Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Chaos Guns

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Chaos Guns

    Dlhšie som to nesledoval a teraz sa dozviem hneď 2 správy, dobrú a zlú. Tak ale hlavne že projekt pokračuje, aspoň na niečom

    Komentovat


      O: Chaos Guns

      Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
      To jo, ale zatím s tím nechceme ven, děláme to vlastně od nuly... a taky proto, že pro Amigu to už nebude, bohužel tam jsme kodéra nesehnali.
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        O: Chaos Guns

        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
        pro Amigu to už nebude, bohužel tam jsme kodéra nesehnali.
        Je to škoda, ale jen to odráží situaci s programátory na Amize. Aspoň je čas si připomenout, že Mark byl v naší komunitě nenahraditelný a bude tu hodně chybět. Ale takové věci si člověk většinou uvědomí, až už je pozdě.

        Hele, ale na druhou stranu, nějaké to info byste pustit ven měli. Třeba info, že pro Amigu už to nebude je myslím si celkem zásádní (pro Amigisty tedy).
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          O: Chaos Guns

          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
          Hele, ale na druhou stranu, nějaké to info byste pustit ven měli. Třeba info, že pro Amigu už to nebude je myslím si celkem zásádní (pro Amigisty tedy).
          Ja si zase myslim, ze kdyz to potichu pomalu vysumi bude to lepsi, nez kdyz se ohlasi, neni koder, serem na vas, bude to na PC. Pro tvurce je samozrejme dobra zprava ze projekt se dal vyviji, pro Amigisty je to jen a pouze negativni zprava, a tech uz bylo tolik, ze predhazovat jim dalsi neni uplne nutne.

          Komentovat


            O: Chaos Guns

            Tak s tím se nedá asi nic, než souhlasit.
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              O: Chaos Guns

              S tím "serem na vás" to je ovšem dost sprostý. To jako myslíš, že když odešel programátor, tým prostě hodil platformu přes palubu a přešel na jinou? Amiga je dávno mrtvá a lidi, kteří pro ní umějí a chtějí kvalitně programovat už prostě NEJSOU, nenajmeš je ani za peníze. MarK byl výjimka, ne jeden z mnoha. Dokonce i grafik kreslil hru na PC v Photoshopu a celá grafika se pak převáděla na Amigu, takže se pro ní udělalo maximum do poslední chvíle. Ale kód pro Ami na PC prostě nenapíšeš, to nahradit nejde, tečka. V okamžiku kdy není nikde žádný kodér s platformou končíš. Dave hledal programátora po všech čertech, ale bez úspěchu. Takovéhle šmahem odsouzení typu "vysrali jste se na nás, pro PC to máte pohodlnější" mě teda dost nadzvedává.
              Naposledy upravil Predseda; 31.12.2014, 08:04:06.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                O: Chaos Guns

                Nemyslím si, že by to Exie myslel takhle doslova. Rád bych ale nahlas a s čistým svědomím řekl, že jsem pro zachování podpory Amiga platformy udělal maximum - byl jsem v kontaktu s mnoha schopnými lidmi, zkoumal jsem VŠECHNY možné i nemožné varianty realizace a nakonec jsme se dostali do situace, kdy jsme prostě skutečně neměli na výběr. Zabalit jsem to nechtěl, takže jsme přešli na PC.

                Pořád ale platí, že najde-li se schopný Amiga programátor, milerád ho zaměstnám (i kdyby třeba jen demakováním PC verze).
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  O: Chaos Guns

                  Kdybych věděl, že tím vyvolám nějaké spory, tak se ani neptám. Taky si myslím, že to Exie nemyslel doslova špatně a je škoda, že to Předsedu nadzvedlo... zbytečně. Já si myslím, že každému kdo se trochu lépe orientuje i na zahraniční scéně muselo být při odchodu Marka jasné, že najít jiného codera, který bude pokračovat tam kde Mark přestal a navíc ve svém vlastním programovacím jazyce se nepovede. A to jsem ti tehdy Dave taky psal.

