Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2014

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    RESETkání 2014

    Kromě data, by mělo vše být jako minulý rok respektive místo konání, webová stránka a charakteristika.

    Demoscene spíš ne, ale herní soutěže možná doznají nějakých změn.

    Každopádně jakékoliv nápady, kritiku, ... piště sem.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    O: RESETkání 2014

    děkuji Jackovi za založení vlákna a ....... jedéééém další sraz, kde si užijem!

    co se týká hraní her, docela se osvědčil master blaster... je to rychle (zalezi jak si nastavime soutez) a zabavne a jednoduché ( a hlavne sem je na slovensku rozdrtil v přáteláku) kua Kavi nemachruj smile:

    dále mě napadlo pozvat i lidi kteri uz dneska amigu nemaji ale v letech 1988-1994 +- byli velice aktivni a maji spousty zazitku (vectros... atd), ktere treba me doplni mozajku... ja byl totiz v techto letech klasickej Lamer ikdyz jsem zacinal tvorit v DPaintu grafiku v jedne grupe, ktera bohuzel zustala jen u prototypu dema

    místo je super a další věci doladíme, bo na to je zatim dost casu, ale nesmime to podcenit..... prijedou urcite borci ze Slovenska, tak je musime pohostit (bude kuře i na snídani)
    Naposledy upravil kavi; 02.10.2013, 16:24:42.

    Komentovat


      #3
      O: RESETkání 2014

      No a pokud je to setkání Amigistů, neměli by soutěže být čistě na Amigách? Třeba renderované obrázky v Amigáckém softu, klidně i s popisem, jak a v čem to kdo dělal. Na Amize je stále spousta 3D softwaru s obrovskýma možnostma, ale... vyžaduje to trpělivost a zkoušení, protože intuitivita byla tehdy někde úplně jinde... Kdo třeba něco tvořil v Caligari24?

      Komentovat


        #4
        O: RESETkání 2014

        ja co jsem kdy uklohnil tak v roce 91-98 a softy
        DPaint 4
        Imagine 2
        Cinema 4D nevim jak verze
        obrazku bylo doceladost... ale bohuzel nebylo nalezeno a pár bych jich určitě do soutěže dal, to stálo za to. Uvidím jak bude čas, třeba něco uklohním.... bavi mě kreslit pixel po pixelu... ale nejprve pocakm na ten napad co vlastně

        Komentovat


          #5
          O: RESETkání 2014

          Ať si každý dělá v čem ho baví, když dáme restrikce only Amiga tak compo v kategoriích prostě nenaplníme. A to jsou kategorie vesměs dost široké a obecné (bejvávalo spousta kategorií jako pixel image, raytrace image, scan image, různé velikosti inter až po dema, ale to už je pryč). Teď už jen "hejbací", "statické" a muzika. Jo a fotky, hmmm.

          Ovšem jak se zachovají diváci při hlasování, pokud se vedle sebe objeví render z PC a render z Amigy? 1:10!!! ;o) (ten jeden hlas byl sám autor sobě) ;o)))

          UPDATE po zamyšlení:

          Ale víte co? Já nejsem proti, klidně tento roční uděláme "only Amiga" a já se rád nechám překvapit ;o) Když se to avizuje s velkým předstihem, tak se mi to na 68k snad stihne i vyrenderovat ;oDDD
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            O: RESETkání 2014

            Autorem citovaného textu je kavi Přejít na původní příspěvek
            co se týká hraní her, docela se osvědčil master blaster... je to rychle (zalezi jak si nastavime soutez) a zabavne a jednoduché ( a hlavne sem je na slovensku rozdrtil v přáteláku) kua Kavi nemachruj smile:
            Tuhle hru již odmítám s kýmkoliv hrát )
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #7
              O: RESETkání 2014

              ...aneb čas vytáhnout přítelkyně ze skříní a nechat chvilku ty konzole a počítače odpočinout

              archiv existuje, ale každej může udělat redux pokud má kde...

