Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A600 - kam připájet kablíky co napájí diody na indikaci power, fdd, hdd?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A600 - kam připájet kablíky co napájí diody na indikaci power, fdd, hdd?

    Stala se mi taková věc, že na mojí A600 upadly dva kablíky vedoucí z konektoru, co se připojuje k desce, do pcb pod klávesnicí. K pcb jsou stále připojené dva kablíky ( zelený a černý ), ale nevím, kam dát červený a oranžový. Na těch spojích jsou ješťě matně vidět zbytky drátků, ale i tak bych byl moc rád, kdyby někdo z vás mohl uploadnout nějakou hodně detailní fotku toho, jak to má na fungující amize vypadat.
    Naposledy upravil springy; 31.07.2013, 13:56:54.

    #2
    O: A600 - kam připájet kablíky co napájí diody na indikaci power, fdd, hdd?

    Jsem Ti chtěl pomoct, ale bohužel Nokia nemá makro, takže nic
    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: Fotografie1354.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 27,7 KB
ID: 107231
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      O: A600 - kam připájet kablíky co napájí diody na indikaci power, fdd, hdd?

      Ale jo, to by snad šlo, jsou budu hledat ty 4 spoje vedle šroubku a snad na to přijdu a pak zanesu do servisu
      Moc děkju!
      Ale kdyby někdo přesto měl nějakou makrovitější fotku, tak se zlobit nebudu...

      Komentovat


        #4
        O: A600 - kam připájet kablíky co napájí diody na indikaci power, fdd, hdd?

        Ahoj, na netu jsem našel odkaz, tak snad to bude ono: http://tinypic.com/view.php?pic=r0vxw6&s=6
        Amiga 1200 ROM 3.1, Apollo 1260/50MHz 32MB RAM, IDE/CF Sandisk 4GB, Workbench 3.1 || Commodore C64 || Atari 800XE
        Amiga 1200 ROM 3.0, Infinitiv tower, Blizzard 1240/40MHz 32MB RAM, Fast ATA 1200

        Komentovat


          #5
          O: A600 - kam připájet kablíky co napájí diody na indikaci power, fdd, hdd?

          Dík moc, zmoušel jsem hledat, ale asi blbě. Podle toho to tam musí připájet i po slepu


          Tak oběma moc děkuju, už to zase chodí jak má!
          Vlákno může být uzavřeno.
          Naposledy upravil springy; 31.07.2013, 16:30:51.

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X