                  Vůbec to neshazuje práci ostatních lidí v týmu a pokud bude PC verze, tak je to jenom dobře. Aspoň se vyhnete mnohým omezením Amigy a Dave bude moct implementovat vše co chtěl. Já osobně se už těším na první nové screeny z PC verze a začnu pomalu vyhlížet hru na Steamu
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    O: Chaos Guns

                    Přestantě zde psát, že je Amiga mrtvá, kdo to má číst? Tady nejsme na žádném Atariportálu!
                    Amiga - PMD 85

                    Komentovat


                      O: Chaos Guns

                      Dekuji Proberov i a Davovi za duveru, skutecne jsem pouzil tento expresivni vyraz jen jako demonstraci toho, co by si nekteri Amigisti mohli myslet, kdyby jim nekde v jedne zprave napsal ze "Amiga verze nebude, ale mame pro vas i dobrou zpravu, bude to na PC". Vydat prohlaseni ve smyslu je nam lito, ale projekt na Amize realizovan nebude, protoze se nam nepodarilo pres veskerou snahu najit noveho programatora by prozatim podle me stacilo.

                      Jeste by me zajimalo, pri hledani nahrady za Marka, nezkouseli jste treba pro zajimavost pred presunem na PC hledat ciste mezi AmigaOS4 programatory, ze by byla verze pro PPC, ktere poskytuje vice vykonu a taky je tam vic lidi, kteri by to jeste teoreticky meli byt schopni zvladnout napsat?

                      Komentovat


                        O: Chaos Guns

                        Osobne nevidim, nikomu z teamu do hlavy, ale ked sa uz rozbehne nejaky takyto projekt, kde kazdy s ucastnenych vrazi do toho kopec svojeho casu, pride otazka co s toho budem mat ja? Nadsenectvo je jedna vec, ale kde su tie hranice, ked uz sa tomu kazdy jednotlivec venuje tolko casu. Myslim, ze PC platforma je pre tento projekt najmenej problemova, ak sa titul vydari a veskere usielie prinesie plody prace, jednoduksie sa bude hladat komercny vydavatel. To znamena, ze kazdemu to hodi aspon na kavu, popripade nejaku tu kacku na novy HW. MorphOS a AOS4 to je fajn, ale sance na komercny uspech to je zbozne prianie, vieme aka je situacia, komunyta je dost mala a to sa nebavime o nejake to finacne zhodnotenie usilia vyvojoveho teamu. Samozrejme, ze ani na Amiga klasik by nebolo velke terno, ale Amiga uzivatel je uz uvedomeli a naucil sa platit za dobry SW, uz len preto aby podporil tu zostavajucu komunitu ludi co nieco tvoria.

                        Osobne si myslim, ze PC platforma, MAC OS a Android moze tento projek zachranit, urcite by som to nerobil iba na PC.
                        Naposledy upravil Boboo; 31.12.2014, 19:29:36.
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          O: Chaos Guns

                          Tak pánové a hlavně Dave, měl bych se asi omluvit. Tyhle informace máte už dávno dobře vysvětleny na blogu hry (http://www.chaosguns.com/), stačilo se prvně podívat.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            O: Chaos Guns

                            Probere, v posledním příspěvku jsem nic hezky vysvětlené nenašel, je to v starším příspěvku? Nebo mne uveď prosím do situace .
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              O: Chaos Guns

                              We've come a long way, baby
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                O: Chaos Guns

                                Probere, hele sice jsem to přečetl z rychlíku, ale info o tom, že se nemůže pokračovat dál se střídá s tím, že se hledá programátor. Pro mne to není jednoznačné stanoviště o ukončení vývoje Amiga verze a sám Dave napsal, že je otevřen při změně současné situace v Amiga verzi pokračovat/začít ji odznova dělat .
                                Amiga - PMD 85

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X