Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2014

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    O: RESETkání 2014

    Fajn, nemám s tím problém.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #62
      O: RESETkání 2014

      Plánuješ přijít?
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #63
        O: RESETkání 2014

        Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
        Tak únor padá, nestíhám se připravit jak technicky, tak ani organizačně. Já to vidím spíš zase až květen respektive máj ;o)
        Tak to máš aspoň letos ideální příležitost tomu v předstihu udělat pořádné PR, vyhlásit aspoň kategorie a lidi budou mít čas něco vytvořit
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #64
          O: RESETkání 2014

          No já už vůbec ne, i když mi to trošku koliduje s narozeninama, ale to se nedá nic dělat, nějaký ten dáme, takže se těším.
          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

          Komentovat


            #65
            O: RESETkání 2014

            To je přesně ono, čas je neúprosný a bylo by to moc nakvap. Zkusím to domluvit už teď spíš na toho 8-11.5. a pokud s prostorama nebude problém, přijde na řadu to PR.

            Jak říkám, technicky ještě nejsem ready, chtěl bych mít:

            - pro demoprojekci:
            A4k, CSPPC/060, CVPPC+IndiMK2+RatteSwitch (zbývá rozchodit Ratteho Switch, pak mám HW kolizi mezi Denebem a CVPPC a třešničkou bude upgrade CSPPC na nejlepší 060 a nejrychlejší 604e/350)

            - pro hry:
            A1200T, BPPC/060, Mediator + Voodoo4500 (zbývá Scanjuggler+Switch)
            A1200, B1260, AGA (zbývá Scanjuggler+Switch)
            A600, Fúria EC020, A604, IndiECS (zbývá dokoupit vše krom A600)

            Takže ono to finančně spokne ještě takových 500 EUR a to nepočítám upgrade CSPPC...

            O Amigy v "herně" (herna = oddělený sál od hlučných scenerů) se by se staral brácha a byly by nejspíš volně přístupné. Po vzoru ArtWay párty bych chtěl mít navíc obě A1200 propojené po seriáků a tudíž bude možnost hrát: Blitzbombers v max 8 lidech, Xtreme Racing v max 8 lidech, Gloom či Quake v kooperaci, Napalm proti sobě... Samozřejmě v každém sálu bude vlastní projektor a repro. Jde i o to si pak sednout a všechno dokonale připravit/vyladit, aby na akci stačil jsem doubleclick na ikonku a jedem.

            Ufff ještě jsem zapomněl dodat, že jsem si předcevzal vytvoření DM arény pro hru Payback, XTreme Racing a nějaké speciální mapy pro Burnout. Velký voči, já vím...
            Naposledy upravil jack-3d; 11.01.2014, 23:39:33.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #66
              O: RESETkání 2014

              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
              ... vyhlásit aspoň kategorie a lidi budou mít čas něco vytvořit
              Ty můžu vyhlásit už teď:

              Static ART - jakákoliv kresba, render vytvořený na Amize*
              Dynamic ART - jakékoliv demo, intro, animace vytvořená na Amize*
              Music ART - jakákoliv muzika vytvořená na Amize*
              Photo ART - fotografie (dovolena je retuš, ale pokud, tak na Amize*)

              * respektive na mašině OS3.X, OS4.X, MOS, AROS kompatibilní
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #67
                O: RESETkání 2014

                Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                Plánuješ přijít?

                Budou-li hvězdy nakloněny... stěží předjímat.
                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                Komentovat


                  #68
                  O: RESETkání 2014

                  hoj, tak mame termin 1.5. na dalsi prirustek, takze cca do tohodle data muzu, pak mam zas na nejakej mesic utrum nez to zase vychovam

                  Komentovat


                    #69
                    O: RESETkání 2014

                    Předběžně mám domluvený a zarezervovaný termín 1.5. až 4.5. (z toho čtvrtek 1.5. je svátek a 3. a 4. jsou víkendové dny). V týdnu složím zálohu a bude to potvrzené.

                    Proč 4 dny? Protože 3-denní akce je z mého pohledu prostě málo (z pátku zbejvá jen večer, sobota je sice celá, ale zase večer už se člověk musí krotit tj. jít včas spát. Neděle se vlastně nemůže ani počítat, pač ráno se hned všichni sbalí a se smutkem ve tváři odjedou).

                    Byl pozdní večer – první máj –
                    večerní máj – byl akce čas.
                    ...
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #70
                      O: RESETkání 2014

                      OK, pokud dobře počítám, tak na 2 a 3.5 by jsem si měl pokusit zařídit volno ) (tedy pokud budu mít práci )).
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #71
                        O: RESETkání 2014

                        Však kdo přijede a nepřijede pak uvidíme na webovém seznamu účestníků ;o)
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #72
                          O: RESETkání 2014

                          Ono pár kolegů ví, že když řeknu Amiga, není moc rozumné oporovat ). Ale já jsem takový ten přízemní typ člověka a raději počítám se vším... . Ale tak doufám, že se mi podaří přijít a ani tenhle rok nevynechám .
                          Amiga - PMD 85

                          Komentovat


                            #73
                            O: RESETkání 2014

                            Bude i nějaká mezinárodní pozvánka, abych to mohl s předstihem poslat i kamarádům ze zahraničí...?
                            Panda Libor

                            Komentovat


                              #74
                              O: RESETkání 2014

                              Jestli máš na mysli demo invitation, tak na papíru a v hlavě je hotové, zbývá to "jen" zrealizovat. Uvidíme, nejdůležitější je teď zaplatit prostory, udělat WEB a postavit Amigy. Na jednu stranu to chce dělat v práci přesčasy aby na to bylo, na druhou stranu pak není čas dělat na demech
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #75
                                O: RESETkání 2014

                                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                                udělat WEB
                                Nikdy jsem moc nepochopil, proč ten web pro Resetkání jede jenom pár dní před akcí a potom vždy zmizí. Podle mě je to škoda.
                                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X