Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AmiWolf

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AmiWolf

    NovaCoder udělal nový port Wolfensteina na Amigu. Měl by jet i na 68030 a AGA grafice. Škoda, že nevznikl ve své době.
    Užívejte si videa a hudbu, kterou máte rádi, nahrávejte originální obsah a sdílejte vše s přáteli, rodinou i celým světem na YouTube.

    Za chvilku by měl být k dispozici ke stažení na Aminetu.
    I love Amiga

    #2
    O: AmiWolf

    Ju, je! Na druhou stranu, kdyby port vznikl ve sve dobe, nemeli bychom tu moznost mit radost ted!

    Komentovat


      #3
      O: AmiWolf

      Tak skusal som to na mojej Furii, overlock 37MHz s FuriaTune a funkciou ShadowROM je to v pohode hratelne, u 28MHz je nutne zmensit play okno.
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        #4
        O: AmiWolf

        Boboo, mohlo by to být jedno z promo videí, jak ti turbínka hezky šlape. Věřím, že NovaCoder to ještě trochu zoptimalizuje.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #5
          O: AmiWolf

          Tak jsem AmiWolf 1.07 zkusil na mé Amize 1260 na 50MHz a rozhodně to nejede tak svižně jako na autorově turbokartě na 80MHz. Věřím, že na optimalizacích ještě zapracuje. Taky byl hrozny opruz konvertovat zvukové efekty a hudbu na PC. Osobně si raději zahraji na Amize Testament 1 a 2. Na druhou stranu je dobře, že někdo ještě na klasickou amigu něco dělá.
          Naposledy upravil Solaris104; 23.09.2013, 20:45:02.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            O: AmiWolf

            Alebo Gloom, ze.
            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

            Komentovat


              #7
              O: AmiWolf

              Vykon máte měrit renderingem v Imagine, ne nejakyma 3d hrama, pro ktere Amiga není stavěna.

              Komentovat


                #8
                O: AmiWolf

                Solaris104: Dal by sa niekde uplodovat tvoj Amiwolf? Vyskusal by som ho na 1260/66Mhz. Dik
                A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                Komentovat


                  #9
                  O: AmiWolf

                  AmiWolf stáhnete z Aminetu

                  a zbytek je v příloze, kde jsem dal i převedenou hudbu se zvuky.
                  Přiložené soubory
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    O: AmiWolf

                    Mam otazku, skusal niekto Wolf3D ECS na ACA630? Na zahranicnych forach pisu uzivatelia, ze sa im nepodarilo spustit hru na ACA630ke..., divne...
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #11
                      O: AmiWolf

                      Na fórech hodně píší, že vadí i Jensova přídavní 1MB Chip RAM

                      Já teď vyzkoušel AmiWolf v.1.14 a je tam vidět trošku optimalizace od verze 1.07. Ale pořád mi ten AmiWolf neběhá tak rychle jako NovaCoderovi na B1260/80MHz. Já to testoval na mém B1260/50MHz. To jsem si myslel, že CPU 68060 se u té hry musí flákat.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        O: AmiWolf

                        Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                        Na fórech hodně píší, že vadí i Jensova přídavní 1MB Chip RAM

                        Já teď vyzkoušel AmiWolf v.1.14 a je tam vidět trošku optimalizace od verze 1.07. Ale pořád mi ten AmiWolf neběhá tak rychle jako NovaCoderovi na B1260/80MHz. Já to testoval na mém B1260/50MHz. To jsem si myslel, že CPU 68060 se u té hry musí flákat.
                        Pre akceleraciu treba mat KS vo Fastke, dalsie vec je, ze video je trochu zavadzajuce, nie je to zamer. Sam som si vsimol ked venox natocil Wolfa a hodil na youtube, tak pocitovo je hra zivsia ako v skutocnosti, bol som tym sam prekvapeny. Staticke frames tam nie je citit, to budi dojem akceleracie
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          #13
                          O: AmiWolf

                          Já porovnával rychlost dema na začátku s videem na youtube. Já mám na Blizzardovi zapnutý MAPROM. Ale kdyby tam NovaCoder dodělal zobrazení FPS, bylo by to nejlepší. Přiznám se, že jsem tuto hru dohrál jen jednou na GBA. Ta midi hudba v originále je příšerná, ale Wolfenstein 3D patří mezí průkopníky FPS stříleček.

                          Mimochodem jsem našel video, že ta hra je na 286/10MHz rychlá jak blesk
                          One of my favorite old games, running on my 286. A pimped out 286 with LCD. Whoa, crazy.
                          Naposledy upravil Solaris104; 20.10.2013, 20:27:42.
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #14
                            O: AmiWolf

                            ja bych si tipnul ze prave ta midi hudba zere dost vykonu, ktere PC nemusi resit

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X