Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2014

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: RESETkání 2014

    Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
    Jsem rád, že po tom co se zakáže tvrdý alkohol na Resetkání se stavíš )
    No v té době už nejspíš nebudu mít s Amigou nic moc společného

    Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
    Kdo přinese kořalu, tak maximálně jako dárek pro organizátory (piju Jacka a nepohrdnu ani Jendou Becherem) ;o)
    Spíše sladkosti pro potomka organizátora, ne?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #17
      O: RESETkání 2014

      piju Jacka
      Jak příznačné

      Komentovat


        #18
        O: RESETkání 2014

        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        No v té době už nejspíš nebudu mít s Amigou nic moc společného
        Se říká: nekřič hop kým nepřeskočíš
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          #19
          O: RESETkání 2014

          a Original Finlad plechovka?
          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

          Komentovat


            #20
            O: RESETkání 2014

            Ten OriGINal měl tuším necelých 5%. Tvrdý alkohol = pálenka má mít obsah alkoholu podle wikiny od 36% výš.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #21
              O: RESETkání 2014

              Tedy, co rozhodně nechci jako organizátor, je uklízet zvratky, domlouvat opilcům a řešit vzniklé konflikty, platit za poškozené/rozbité vybavení svěřené mi do péče majitelem. Mívám dost napilno s dodržením časového harmonogramu projekce, organizací všeho okolo a řízením herních turnajů. Však příští rok tam hodlám mít i své dítě a proto excesy nebudu tolerovat.
              No tak to abych tedy tu vodku vykrknul ještě na D1tce, co? ne teďko vážně - co jsem viděl na BF - tak bych to zakázal, pravdou je, že ne vždy jsem byl na akcích střízliv, zvláště pak v 90. letech na resetkání, ale aspoň sem se nikdy nezřídil tak, že bych o sobě nevěděl.

              A jestli přijedu, pak beztak budu řídit, takže pít nebudu.

              Komentovat


                #22
                O: RESETkání 2014

                Autorem citovaného textu je holyna Přejít na původní příspěvek
                ... teďko vážně - co jsem viděl na BF - tak bych to zakázal, pravdou je, že ne vždy jsem byl na akcích střízliv, zvláště pak v 90. letech na resetkání, ale aspoň sem se nikdy nezřídil tak, že bych o sobě nevěděl.
                Osobně nemám rád zákazy, ale než abych zakazoval konkrétním lidem vstup, tak dám raději na výběr. Můžete být na akci, ale maximálně v náladě, nebo se ožerte kořalkou někde v hospodě, poblejte tam záchody, rozbijte jim umyvadla a ojeďte feťačku třeba v podchodu u nádraží, ale ne na naší akci.

                Však se o tom jen bavíme, nechci teď tvrdit, že určitě budu něco zakazovat, spíš jsem plný dojmů z posledních událostí a chtěl bych podobnému sledu na přístím RESETu zabránit. Nechci bejt policajt, co něco zakazuje a sleduje každýho jestli není na kaši. Chci, aby byli lidi v pohodě, chci aby organizátoři byli v pohodě. Sám se na všechny akce těším i z toho důvodu, že s kámošema otevřeme Plzeňské plechy a alespoň pakl (nebo dva) do sebe během těch dní vyklopíme. V náladě se na dema velmi dobře paří a častokrát jsme tak pařili i díky Cole s Rumem.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #23
                  O: RESETkání 2014

                  Ale dyk von jí ani moc nevojel v podchodu
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #24
                    O: RESETkání 2014

                    Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                    No v té době už nejspíš nebudu mít s Amigou nic moc společného ................
                    Tak to teda doufám že si kecáš na bryndák, to bys mně nas....l
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      #25
                      O: RESETkání 2014

                      No, já jen odufám, že nikoho neurazím, když nepiju vůbec žádný alkohol, tedy si ani nepřiťuknu... leda tak nealkem

                      Komentovat


                        #26
                        O: RESETkání 2014

                        Nerád se k nečemu zavazuji, spíše pokud by někdo chtěl přispět na Resetkání nějakou hudbou, možná bych k tomu mohl zkusit něco jednoduchýho v AmigaPythonu naprogramovat. Nevím, co vše Amiga pod Pythonem utahne, jedu pod emulací. Jedná se spíše o hudbu na pozadí na Amize. Takže pokud by někdo krom toho, že bude mít vlastní hudbu mi ji i přepůjčil a mohl bych to dát do svého programu, uvidíme co by z toho vzniklo. Díky AmigaPythonu to ale spíše bude na turbokartu. Nejsem si jist, jestli to vše utáhne holá Amiga (spíše ne). A jsem nezkušení, takže můžou nastat i jiné problémy. Jde spíše jen o pokus. Dnes jsem dokončil a udělal malý krůček k úvodu samotného programu (opravdu jednoduchou animaci, pokud se tomu tak dá říct )
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat


                          #27
                          O: RESETkání 2014

                          Na RESETkání bude k dispozici jako minule a předminule stroj s 68060/66 MHz, takže to by něco utáhnout mohlo. V nehorším bys to pustil v UAE od sebe.

                          Každopádně předem děkuji za jakoukoliv invenci a aktivitu
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #28
                            O: RESETkání 2014

                            Jó v pohodě, pokud něco dokončím, jde spíše pak o navržení logiky, která se postará o správnou rychlost, dle náročnosti něco zpomalit a neco pustit na plno, dle výkonu Amigy. Ale na to vše je ještě strašně brzo. Jsem úplně na začátku. Mám pár nápadů, nevím co vše jsem z toho schopen zrealizovat. Uvidím... .
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              #29
                              O: RESETkání 2014

                              Když jsme to zůžili pouze na Amigu, co takhle zajít ještě dál viz http://tnsp.org/fap2013/



                              Kluci ve Finsku se rozhodli nevpustit nikoho, kdo nemá alespoň jeden příspěvek do demoscene compo. A to jich tam je za pár dní registrovaných přibižně 40. Ještě dodám, že Finsko má poloviční populaci v porovnání s ČR.
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #30
                                O: RESETkání 2014

                                A jeste by se usetrilo, protoze bys to mohl podle poctu zucastnenych poradat u vas v obyvaku ne?

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X