Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Chaos Guns

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: Chaos Guns

    Nové video, tentokrát v plné kvalitě z WinUAE. Enjoy and spread the word!

    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #92
      O: Chaos Guns

      Nádherné.
      I love Amiga

      Komentovat


        #93
        O: Chaos Guns

        Paráda, už se těšm
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          #94
          O: Chaos Guns

          nadhera, jen ten zvuk strelby je takovej jalovej.
          a jeste me zaujalo pred koncem videa jak se sejdete ve stejne mistnosti s tim zelenym, tak mi bylo divne ze ten stal v mistnosti s potvorama celou dobu ale utocit zacali az kdyz prisel ten druhej o malej kousek bliz...

          Komentovat


            #95
            O: Chaos Guns

            Potvory se zatím zasekávají o rohy, na AI se pracuje, je to pořád alpha, nezapomínejte.
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #96
              O: Chaos Guns

              Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
              Potvory se zatím zasekávají o rohy, na AI se pracuje, je to pořád alpha, nezapomínejte.
              Prosím nechat tuhle úroveň inteligence nepřátel jako volitelnou možnost v menu hry pro ty lidi jako jsem já, kteří mají inteligenci na stejné úrovni

              Komentovat


                #97
                O: Chaos Guns

                No ja jsem jeste o neco starsi clovek nez Scavenger, tak bych prosil mozna uplne bez nepratel ...

                Komentovat


                  #98
                  O: Chaos Guns

                  V plné verzi hry budou možná i nějaké ty cheaty uvidíme...

                  Komentovat


                    #99
                    O: Chaos Guns

                    Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
                    No ja jsem jeste o neco starsi clovek nez Scavenger, tak bych prosil mozna uplne bez nepratel ...
                    Hele, že by mi stačilo outro
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat


                      O: Chaos Guns

                      Vážení kamarádi, na základě odezvy nyní můžete přispět na rozvoj projektu skrz Paypal, formou tradičních donations. Děkujeme všem za dosavadní podporu!
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        O: Chaos Guns

                        Já tady budu mít asi už pověst škarohlída, ale já napíšu proč vás v tomhle nepodpořím:

                        1. Hra je pro 4 hráče, proto je pro mě i do budoucna totálně k ničemu - ale podpořím až budete dělat ten mód pro jednoho hráče.
                        2. Všechno je v angličtině, takže je jesné kam je ta hra zaměřená.
                        3. PayPal? Ne všichni ho máme. Taková blbost jako číslo konta by možná některé taky potěšila.


                        Ale aspoň nebudete mít na tolik chlastu a rychleji to doděláte

                        Komentovat


                          O: Chaos Guns

                          Předseda: nechci podpořit, tak negativ? Takhle to tedy funguje?

                          Komentovat


                            O: Chaos Guns

                            Ano. Pokud se mi Tvůj příspěvek nelíbí, kliknu na tlačítko "Nelíbí se mi".
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              O: Chaos Guns

                              Pokud by někdo v Brně hledal spoluhráče, tak se hlásím. Ale u mne to opravdu není možné ) ).
                              Amiga - PMD 85

                              Komentovat


                                O: Chaos Guns

                                Autorem citovaného textu je Scavenger Přejít na původní příspěvek
                                Já tady budu mít asi už pověst škarohlída, ale já napíšu proč vás v tomhle nepodpořím:

                                1. Hra je pro 4 hráče, proto je pro mě i do budoucna totálně k ničemu - ale podpořím až budete dělat ten mód pro jednoho hráče.
                                2. Všechno je v angličtině, takže je jesné kam je ta hra zaměřená.
                                3. PayPal? Ne všichni ho máme. Taková blbost jako číslo konta by možná některé taky potěšila.


                                Ale aspoň nebudete mít na tolik chlastu a rychleji to doděláte
                                Nelíbí se mi ne že nechceš podpořit, ale ty nevhodné řeči, kapku jsi to přehnal.
                                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X