Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Návrat po 10 letech

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Návrat po 10 letech

    No, mám na tom záruku, nevím, jestli to otevŕu - co by říkali v autorizovaném servisu

    A vážneji, když se k tomu dostanu, nafotím. Každopádně co můžu říci je, že je tam vstup pro napájení (5V DC), ale funguje to i bez něj.

    Komentovat


      #32
      O: Návrat po 10 letech

      ja koupil tento monitor...

      jeste ale musim adapter z video portu amigy na RGB vga a pak to spustim....
      jde to pomale , ale az se ta sestava spusti tak to bude boží
      jinak to CF je super a mam to i na PCMCIA na prenos dat... vse zatim jako HW

      Komentovat


        #33
        O: Návrat po 10 letech

        Tak jsem zjistitl, že mám rozbitej foťák. A urážet fotkami z mobilu nebudu... Takže foto filckerfixeru budou, jestli je o né ještě zájem, ale nebude to obratem.

        Komentovat


          #34
          O: Návrat po 10 letech

          Autorem citovaného textu je PeterSly Přejít na původní příspěvek
          Tak jsem zjistitl, že mám rozbitej foťák. A urážet fotkami z mobilu nebudu... Takže foto filckerfixeru budou, jestli je o né ještě zájem, ale nebude to obratem.
          to mi nevadi len aby boli a mobil by stacil tiez
          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

          Komentovat


            #35
            O: Návrat po 10 letech

            OK, a víkendu nafotím. Teda, jestli se dostanu dovnitř, nejak to nemá šroubky ani nic, co by se jevilo jako otevřitelné

            Komentovat


              #36
              O: Návrat po 10 letech

              Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
              Prosim ta mohol by si nafotit vnutro toho scandobleru? Pretoze pokial viem nieje tam ext. napajanie ale napaja sa to priamo z RGB. Dakujem

              No já se obávám, že to bude tento http://www.amigaportal.cz/forum/showthread.php?t=3871 jen v krabičce a daleko dražší.

              Komentovat


                #37
                O: Návrat po 10 letech

                Autorem citovaného textu je JOeAim Přejít na původní příspěvek
                No já se obávám, že to bude tento http://www.amigaportal.cz/forum/showthread.php?t=3871 jen v krabičce a daleko dražší.
                Slib, že nafotím mám pořád v hlavě, ale nedávám to

                Nicméně to nesedí, jelikož:
                - jiné rozložení konektorů
                - krabićka je citelně větší (což nevylučuje, že je prázdná
                - mám na tom ovládací prvky, možnost vyvolat menu a kde co v něm nastavovat (samozřejmé v tom nehrabu, když to jde bez problému, ale možnost tam je ), což se na tom plošáku, který je nafocen tam, nejeví

                Funguje mi jak PAL, tak interlaced bez blikání. Kompozitní vstup jsem nezkoušel. NTSC jsem nezkoušel, Néjak jsem neměl potřebu...

                Jinak, když se to rozbíhá, tak tam naskakují nějaké ćínské znaky a nevylučuji, že je tam napsáno "jsi debil, koupil si za 150 dolarů néco, co šlo kouipit za 28" ).

                Slibuji, že nafotím

                Když jsme u toho, koupil jsem i tohle



                a funguje, jak slíbeno.

                Komentovat


                  #38
                  O: Návrat po 10 letech

                  Praveze to rozlozenie konektorov by som povedal ze je take iste vratane ovladacich prvkov. Takisto ked to zapnem tak tam skocia cinske znaky.
                  Moj nazor je taky, ze je to to iste akurat v krabicke a so samolepkou + vyvedene spinace (ovladacie prvky) na vrch krabicky...
                  Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                  Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                  Komentovat


                    #39
                    O: Návrat po 10 letech

                    Tak tak. Bude to to samé. Jen to ten vykuk prodává v krabičce, dá na ni nápis Amiga a je vymalováno. Taky mám čínské znaky a čtyři tlačítka na nastavení.

                    Komentovat


                      #40
                      O: Návrat po 10 letech

                      No, když tak nad tím přemýšlím, je to možné. Teď rozbíhám v práci vétší véc, a večer se mi už v tom nechce vrtat (a hlavné je to néjak slepené, tak si krabičku - obzvlášté tak drahou - nechci zničit).

                      Tak zatím počkejme, až budu v "náladě" to rozebrat a nafotit.

                      Komentovat


                        #41
                        O: Návrat po 10 letech

                        Tak k rozebrání krabičky jsem se ješté nedostal, máme vrchol sezony a člověk nemá večer tu energii. Ale mám úplně jiný dotaz, mám hodně zajímavý problém s WHDLoadem...

                        Představte si, pařím, pařím, a udělám Save. Vše OK. Potom udělám Load. Vše OK. Potom udělám reset, a - ouha - Save je předchozí... (puzzled)

                        Komentovat


                          #42
                          O: Návrat po 10 letech

                          Je to WHDLoad a ukoncujes hru korektne (hviezdickou alebo F10 alebo co mas prednastavene)?
                          ???

                          Komentovat


                            #43
                            O: Návrat po 10 letech

                            Ahoj,

                            je to WHDLoad (dokonca som updatol na najnovsiu verziu), ale vacsinou neukoncujem korektne, ale resetujem. TO je zle?

                            P.

                            Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                            Je to WHDLoad a ukoncujes hru korektne (hviezdickou alebo F10 alebo co mas prednastavene)?

                            Komentovat


                              #44
                              O: Návrat po 10 letech

                              Mne odobne sa to teda este nestalo, ale vraj sa nemusia ulozit na disk vsetky udaje a tym padom sa mozu tie najnovsie stratit. Asi ako ked sa na Win98 vytiahol kluc bez softwaroveho ejectu. Aspon teda ja to takto chapem. Rad sa necham poucit, ak kecam
                              ???

                              Komentovat


                                #45
                                O: Návrat po 10 letech

                                No, zkusím to uzavírat korektně a uvidíme

                                Díky,
                                P.

                                Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                                Mne odobne sa to teda este nestalo, ale vraj sa nemusia ulozit na disk vsetky udaje a tym padom sa mozu tie najnovsie stratit. Asi ako ked sa na Win98 vytiahol kluc bez softwaroveho ejectu. Aspon teda ja to takto chapem. Rad sa necham poucit, ak kecam

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X