Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2014

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: RESETkání 2014

    Na rovinu, tohle už není v našich končinách možné. Možná, kdyby to bylo podmíněno třeba cenou vstupného, tedy ti, kdo přinesou příspěvek do compa, mají vstup zdarma apod. Nebo ti, kdo si přinesou počítač, tedy budou chtít svůj "flek", tak musí mít alespoň jeden příspěvek sebou, nebo během akce jeden vytvořit (tsss vezme mobil, vyfotí z blízka kytku na zahradě a má příspěvek do foto kompa).

    Ale jen jsem chtěl poukázat na odlišnost situace u Finských amigistů v porovnání s námi.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #32
      O: RESETkání 2014

      Jo, měli bychom to brát jako osobní výzvu, jsme Amigisti (nejen Amigisti), tak by každý z nás měl na Amize (nejen Amize) něco tvořit, přece jsou už dávno pryč doby, kdy jsme na Amigách od rána do večera jen pařili... Kdyby si lidi zvykli, že na každou akci vezmou nějaký svůj výtvor, pomohlo by to pozvednout českou Amiga scénu... a nebo by ji to potopilo... což by ale znamenalo pouze to, že tu stejně žádná není...

      Komentovat


        #33
        O: RESETkání 2014

        Souhlasím, no zkusím vymyslet nějakou motivačku. Určitě nebude vstup podmíněn příspěvkem, to bychom si to opravdu mohli pořádat v šatně.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #34
          O: RESETkání 2014

          Autorem citovaného textu je MarK Přejít na původní příspěvek
          Jo, měli bychom to brát jako osobní výzvu, jsme Amigisti (nejen Amigisti), tak by každý z nás měl na Amize (nejen Amize) něco tvořit, přece jsou už dávno pryč doby, kdy jsme na Amigách od rána do večera jen pařili... Kdyby si lidi zvykli, že na každou akci vezmou nějaký svůj výtvor, pomohlo by to pozvednout českou Amiga scénu... a nebo by ji to potopilo... což by ale znamenalo pouze to, že tu stejně žádná není...
          Znám několik hodně aktivních lidí od nás, co Amize věnují ještě spoustu práce a času. Ale mají však jednu společnou věc. Nechtějí se nijak zapojovat do "české komunity" lidí, co mají Amigu už jenom jako herní konzoli. Dneska je pro ty lidi mnohem lepší a produktivnější komunikovat s amigisty v zahraničí.

          Jackovi patří obdiv, že má pořád ještě chuť připravovat další ročník Resetkání, i když předem ví, že místo příspěvků bude zase uklízet poblité záchody
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #35
            O: RESETkání 2014

            To je pravda.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #36
              O: RESETkání 2014

              Ať si každej dělá co chce. Až mě to přestane bavit, tak to prostě přestanu dělat. Pokud bych zařizoval RESETkání měl před sebou myšlenky, že zas bude malá návštěvnost, někdo pobleje záchody, zase budu domplácet ze svého, ... tak to zabalím hned po prvním ročníku.

              Já bych chtěl jen "nenásilným" způsobem jednou za rok motivovat nás (co jsme tu zbyli a nemáme Amigu na stole jen na okrasu) k nějaké tvůrčí aktivitě. Protože jak už řekl MarK, doby, kdy za nás tvořili ostatní (studia, velké scenerské grůpy) jsou nenávratně pryč. Teď musíme tvořit my, jinak nám duše Amigy zemře.

              No co, beztak se moje motivování nakonec obrátí proti mně a budu si pak raději poustevničit sám pro sebe.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #37
                O: RESETkání 2014

                No, zde se musím přiznat, že na tvorbu nějak nemám moc rozpoložení... mám Amigu jako odpočinkovou záležitost. Je pravdou, že i Spectrum i Amiga byly pro mne školou, díky níž i dnes - ač bych práci mél jen rozdělovat a hlídat - sloužím jako backup programátor, když ostatní v mé partě nejsou schopni něco napsat. Ale asi stárnu a doma spíše relaxuji... No jo, snad stihnu ještě sepsat poslední vůli

                Doufám, že alespoň jedno z mých dítek půjde v mých šlápějích a i proto jsem Amigu zase oživil. I jako školící stroj je Ami mnohem lepší, než PC... Větší kontrola, snažší náprava...

