Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2014

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: RESETkání 2014

    no strasne me stve ze zrejme uz nikdy nenajdu svoji 2D tvorbu z let 92-94, to jsem u toho sedel "24" hodin denne a ted bych to mohl pomalu na kazdem resetu vypoustet
    jj rendroval jsem taky v imaginu 2.0, caligary me neco rika ale nez to najdu na netu tak jen vim ze jsem to asi mel nainstalovany a nevzpomenu si jestli jsem v tom neco udelal.

    to jak co a v cem kdo vytvori je samo na kazdem s tim, ze kdyz je to primo na amize tak je to plus. Nicmene neni to povinnost

    U tech moznosti to beru tak, ze kdyz zacnu u sebe tak mam 2 leteho syna s kterym travim cas radeji nez u amigy (az odroste tak to bude treba jinak) mam tehotnou mazelku )ta ted vyzaduje taky jistou peci) dale clovek aby nemusel resit kazdou korunu tak podnika a to je casove taky jinde... ano presto vsechno se da na amize renderovat, malovat, programovat a skladat hudba.

    ale ja osobne se radeji vymluvim na rodinu a zajedu si parkrat za rok za lidma kteri maj Amigu radi stejne jako ja a to me ke stesti staci.
    vse v dobrem... a slunce v dusi

    Komentovat


      #47
      O: RESETkání 2014

      O tom to právě je, nejde o to se vymlouvat, může tvoje dítko, nebo manželka za to, že nic neděláš na Amize? myslím, že ne, tak se na ně nevymlouvej Taky mám prcka, a když jsem s ním, nic není důležitější, ale on je potřeba i relax k životu, a to je u mě programování, a když je to relax spojenej s tvůrčí činností... tak to je, myslím, ideální. Jednoduše, dost výmluv, lepší nic neříkat, než obhajovat nicnedělání

      Komentovat


        #48
        O: RESETkání 2014

        U mě je to teda o ročním období. Podzim až jaro mě bavěj Amigy, ale jaro až podzim na ně nešáhnu.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #49
          O: RESETkání 2014

          MarK... "bohužel" mam tvořivou práci, takze relaxuju tim ze "netvorim" tedy aspon co se tyka grafiky. Ted me docela bavi bastleni amigy po hardwarove strance, hraju si s tim a protoze jsem manualne nikdy nic nedelal je to pro me zabava.

          takze kdyz neco udelam budu rad, ale kdyz nic na reset nedovezu, tak me to nebude nejak psych. zžírat a nemělo by nikoho

          Komentovat


            #50
            O: RESETkání 2014

            Prý nebudou Kompy, respektive akce v Praze pravidelně konající se počátkem roku v únoru. Může mi to někdo potvrdit? Pokud by to tak bylo, uvažuji, že by se RESETkání přesunulo třeba na konec února, či březen.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #51
              O: RESETkání 2014

              Ano, potvrzuji. Případně se zeptej MarKa sám.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #52
                O: RESETkání 2014

                Jen bych poprosil, ať to nekoliduje s 8-bit party Forever 2014, která bude 14.-16. března.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #53
                  O: RESETkání 2014

                  Ano, Kompy nebudou, protože Océ již neexistuje, a firma se přestěhovala...

                  Komentovat


                    #54
                    O: RESETkání 2014

                    Jo a ať je to lichý víkend, sudý nemůžu

                    Komentovat


                      #55
                      O: RESETkání 2014

                      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                      Prý nebudou Kompy, respektive akce v Praze pravidelně konající se počátkem roku v únoru. Může mi to někdo potvrdit? Pokud by to tak bylo, uvažuji, že by se RESETkání přesunulo třeba na konec února, či březen.
                      Ty mi tedy dáváš Jacku . Již mám před očima ten svůj velký nedodělek (opět )).

                      Včera a dnes jsem se vrhl na logiku vypisování textu v mém "demu". Včera jsem udělal práci pro jeden řádek textu a dnes jsem k tomu přidal samotné obměňování textu. Ještě pak kouknu, jestli se nedá něco zoptimalizovat. Takže přinejhorším tam napíšu nejaké bláboly a ty to jistí, že se alespoň zúčastním (když nic dalšího nebudu mít ).

                      Pardon za OT a ještě malé pokračování. Včera jsem zakopl o SYSINFO a hned jsem si odpověděl na pár věcí co mne zajímalo. Takže jsem dal WinUAE na rychlost pár Amig a rychlostne to (zatím) dává Amiga 3000 ) (2500ka se ještě trápí ) Teď se vás hodně chytí za čelo, ale já myslel, že to bude horší. Takže z mé strany milé překvapení. Nemyslím si, že pokud pude s výpočtama do tuhýho, že to u výkonu A3000 zůstane, ale třeba budu alespoň trochu (opět) překvapen.
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #56
                        O: RESETkání 2014

                        Se zákazama děte do háje. Já si rád přihnu a dám i nějakého toho tajtrlíka. Pod vobraz sice vypadám pořád, ale to je vzhledem a né chlastem. Pokud vím, tak jsem nebyl naprach na žádný z akcí, vyjma těch vyloženě pivních.
                        www.oldcomp.cz
                        party.oldcomp.cz

                        Komentovat


                          #57
                          O: RESETkání 2014

                          Bo! Na Prase party se pilo prevazne s mirou a jak jsem se bavil a treba takovy Tomsoft mi byl pod vlivem sympatictejsi...

                          Komentovat


                            #58
                            O: RESETkání 2014

                            Naopak, Prase Párty ukázala, že když se pije s mírou, akci si víc užijem, než když se to přehání. Tomsofta chválím kde mohu, protože mě mile překvapil a držím mu palce, aby vydržel.

                            Debata byla rozpoutána spontánně mnou po negativních pocitech z Bytefestu, jelikož jsem se obával, aby RESETkání nedopadlo podobně (a bavili jsme se tu převážně jen o kořalkách, ne o pivu). Na Prase párty jsem byl však mile překvapen, pilo se, pařilo a všechno tak nějak ruku v ruce a přirozené symbióze.

                            Takže žádné zákazy alkoholu nebudou, snad jen uporoznění, že kdo to začne přehánět, půjde se zchladit ven.
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #59
                              O: RESETkání 2014

                              Já se vožeru jako obvykle
                              Amiga - PMD 85

                              Komentovat


                                #60
                                O: RESETkání 2014

                                Tak únor padá, nestíhám se připravit jak technicky, tak ani organizačně. Já to vidím spíš zase až květen respektive máj ;o) Tam jsou dva krásné sváteční čtvrtky (1 a , takže bych jeden z nich využil a udělal akci 4 denní. Nic však ještě není na 100%, v pondělí zajdu zjistit u ředitelny spolku co a jak.
                                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X