tak posledmí verze Directoru už pod OS4 padá tvrdě do Grim Reaperu. V příloze log, možná z toho něco vyčteš.
    Přiložené soubory
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #32
      O: Director

      Jo, o tom vim, nastesti to neni moje posledni verze Je tam rada dost komplikovanych veci, tak jsem presel na memory pools, a vyrazne se to zlepsilo... sice to jeste neni dokonaly, ale ted se venuju primarne tomu, aby to nehazelo tolik chyb... Tady je ke stazeni. V podstate se zmenilo jen par detailu, ktere popisu pozdeji, ale hlavne pribylo nastaveni vsech tlacitek klikem prostredniho tlacitka... Pro ty, co nemaji prostredni tlacitko, zatim je mi lito, vy si nic nenastavite... Leda rucne v director.prefs, ale opatrne s tim...

      A Probere, diky za testy!

      Komentovat


        #33
        O: Director

        Tak je tu dnešní vydání nového Directoru. Podle výpisu to nevypadá, že by tam přibylo moc věcí, ale hodně vnitřních věcí se změnilo, hlavně systém nastavení tlačítek. Konečně přibyly interní funkce na kopírování a mazání, do příští verze dodělám ještě Move a Verify, a pak si začnu hrát s typy souborů... Stabilita od posledně je daleko vyšší, i když v některých případech ještě rád padá... když na takové pády narazíte, a povede se vám je zopakovat, tak mi prosím dejte vědět. Díky.

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X