Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2014

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: RESETkání 2014

    A také ode mne ještě pár fotek

    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      O: RESETkání 2014

      Autorem citovaného textu je Delihc Přejít na původní příspěvek
      fotky a videa z resetkání (žádná sláva, ale lepší než nic..)

      cca. 130 fotek + nějaký kratší videa

      http://ulozto.cz/xbnDVBDx/resetkani-2014-zip
      Výborně Delihcu, zatím je tam jediné foto, kde jsem alespoň normálně vidět. Jsem zachránen!
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        O: RESETkání 2014

        Zdravím Vás menší bratří,

        Resetkání bylo akcí vskutku příjemnou, dokonce tak příjemnou, že jsem se na něj po zkoušce ještě jednou vracel i se svým ATARI. Dokonce musím odkývat zdejší Jackovu provokaci, že jsem objevil některé nečekané výhody a schopnosti Amig. Jejich konstruktéři zjevně předběhly dobu hned dvakrát.

        Tím, že do A600 a A1200 narvali dnes standardní PCMCIA sloty a tím, že dnešní módu rvát Windows/Linux/Android do všeho vč. šicích strojů a držáků na hajzlpapír, předpověděli v Commodoru už na přelomu 80./90. let, kdy narvali multitaskingový operační systém do zarážek na dveře. Klobouk dolů.

        Proto jsem se také rozhodl přispět i svou troškou a když už jsem na místě nefotil, již jsem rozepsal reportáž, jak šel Atarista na Amigáckou akci. Bude to příběh plný děsu, násilí a erotiky a završí bitvu, co jsem tu s Vámi rozpoutal před rokem. Dále už bude jen občasně kousavá koexistence, jak vyjádřil grafik na přiloženém obrázku.

        Amígujte dlouho a snažte se nám vyrovnat blaze.

        Jackovi a dalším za zážitek díky! A brzy naviděnou...

        Radegast

        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: atari_st_and_amiga_1200_remixed_in_3d_by_zgodzinski-d7cupvz.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 36,7 KB
ID: 107994
        Amiga 600, Atari 1040 STE, Falcon 030, Powerbook G4 12", 2X MacPro 1.1

        Komentovat


          O: RESETkání 2014

          njn Atariáda to není...
          Naposledy upravil Delihc; 08.05.2014, 06:38:30.
          Panda Libor

          Komentovat


            O: RESETkání 2014

            Autorem citovaného textu je Delihc Přejít na původní příspěvek
            Jen mě tak napadlo, co si v Brně někdy zajít někam na pivko i mimo reset, tak jak to dělá pražská nebo ostravská teroristická buňka
            Já jsem za, ale asi se už nenajde nikdo další... ?
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              O: RESETkání 2014

              Já se také rád připojím. A dala by se také udělat i nějká ta počítačová slezina - k těm játrům.
              Amiga 600, Atari 1040 STE, Falcon 030, Powerbook G4 12", 2X MacPro 1.1

              Komentovat


                O: RESETkání 2014





                Fotky, videa, produkce a párty report.

                Ještě jednou díky všem za účast, podporu a příspěvky.

                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  O: RESETkání 2014

                  Na té foto z reportu, kde popisuješ kdo jak sedí, tak je to zleva: Lisiak4, Omachel, Venox, Voodoo, Boboo, ObiWanKen - takže jo Omachela a Voodoo si opravdu pleteš. Tímhle syndromem někoho si plést trpím i já . Tak já jdu číst dál .

                  EDIT: čestně přiznávám, že těch 10 zákusků jsem sež.. tedy snedl já .
                  Naposledy upravil Lisiak; 12.05.2014, 14:28:08.
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    O: RESETkání 2014

                    Sákra, omlouvám se a poprosím Probera, jestli by ta jména neprohodil ;o) Díky.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      O: RESETkání 2014

                      No a za mne taky velké díky D.T.A. Software Studio za jejich 2 příspěvky do Dynamic ART compo. Že takhle hezky reprezentují naši brněnskou akci! Když jsem to 64k intro viděl, hned jsem věděl, že bude jedno z mých oblíbených. Doteď si ho svůj každý volný den pouštím nekolik krát. Jsem zvědav, do kdy mne to bude držet .
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        O: RESETkání 2014

                        Taky ještě chci napsat, že jsem sledoval Jaxe jak hrál Napalm, mám za to, že tak nějak na tu hru čumím při každém Resetu a ta hra mne nepřestane udivovat, jak je promakaná. A dal jsem si v sobotu v noci (nebo to byla již neděle? ) ) pár partiček Dune 3 a konečně jsem u nějaké hry jen neprohrával, takže jsem se i skvěle zabavil . A strategie u téhle hry ala slimák (hlemýžď) kdy se začnete točit kolem sebe od středu ven rulez! .
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat


                          O: RESETkání 2014

                          To 1K intro by malo ist tiez na CGX...
                          Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                          Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                          Komentovat


                            O: RESETkání 2014

                            Ano obojí jde, jen už mi u něj nefungoval přepínač na AGA only ;o) Měl jsem napojený projektor na RGB výstup z Amigy, protože mi projektor nechtěl pobrat nastavená rozlišení na CGX. Ale intra jsem pak pustil bez startup sequence se setpatchem a hrálo to fajn.
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              O: RESETkání 2014

                              Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                              No a za mne taky velké díky D.T.A. Software Studio za jejich 2 příspěvky do Dynamic ART compo. Že takhle hezky reprezentují naši brněnskou akci! Když jsem to 64k intro viděl, hned jsem věděl, že bude jedno z mých oblíbených. Doteď si ho svůj každý volný den pouštím nekolik krát. Jsem zvědav, do kdy mne to bude držet .
                              JJ je pěkné, mě se hlavně líbí ta hudba Občas si tu melodii pískám v práci
                              Panda Libor

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X