                Doufám, že to není urážka komunity a nezastřelíte mne ve dveřích, když nepřinesu žádné demo (mimochodem, na grafiku jsem byl vždycky naprosto levej, takže nevidět demo ode mne je ve Vašem zájmu ). Slibuji, že všechna dema pochválím

                Komentovat


                  #38
                  O: RESETkání 2014

                  Neboj, my tady jen kecáme co by kdyby. Pravdou je, že znám ve svém okolí spoustu skvělých kamarádů Amigistů, kteří nejsou sice tvořiví, ale zato mají Amigu rádi, hrají si s ní a tyto bych moc rád viděl pospolu na našem setkání.

                  Spoustu z vás, než poslouchat hlasitá dema, může spíš zajímat účast v herních turnajích. Ročník 2014 chystám rozdělit akci rovnoměrně na gamesníky a demaře. Tedy dva projektory, jeden ve velkém sále pro dema a druhý v menším sále pro herní turnaje (minule byl ten menší sál obsazený důchodci a hry jsme provozovali jen v malé místnosti). V menším sále je s projektorem k dispozici i velká LCD televize, kde by mohla být zapojena další Amiga jen tak pro volné hraní kdo si Amigu zapomněl přinést. Celkem počítám, že zapřáhnu všechny své 4 Amigy, tedy 1 na dema a 3 na hraní.

                  Sály jsou od sebe odděleny chodbou, takže ti, co nemají rádi hlasitou hudbu budou moci v klidu prebývat v herním sále a naopak. Minulé dva ročníky jsem si přál na zahradě gril, tento se to snad už povede.
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #39
                    O: RESETkání 2014

                    Doufam ze bratri ze slovenska dojedou
                    S tou tvorbou bych to nechal na kazdem, kazdy ma jine moznosti. Jde hlavne o to nasavat atmosferu amiga srazu. Grill je dobra vec!

                    Komentovat


                      #40
                      O: RESETkání 2014

                      Jacku neudelame na facebooku stranku resetkani? mohlo by to komunite pomoci co rikas, me se to zda dobry... teda jestli uz takova stranka na FB neni

                      Komentovat


                        #41
                        O: RESETkání 2014

                        Každý má jiné možnosti? To je asi taková pravda, jako když každý říká, že nemá čas Kamarád renderoval na A600 se 2MB chipky scény ve FastRayi, 4 dny mu to renderovalo obrázek Takže, jakmile máš Amigu, máš automaticky i možnosti... Vzpomínám si na Real3D1.3, to byl super program, kterej krásně běhal i na A500 s trochou ramky navíc (tedy alespoň s 1 MB)...

                        Komentovat


                          #42
                          O: RESETkání 2014

                          On myslel asi možnosti něco vytvořit kreativně - já mám sice taky tužku a pastelky, ale stejně nenakreslím ani čtverec
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #43
                            O: RESETkání 2014

                            No, se čtvercem bys uspěl asi jen v hypermoderně za desetitisíce dolarů, ne v Amiga scéně Ale mě třeba v poslední době strašně příjemně překvapil program SnapIT, jednoduchej prográmek na típíní obrazovky, ale on má i ARexx port, a umožňuje externí ovládání... Dřív tohle měl každej druhej program, a umožňoval tak rozšířit své funkce div ne do nekonečna... To bylo v době, kdy si každý psal malé arexxové skripty, aby mu programy dělali něco, co jinak třeba neuměly... Tahle doba je sice pryč, ale ty možnosti tu jsou pořád... základní problém není to, že nic "neumíš", ale že nic =nechceš= umět, a to je veliká škoda, je to jen produkt téhle doby, a každý, kdo podlehl, tak ten na nic nemá čas, na nic nemá buňky, jen proto, že si myslí, že na všechno jsou potřeba odborníci...

                            Komentovat


                              #44
                              O: RESETkání 2014

                              Autorem citovaného textu je kavi Přejít na původní příspěvek
                              Jacku neudelame na facebooku stranku resetkani? mohlo by to komunite pomoci co rikas, me se to zda dobry... teda jestli uz takova stranka na FB neni
                              Do konce roku bych rád vytvořil logo a v přípravě je i Amiga invitation demo. Připravím web a tím to odstartujem. FB stránka se pak může rozjet hned poté.

                              Zatím se tu nezávazně bavme o nápadech, jak si naší akcičku zpestřit, abychom si jí maximálně užili.

                              Jsme Amigisté, ale různorodí, někteří mají rádi klid, někteří hlasité demáče, někteří rádi paří OSC klasiky, někteří AGA, někteří rádi OS3.x, někteří next get OS4-AROS-MOS. A proto bych rád, aby si každý naše to své.
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #45
                                O: RESETkání 2014

                                Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                                ... stejně nenakreslím ani čtverec
                                Nakreslíš čtverec, dovnitř kosu a máš kosočtverec

                                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: kosoctverec.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 11,1 KB
ID: 107360
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X