Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Chaos Guns

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Chaos Guns

    Mne to taky hlási chybu při rozbalování:
    Nesouhlasí CRC v chaosGunsDemo\prefs, jinak v té předešlé verzi mi to taky dle mne hlásilo tuhle chybu a hru jsem rozběhal (né napoprvé). Když už mi fungovalo, co nešlo (zvuky a to že se mi hra spustila i dál než neběhnutí úvodního obrázku - nezobrazil se mi setup s pistolí), tak mi pro jistotu začalo blbnout rozlišení (uhlý obraz), jediné mi zobrazovalo dobře super hires a to je na mne moc prťavé. A to zezačátku mi to zobrazovalo správně i nižší rozlišení. Teď, jak je tá druhá verze ke stažení už hru vůbec nerozběhám - "can't open screen!" Má smysl tady psát, že jedu pod emulací?
    Amiga - PMD 85

    Komentovat


      O: Chaos Guns

      Tohle je hodně divné - když to rozbaluju v DOPUSu - drag'n'drop - tak se mi rozbalí všechno.
      Pracuju na tom, do té doby - tady jsou ty chybějící PREFS:


      Díky za report!
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        O: Chaos Guns

        Tady je komplet demo v ZIPu:
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          O: Chaos Guns

          U mě hratelnost a atmosféra dobrá. Ovládání jsem si musel nejdřív pořádně osvojit, ale je to vlastně jednoduché i s jedním tlačítkem. Líbí se mi třeba jak hrdina zpomalí když má víc naloženo (a může si před akcí odložit). Typy a vlastnosti zbraní jsou dobrý. Grafika je taky pěkná , líběj se mi ty "ještěrky" (nestojí v garáži dvanácetrojka ?). Při pádu do díry jsem sy myslel že slyším Wilhelm scream , ale neni to on. Zatím jsem nedohrál do konce, ale skusím to.
          Demo mi funguje v OS4 i v MorphOS (AHI verze). Např. v 800x600 vypadá dobře.
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            O: Chaos Guns

            Hru opět rozběhám, nejvíce toho vidím v super hires viz obrázek. Pokud chci jít s borcem nahoru, celý se mi ztratí. V úvodním obrázku hry vidím jen "Chaos" a to můžu potvrdit, že zatím jsem ho nikdy nevidel celý v ani jedné verzi, co jsem rozběhal. Ale mám zato, že v 1. verzi byl borec ve středu.

            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: chaos.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 11,1 KB
ID: 108010
            Naposledy upravil Lisiak; 15.06.2014, 06:54:51.
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              O: Chaos Guns

              To máš fakt nějak blbě nastavené. Koukni do PREFS, tam si nastav rozlišení pro hru na PAL Lowres (320x256) a intro pro PAL Hires Interlaced (640x512). Dej vědět!
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                O: Chaos Guns

                OK, celý problém byl v tom, že když jsem byl v PREFS a měnil tam rozlišení, tak se neměnili parametre v pixelech, co se zobrazují pod výběrem, musel jsem to změnit ručně... .
                Amiga - PMD 85

                Komentovat


                  O: Chaos Guns

                  Jo to nastavení má své problémy, z nějakého důvodu jednoduše není kompatibilita mezi různýma verzema ASL, či ReqTools knihoven absolutní... Prostě se to pod každým, systémem chová trochu jinak... s tím byly problémy už v maperu... časem to snad odladíme lépe...

                  Komentovat


                    O: Chaos Guns

                    Takže střílet můžu jen když jsem na místě? Má to nějaké opodstatnění? Přejít z režimu střelby do režimu chůze se musí přes ten setup ikonek? Né přímo? (2 stisky klávesy místo jednoho stisku)
                    Amiga - PMD 85

                    Komentovat


                      O: Chaos Guns

                      Taková malá mrzutost - dostali jsme upozornění, že jeden z pomocných souborů v archivu (blazewcp) obsahuje starý známý opruzácký virus Happy New Year 96. Takže ty z Vás, kdo si už demo stáhli a spustili, bych rád požádal aby si projeli HDD antivirem (Virus Workshop, VirusZ apod.). Archiv je nyní opravený a odvšivený, stáhnout si ho můžete bez obav. HNY96 sice není nebezpečný, ale je to virus otravný, napadá veškeré spuštěné executable soubory a když už se jednou do počítače dostal, je potřeba systém pečlivě odvšivit.
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        O: Chaos Guns

                        Bohajeho, vina padá na mou hlavu (nejspíš), velmi se všem omlouvám! Když jsme chtěli s Chaos Guns oživit ducha klasické Amigy, rozhodně jsme neměli na mysli tohle!
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          O: Chaos Guns

                          Mne sa to prave paci.... clovek si sosne novinku a musi sa stym pohrat...... a virus je ako bombonik na torte..... zase som sa dostal spat o min 18 rokov... thx chlapci
                          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                          Komentovat


                            O: Chaos Guns

                            Zdá se mi to, nebo v tom ZIPu nejsou zachovány amiga atributy souborů?
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              O: Chaos Guns

                              Zip už je odstraněn, LhA je již v pořádku...

                              Komentovat


                                O: Chaos Guns

                                Jo, na to si někdo stěžoval. ZIP nebrat, rozbalujte to z LHA.
                                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X