Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2014

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: RESETkání 2014

    Registrovany a co ObiWanKen a Booboo?
    Naposledy upravil Omachel; 18.03.2014, 22:51:54.
    A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

    Komentovat


      O: RESETkání 2014

      Takže potvrďte prosím:

      Venox, Voodoo, Obiwanken, Omachel a Boboo = 2 noci
      Mistic, Starej Mraf = 1 noc

      Zatím 7 lidí, to znamená 3 pokoje a ještě dvě volná místa (co třeba Falcon se ženou?). Dneska po práci to budu bookovat.
      http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

      Komentovat


        O: RESETkání 2014

        Noc ze soboty na neděli. Já a Mistic.
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          O: RESETkání 2014

          ako su vzdialene tie koleje od miesta akcie.... niekde si ot uz pisal ale neviem to najst
          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

          Komentovat


            O: RESETkání 2014

            Koleje jsou: Jana Babáka 1861/3
            RESETkání je: Vodova 35

            Gůgl říká: 850 metrů, 10 minut chůze.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              O: RESETkání 2014

              Kolej je zamluvená, nakonec to nejsou 3 lůžkové pokoje, ale 4 lůžkové. Takže jsou zamluveny celkem 3 pokoje, dva od pátku do neděle a jeden jen ze soboty do neděle.

              To znamená, že jsou stále 3 volná místa pro přespání z pátku do neděle a k tomu 2 místa ze soboty do neděle. Definitivní počet osob mám pak správě kolejí poslat 3 dny před ubytováním. Takže nový zájemci o ubytování nebo změnu mi sem prosím průběžně hlašte.

              Koukám zahraniční delegace je na webu komplet registrována, to je supr přičemž začínám být nervózní, aby se vám u nás líbilo

              @Venox: Příspěvek do compa: Ne
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                O: RESETkání 2014

                Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                Kolej je zamluvená, nakonec to nejsou 3 lůžkové pokoje, ale 4 lůžkové. Takže jsou zamluveny celkem 3 pokoje, dva od pátku do neděle a jeden jen ze soboty do neděle.

                To znamená, že jsou stále 3 volná místa pro přespání z pátku do neděle a k tomu 2 místa ze soboty do neděle. Definitivní počet osob mám pak správě kolejí poslat 3 dny před ubytováním. Takže nový zájemci o ubytování nebo změnu mi sem prosím průběžně hlašte.

                Koukám zahraniční delegace je na webu komplet registrována, to je supr přičemž začínám být nervózní, aby se vám u nás líbilo

                @Venox: Příspěvek do compa: Ne
                50% uspechu je dobre pivo
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  O: RESETkání 2014

                  =jack-3d;@Venox: Příspěvek do compa: Ne
                  Uvidim ako bude cas, zatial nie je.... ( mozno nieco spacham v Blendery priamo na akcii
                  WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                  Komentovat


                    O: RESETkání 2014

                    ja chtel poslat .mod, ale obavam se, ze jsem precenil sve sily... (.mod verze Crystal Castels - I am not in love)
                    PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

                    Komentovat


                      O: RESETkání 2014

                      ak bude niekto chciet mozem na akcii poukazovat zaklady Blenderu, modelovania, renderovania.....
                      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                      Komentovat


                        O: RESETkání 2014

                        Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
                        50% uspechu je dobre pivo
                        Bude tradičně Pilsner 12 a bejvávala k tomu ještě 11ka Starobrno.

                        Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                        Uvidim ako bude cas, zatial nie je.... ( mozno nieco spacham v Blendery priamo na akcii
                        Jen připomínám, že letos je to Amiga only (což může být klidně za použití UAE, nebo pod jiným než klasickým OS jako například OS4.x, MOS, AROS) ;o) Jediné, co se vymyká je Fotografické compo, Commodore foťáky myslím nedělal ;o)

                        Autorem citovaného textu je looke Přejít na původní příspěvek
                        ja chtel poslat .mod, ale obavam se, ze jsem precenil sve sily... (.mod verze Crystal Castels - I am not in love)
                        Však je ještě měsíc a půl času ;o)

                        Autorem citovaného textu je venox Přejít na původní příspěvek
                        ak bude niekto chciet mozem na akcii poukazovat zaklady Blenderu, modelovania, renderovania.....
                        Vysomruj z Poláka ty modely a kouknem na ně ;o)
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          O: RESETkání 2014

                          starobrno paráda
                          Panda Libor

                          Komentovat


                            O: RESETkání 2014

                            No občas si dám v poslední době taky Starobrno, ale měl jsem s ním takouvou menší pauzičku (tak 3 roky). Piju málo, to si radši pivo vychutnám... .
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              O: RESETkání 2014


                              Dobrá, bude to půl na půl (Plzeň a Starobrno). Celkový počet plechů pak odvodím z počtu registrovaných. Lisiak asi ostrouhá, není regnutý
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                O: RESETkání 2014

                                No tak když vidím, jak máš pod kontrolou to, kdo má a nemá příspěvek do compa - vyplašil si mne (právě jsem lhal, jako když tiskne)
                                Amiga - PMD 85

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X