Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Chaos Guns

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Chaos Guns

    To be announced.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      O: Chaos Guns

      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
      Důvodem je radostná událost v rodině team coordinatora.
      Tedy Dave jako team coordinator to krutě nějak nezvládl zkoordinovat
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        O: Chaos Guns

        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        To be announced.
        "Š"
        šmáriá
        Amiga - PMD 85

        Komentovat


          O: Chaos Guns

          Tohle jsi četl, ne? http://angryplayer.blogspot.cz/2014/...-na-dosah.html
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            O: Chaos Guns

            Až teď jsem si to pročetl.
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              O: Chaos Guns

              Takže dneska nic? XD
              Panda Libor

              Komentovat


                O: Chaos Guns

                už se na to těším
                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                Komentovat


                  O: Chaos Guns

                  Tak doufám, že se to někomu s 060 povede spustit

                  Komentovat


                    O: Chaos Guns

                    Stahujte, sdílejte, dejte vědět!

                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      O: Chaos Guns

                      Me se to libi. Funguje pod MOS i OS4.
                      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                      Komentovat


                        O: Chaos Guns

                        (Sosněte si prosím poslední verzi, kterou jsem nahrál právě nyní - jsou tam didělky - nyní final ).
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          O: Chaos Guns

                          Při rozbalování pomocí UnArc nebo lha (3.9 i OS4) mi to hlásí chybu u souboru "prefs". Správně se mi rozbalí jen pomocí Morphos (dvojklik na archiv) nebo lha(mos).
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            O: Chaos Guns

                            Nezaložit pro hlášení chyb a nápadů nové vlákno?
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              O: Chaos Guns

                              Skvěle, tedy první report, že to funguje i na OS4, přesto že jsme to tam nikdy neměli možnost otestovat Chyb je tam hromada o kterých víme a nejspíš ještě víc o kterých nevíme, ale je to TechDemo, tedy čistě jen proto, aby bylo vidět, že se skutečně něco děje, tedy žádné plané sliby, na které jsme kolem Amigy zvyklí Co se bugreportů týče... Tady bych asi vlákno nezakládal, protože pokud ano, já bych z toho asi zcvoknul (hlavně při stálém opakování toho, co už dávno víme). Pokud by s tím Dave neměl problém, můžete to posílat jemu, on by to mohl prověřovat a pak to poslat mě probrané a pročištěné od známého balastu a tak

                              Komentovat


                                O: Chaos Guns

                                2GHH: Již jsem to opravil, sosni si to prosím znova. Nechápu, kde se mohla stát chyba...

                                Ad reporty - házejte něco sem, takové ty marginální problémy (já to třeba na své Amize nespustím, zřejmě kvůli obskurním problémům mého záhadného stroje , ale ve WinUAE v pohodě. Na MarKově 030 to jelo (ale teda šíleně pomalu), tj. máme ověřenou funkčnost - ale těch zádrhelů může být mnoho.

                                A taky komentujte hratelnost, když už to spustíte!
                                Naposledy upravil davesade; 14.06.2014, 21:51:00.
                                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X