Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Chaos Guns

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Chaos Guns

    @Scavenger: K dobrovolné podpoře z principu věci nelze nutit, doufám, že to tak nevyznělo!

    S tím Paypalem máš ale pravdu - beru to tak, že většina zájemců buď Paypal má anebo pochází ze zahraničí, kdy je posílání na CZ účet neekonomické - a EUR nebo dolarový účet mi zase nepřijde, že má cenu kvůli tomu zakládat. Pro případné české přispěvatele tedy snad bude stačit číslo účtu zde:

    1205288014 / 3030 (Airbank)

    Pro snažší identifikaci budu rád, když použijete zprávu pro příjemce ve formátu "Chaos Guns donate" nebo nějak podobně.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      O: Chaos Guns

      Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
      Nelíbí se mi ne že nechceš podpořit, ale ty nevhodné řeči, kapku jsi to přehnal.
      Tak tohle mi Dedy tedy vysvětli. Protože nerozumím moc tomu, co na tom bylo nevhodného a čím jsem co přehnal... Fakt, tohle by mě teda zajímalo jako dost.

      Komentovat


        O: Chaos Guns

        Ja si dovedu predstavit, ze Dedymu (a konec koncu i me) by se mnohem lepe libilo napriklad tohle:
        Code:
        Zde jsou podminky, za jakych vas podporim:
        
        [LIST=1][*]Pridate mod pro jednoho hrace [*]Hra bude lokalizovana [*]Bude mozne platit na cesky ucet v korunach [/LIST]
        Neber to prosim te jako snahu te predelat nebo kritizovat, ber to jen jako jeden z moznych zpusobu vysvetleni Dedyho prispevku.
        Naposledy upravil uunek; 25.01.2014, 12:08:42.

        Komentovat


          O: Chaos Guns

          Autorem citovaného textu je Scavenger Přejít na původní příspěvek
          Tak tohle mi Dedy tedy vysvětli. Protože nerozumím moc tomu, co na tom bylo nevhodného a čím jsem co přehnal... Fakt, tohle by mě teda zajímalo jako dost.
          Tak po řadě - bod1) Pro 4 hráče? Tak to je právě hra pro setkání, a třeba i na pivku, (to si můžeme vypít i doma u hraní).
          bod 2) Angličtina je IT language, a i když ani já jí nevládnu zrovna excelentně, tak další jazykové mutace jsou u Amigy snad přece jen snažší, sory pokud je to u gamesek jinak.
          a bod 3) Jak jsi si všiml, tak po Tvém "jemném" upozornění je na světě i české konto, ale Ty stejně nepodpoříš, tak proč o tom mluvíš?

          Howgh
          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

          Komentovat


            O: Chaos Guns

            Díky za snahu, ale já si počkám raději na vysvětlení od Dedyho co přesně jsem podle něj přehnal. Abych si dal příště jako pozor. Přece tady nebudu řešit, jak mám něco napsat, pokud do toho fakt nedám nějaké nadávky nebo podobně. Já kluky v tomhle podporuju, to ne jako že né.

            Komentovat


              O: Chaos Guns

              Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
              Ja si dovedu predstavit, ze Dedymu (a konec koncu i me) by se mnohem lepe libilo napriklad tohle:
              Code:
              Zde jsou podminky, za jakych vas podporim:
              
              [LIST=1][*]Pridate mod pro jednoho hrace [*]Hra bude lokalizovana [*]Bude mozne platit na cesky ucet v korunach [/LIST]
              Neber to prosim te jako snahu te predelat nebo kritizovat, ber to jen jako jeden z moznych zpusobu vysvetleni Dedyho prispevku.
              Nevím který můj příspěvek máš na mysli, ale Scavovi jsem odpověděl, takže snad to vysvětlím i Tobě.
              Mód pro jednoho hráče by potěšil, ale beru hru jak je..
              Lokalizace uvidíme a potěší, ale proč se nezačít učit i tu anglinu
              A PayPal jaksi mám.
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                O: Chaos Guns

                Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                Tak po řadě - bod1) Pro 4 hráče? Tak to je právě hra pro setkání, a třeba i na pivku, (to si můžeme vypít i doma u hraní).
                bod 2) Angličtina je IT language, a i když ani já jí nevládnu zrovna excelentně, tak další jazykové mutace jsou u Amigy snad přece jen snažší, sory pokud je to u gamesek jinak.
                a bod 3) Jak jsi si všiml, tak po Tvém "jemném" upozornění je na světě i české konto, ale Ty stejně nepodpoříš, tak proč o tom mluvíš?

                Howgh
                Dobře, dal jsi na věc jen jiný náhled - svůj. Ale co jsem teda přehnal? Jako že si dovolím mít jiný názor?

                1. Je mi úplně jedno kde se to dá hrát. Tady 4 lidi dohromady prostě nedám, proto je to pro mě nehratelné. Proto jsem napsal, že jí podpořím až bude verze pro jednoho hráče, kterou sám Předseda slíbil.
                2. Angličtina může být i pupek světa. Když jí člověk nerozumí, tak jako co? Sereme na tebe z vysoka? Mě jde celou dobu o to, že tu hru vyvíjejí tady kluci s portálu. Češi. Opravdu asi není problém si dát těch pár minut navíc a napsat to i česky. Jde tak trochu o tu národní hrdost. Ale my už jsme si zvykli těm amerikánům lézt do análu.
                3. A jak to víš?


                Takže, milý Dedy. Vysvětli mi, co jsem tedy už přehnal? To jsi vážně takový ...., že ti vadí jiný názor?

                P.S: já neřeším lokalizaci samotné hry, ale webu.
                P.S2: to že ty máš paypal je mi informace k čemu?
                Naposledy upravil Scavenger; 25.01.2014, 12:46:58.

                Komentovat


                  O: Chaos Guns

                  No už brzy Vám to tady promažu.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    O: Chaos Guns

                    Ano, to je to správné řešení.

                    Komentovat


                      O: Chaos Guns

                      Autorem citovaného textu je Scavenger Přejít na původní příspěvek
                      3. A jak to víš?

                      Takže, milý Dedy. Vysvětli mi, co jsem tedy už přehnal? To jsi vážně takový ...., že ti vadí jiný názor?

                      P.S: já neřeším lokalizaci samotné hry, ale webu.
                      P.S2: to že ty máš paypal je mi informace k čemu?
                      K bodu 3 si přečti svůj post #101 první věta.....
                      k P.S. tohle je thread o hře takže jsem asi špatně porozumě

                      A to že mám PayPal nebyla informace pro Tebe ale na vysvětlení pro Uunka.... a abych se pochlubil
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat


                        O: Chaos Guns

                        No počkej, já si ho taky zřídím i anglicky se naučím

                        Komentovat


                          O: Chaos Guns

                          Ja se teda anglicky ucit nebudu. Order, buy, pay, send, invoice, package a postage umim a to mi staci. Porad tak nejak verim, ze ceska hra bude i cesky ...

                          Komentovat


                            O: Chaos Guns

                            Podpořeno a držím pěsti do dalšího vývoje. No, a když už jsem teď za ten mrzký bakšiš v roli koproducenta, můžu taky drze zasahovat do příběhu, postav, ovládání a následně očekávat bonusové triko s potiskem?

                            P.S: triko beru zpět, na moji velikost byste museli vybrat mnohem víc
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              O: Chaos Guns

                              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                              P.S: triko beru zpět, na moji velikost byste museli vybrat mnohem víc
                              Nerikal jsi ze budes menit ten zivotni styl? Takove pekne XLko by mohlo byt milou motivaci

                              Komentovat


                                O: Chaos Guns

                                Hele, životní styl se dá velice rychle změnit i pouhým přešitím štítků z 6XL na XL a bez ztráty kytičky
                                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X