Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Chaos Guns

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Chaos Guns

    Trosku mi to pripomenulo Special Forces Skvela praca, len tak dalej!
    ???

    Komentovat


      #17
      O: Chaos Guns

      Vyzera to dobre, ze by som si konecne kupil originalku na Amigu?
      A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

      Komentovat


        #18
        O: Chaos Guns

        na jakem stroji bezela hru co je na poslednim videu? 16fps neni zadny zazrak vezmeme li do uvahy chybejici logiku hry?

        Komentovat


          #19
          O: Chaos Guns

          V současné době mám k dispozici několik strojů na testování, na 030/50 to jede 5 fps, na 060/50 to jede 20 fps, na G4/1833 to jede 1100 fps. Rychlost je ale zatím zcela irelevantní, hra je v alfa fázi, takže jde spíš o to, aby fungovala, než aby běžela plynule. Mým cílem je, aby na 030/50 dělala aspoň těch 16 fps, jako nyní na 060/50 (v palu)...

          Komentovat


            #20
            O: Chaos Guns

            Času na optimaliazce bude ještě dost.
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #21
              O: Chaos Guns

              Autorem citovaného textu je Omachel Přejít na původní příspěvek
              Vyzera to dobre, ze by som si konecne kupil originalku na Amigu?
              No já si ji koupím, a bude to už druhá?
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                #22
                O: Chaos Guns

                hmm moje zkusenost mi rika neco jineho.
                Ve hre zatim chybi to nejdulezitejsi, tj to o cem ta hra je, zatim jsou to jen 4 pohybujici se panacci. Ted vidim jak se tu lide rozplyvaji nad stiny. A to je presne ten moment, kdy me zacala zajimat rychlost. Pridavate featury navic ve chvili, kdy chybi to zasadni, co sezere spoustu vykonu. S omezenyn vykonem, ktery mate k dispozici by bylo logictejsi rozbehat uplny zaklad tj nepratele, AI hry atd. a teprve pote se soustredit na vychytavky, ktere muzou zasadne vylepsit vzhled, ale nejsou esencialni pro hru. To se dela zhruba ve stejne fazi jako optimalizace, protoze pak uz je jasne, bez ceho se neobejdete a bez ceho jo. Jasne optimalizuju, jede to super, muzu pridat dynamicke svetla, nebo je pridam jen jako options pro max. detaily, nebo je vynecham, protoze nemam vykon (treba), tak asi tak no...

                Komentovat


                  #23
                  O: Chaos Guns

                  Musím Tě vyvést z omylu, hra jede v chunky grafice, a rendering grafiky je to nejnáročnější, co ve hře je. Informace, obrázky a videa zveřejňujeme kvůli wow efektu Neviděl jsi první ukázky, které byly mnohem pomalejší a ošklivější Radím, abys vydržel na další ukázky a sám uvidíš, jak to pak bude vypadat, holt máš jiné zkušenosti, než my.

                  Komentovat


                    #24
                    O: Chaos Guns

                    Sorry za OT, pamatuji se jak začínal Payback, nejprve nic moc textury, pak se udělaly lepší, hra o 200% zheskla (z takové nic moc kreslené, do reálné podoby), pak udělal Foraudovo stínování no hra opět prokoukla a hlavně zplastičtěla, ale už pomalu začala cukat i na 060, pak přidal podporu WarpOS a nakonec i W3D, ...
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #25
                      O: Chaos Guns

                      Autorem citovaného textu je MarK Přejít na původní příspěvek
                      Musím Tě vyvést z omylu, hra jede v chunky grafice, a rendering grafiky je to nejnáročnější, co ve hře je. Informace, obrázky a videa zveřejňujeme kvůli wow efektu Neviděl jsi první ukázky, které byly mnohem pomalejší a ošklivější Radím, abys vydržel na další ukázky a sám uvidíš, jak to pak bude vypadat, holt máš jiné zkušenosti, než my.
                      wow efekt tam tedy je!

                      Komentovat


                        #26
                        O: Chaos Guns

                        Featury jsou vypínací. Příběh hry a komplet základní mapy, motivace postav a jejich jednotlivé úkoly byly napsané předtím, než začal vznikat engine. Za pochodu se přidávají herní objekty (vozidla, konkrétní budovy, přesný vzhled lokací) a tak.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #27
                          O: Chaos Guns

                          Příběh hry a komplet základní mapy, motivace postav a jejich jednotlivé úkoly byly napsané předtím, než začal vznikat engine.
                          nu tomu muzeme rikat design dokument

                          na strance Dava jsem se docetl ze pujde o
                          survival styl hratelnosti v konfrontaci s hordami vetřelců
                          Ja jsem zatim ani v jednom videu nevidel jedineho vetrelce. Pokud jich tam maji byt hordy a maji se chovat trosku rozumne, tak jsem si myslel, ze tohle sezere znacnou cast vykonu pocitace. MarK se vyjadril jinak, tak se necham prekvapit.

                          Komentovat


                            #28
                            O: Chaos Guns

                            Můj lamerský názoz je, že když se vypne rendering stinů, může se na place udělat s nepřáteli spartakiáda
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              #29
                              O: Chaos Guns

                              Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                              Můj lamerský názoz je, že když se vypne rendering stinů, může se na place udělat s nepřáteli spartakiáda
                              Spartakiáda asi ano, ale určitě ne s B1230/50
                              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                              Komentovat


                                #30
                                O: Chaos Guns

                                Nicméně přemýšlím nad praktickým využitím samotného renderingu stínů. Je jasný, že render je lepší, ale co to přinese navíc oproti animaci? Bude nám ve hře i vycházet a zapadat sluníčko? ) Jako že by nám při průletu letadla, nebo helikoptéry byl na budově správně vrhán stín?
                                Amiga - PMD 85

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X