Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Paměť SIMM do Blizzard 1260 - 32 nebo lépe 64 MB RAM

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Koupím Paměť SIMM do Blizzard 1260 - 32 nebo lépe 64 MB RAM

    Amiga mi náhle začala hlásit asi 28 MB FAST RAM. Asi už to dělá delší dobu, ale já si toho všiml až dneska, když mi nešel spustit AmiQuake2, ani dema od Black Lotus, která vyžadují 32+ RAM. Následně jsem si vybavil, že vůbec poslední dobou mám s Amigou velké problémy se stabilitou, když pouštím i jen pár programů najednou (Dopus + DPaint a sekne se to prostě celé). Nevím, jestli to půjde nějak opravit, obávám se nejhoršího...

    A tak bych rád poptal nějakou paměť, nabídněte prosím, včetně ceny, sám nemám představu.

    I v případě, že by se stávající paměť umoudřila, rád bych měl jedn v záloze. 32 je pro mne minimum, 64 ideal!

    Nejlépe osobní předání v Praze .
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    #2
    O: Paměť SIMM do Blizzard 1260 - 32 nebo lépe 64 MB RAM

    32 možná i 64 doma mám o víkendu se kouknu pak dám vědět
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #3
      O: Paměť SIMM do Blizzard 1260 - 32 nebo lépe 64 MB RAM

      Něco podobného se stalo kamarádovi. Ovšem nakonec se ukázalo, že problém není v RAMce, ale v patici nebo na kartě. Naštěstí má SCSI kit a ten skýtá další SIMM patici a tak jede přes ní 128 MB SIMMku.

      Jestli mohu doporučit, tak si sehnat tento SCSI Kit, jeho SIMM slot bez problémů pojme jakkoliv "tlustou" nebo "obr" SIMMku (klidně 1280 MB) a nemusíš řešit shánění ultra slim nebo jednostranné.

      P.S.: V inzerátech tu dokonce jeden je: http://www.amigaportal.cz/forum/showthread.php?t=5548
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        #4
        O: Paměť SIMM do Blizzard 1260 - 32 nebo lépe 64 MB RAM

        Hmm, dát 2.5k za SCSI se mi moc nechce, i když vím, že asi má takovou hodnotu (kdysi jsem jeden řadič dával fci nebo dodovi...), raději bych zkusil jinou paměť a pak řešil patici / kartu (což by mne teda hodně štvalo, ale co se dá dělat). S Amigou přitom netropím žádné kejkle, je pořád na stole a používám ji obden.

        @Lasice: To by bylo bezva!
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X