              a klidně bych koukal na povedený demotooly.... XD


              Naposledy upravil Delihc; 03.10.2013, 04:26:34.
              Panda Libor

              Komentovat


                #8
                O: RESETkání 2014

                No jó, co dát jako potencionální příspěvek na Resetkání 2014? Mám tam veliký otazník. Pár mých nápadů krachlo. A já chci jen programovat. Nějaké kreslení a focení mne nebere. Animaci AmigaPython stíhá blbě (C zatím neumím), Jednoduchou hru by již Python rychlostně zvládl, ale na to potřebuji test stisknuté klávesy. Na animaci pod PC (jako nouzovka) potřebuji GUI, co zatím taky neumím. ESCAPE sekvence pod DOSem nejsou podporovány a včera jsem si udělal rychlostný test pod PC a obraz problikával (předpokládám, že důsledkem nemožnosti skočit na vybrané místo na obrazovce bez použití odřádkování a mezery - vybraný řádek a sloupec). Terminál podporující ESCAPE SEKVENCE by měl jít do DOSu doinstalovat, ale tahle cesta mne nebere a to už radši to GUI. Můžu se pokusit udělat sekající animaci - ono by to možná i Jackova mašina dala - no paráda ) Už mám na kontě nejnáročnější textovou hru na Amize, tak proč si nepřipsat i nějakou tu animaci ) Kým se trochu rozhlídnu po jazyku C, po GUI pod PC tak to nějaký čas zabere. Zase vás prudit s nějakým dalším nedodělkem nové verze ATEconvert? Ach jo Nic, co by vás asi zaujalo, ale mé možnosti jsou v současné chvíly zatím neskonale osekané (a to mne sere ) Teď mimo učení se novým věcem (né, že bych to nedělal průběžně) ještě chci začít programovat i jeden program, který mám pro sebe a na kterém jsem měl už dávno dělat. Rychlé shrnutí toho čemu se chci teď venovat. Programovací jazyk C, GUI Tkinter pod PC, nová verze ATEconvertu pod Amigou, program pro mne a já se asi poseru . Né to vše je v pohode, chci se pokusit každy volný den věnovat jedné z těhle vecí. Já jen, že v současné době považuji za nejrozumnější co se týče AmigaPythonu své hrátky soustředit na novou verzi ATEconvertu a to opět zabere nějaký čas... .V prvním řadě mne čeká ta největší zkouška. Zjistit, jestli jsem schopen určit kódovaní se 100 procentním úspěchem - 100 procentní detekce. Na to se teď pokusím si odpovědět.

                V každém případě doufám, že mi nic nebude bránit v tom zúčastnit se Resetkání 2014.
                Amiga - PMD 85

                Komentovat


                  #9
                  O: RESETkání 2014

                  Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                  Animaci AmigaPython stíhá blbě
                  Již ji stíhá lépe, jen jsem to musel začít psát jinak. Stav již relativně použitelný
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #10
                    O: RESETkání 2014

                    Pánové, jaký je váš názor na konzumaci alkoholu na akcích?

                    Po zkušenostech z minulé akce a i několika jiných tento rok, mám chuť při dalším ročníku zakázat tvrdý alkohol (tak je tomu například na zahraničních akcích). Tedy musím na jednu stranu říct, že alkohol bezesporu na akci patří, ale spíš ve formě piva (i já preferuju příchod na akci hned oslavit rozděláním pivka a přípitku s kamarády, těch piv dám během dne třeba 5, ale mně vždy stačí dát se hezky do nálady, abych si akci užil).

                    Nad problematikou tvrdého alkoholu na akcích uvažuji poté:

                    - jak "někdo" totálně pod obraz pochcal ve Vraném podlahu ve výčepu
                    - jak jsem musel s bráchou uklízet totálně zeblité záchody na minulém RESETu (a to nemluvím o 4hodinovém přemlouvání opilého účastníka, aby ty záchodky opustil)
                    - co jsem slyšel za šílenosti, které se udály na letošní akci ve Vraném
                    - co jsem zažil na letošním Bytefestu

                    Tedy, co rozhodně nechci jako organizátor, je uklízet zvratky, domlouvat opilcům a řešit vzniklé konflikty, platit za poškozené/rozbité vybavení svěřené mi do péče majitelem. Mívám dost napilno s dodržením časového harmonogramu projekce, organizací všeho okolo a řízením herních turnajů. Však příští rok tam hodlám mít i své dítě a proto excesy nebudu tolerovat.
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: RESETkání 2014

                      Jacku, ja tvrdý alkohol nepiju od svých 22 let Takže já jsem vyřešen.
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #12
                        O: RESETkání 2014

                        Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                        Pánové, jaký je váš názor na konzumaci alkoholu na akcích?
                        Důvod proč už nejezdím na žádné akce - s opilcema se člověk nijak nedomluví.
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          O: RESETkání 2014

                          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                          Důvod proč už nejezdím na žádné akce - s opilcema se člověk nijak nedomluví.
                          Jsem rád, že po tom co se zakáže tvrdý alkohol na Resetkání se stavíš )
                          Amiga - PMD 85

                          Komentovat


                            #14
                            O: RESETkání 2014

                            No jak je vidět, je to i důvod menší návštěvnosti. Je tu jedna postava, která se ve spojení akce a alkohol asi všem vybaví stejná. Zažil jsem ho ještě, když jezdil na akce se svým Atari, programoval, hrál hry, zůčastnil se každého herního turnaje, byl fajn, přátelský, byla s ní sranda, prostě jako každý jiný. Jenže poslední dobou už ani Atari nevozí, nebo vůbec nezapíná, ba co hůř už na akci se objeví slušně pod parou a po čase akce je jeho nejčastější společnicí flaška RUMu. Takže jak by on sám řekl: Budeš střízlivý? Ano nebo Jo?

                            Na RESETkání bude prostě jenom pivo (však pokud někomu nevyhovuje erární Pilsner, doneste si svou oblíbenou značku) a víno jako compo ceny. Kdo přinese kořalu, tak maximálně jako dárek pro organizátory (piju Jacka a nepohrdnu ani Jendou Becherem) ;o)
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              O: RESETkání 2014

                              Nemám nic proti požívání alkoholu (ani tvrdého), ale to neznamená, že se člověk musí zpít pod obraz. Pokud to někdo neumí, tak ať to nedělá. A pokud někdo dělá to, co popisujete, navíc bez špetky studu, je nemocný a měl by se asi léčit, ne?

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X