Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Chaos Guns

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: Chaos Guns

    Rád bych se stavil na předváděčku.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      O: Chaos Guns

      Nevím, jestli rozchodím záznam videa ve FS-UAE, přešel jsem na Ubuntu totiž...
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        O: Chaos Guns

        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
        Připrav se ale na zdrcující kritiku, protože backbone obecně je něco, nad čím všichni ohrnují rypák ať už by byl výsledek jakýkoliv. Demo v backbone ano, ale s pořádným vysvětlením.
        Tak na EABu zatím samá chvála ;o)
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          O: Chaos Guns

          Hrál to už někdo? )
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            O: Chaos Guns

            Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
            Hrál to už někdo? )
            Já ne, čekám že mi to předvedeš sám.
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              O: Chaos Guns

              davesade: jako změnit operační systém, aby si to musel každý zahrát sám a nemohl si nám to předvést Ty je na mne již hodně silný kafe
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                O: Chaos Guns

                Zmenit OS ? Nerozumiem. Hral som to a OS som menit nemusel.
                MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                Komentovat


                  O: Chaos Guns

                  No ne, on má na mysli to, že pod WinUAE umím vyrábět videa, kdežto pod FSUAE nikoliv - a v Ubuntu mám jenom FSUAE .
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    O: Chaos Guns

                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      O: Chaos Guns

                      Me vzdycky zabijou, takhle daleko jsem se teda nedostal. Jinak to vypada pekne a libej se mi ty zvuky. Jen ten modrej font se mi spatne cetl.
                      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                      Komentovat


                        O: Chaos Guns

                        Jako jo, Dave, demo se mi líbí. Hrál jsem ho hodinu a bavil jsem se dobře. Kupodivu demo není moc akční, je to spíš strategické, musel jsem se hodně vyhýbat, vracet, utočit ze zálohy. Podlézání potrubí jsem snad v žádné hře na amize neviděl. Měl jsem z toho pocit, jako když hraju nějaké rpg (např. beholdra - pořád jsem se bál, co na mě zpoza rohu vyskočí). Líbí se mi, jak jsou "postavení" enemáci, hlavně když se vracím, tak aby to nebyla nuda, tak se znenadání objeví a zaútočí. A objeví se zrovna v okamžiku, kdy nedávám pozor, takže mě nutí držet pozornost na 100% .

                        Zamlouvají se mi i ty průvodní texty, spolu se zvuky v pozadí tvoří ponurou a plíživou atmosféru. A ty texty jsou dobře a i vtipně napsané (např. vzetí oka do inventáře pobavilo dost). Blikající hvězdička na místech, kde je potřeba interakce, je taky dobře vymyšlená.

                        Má to nějaký konec? Vykosil jsem všechny v shooting aréně a nic dalšího se nedělo. Chvíli jsem tam ještě bloumal a vypadl jsem do workbenche s gadgetem Out of memory .
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          O: Chaos Guns

                          Chaos guns na Amiga-news.de
                          Alien Breed-Klon: Prototyp der neuen "Chaos Guns"-Engine http://www.amiga-news.de/de/news/AN-...-00036-DE.html
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            O: Chaos Guns

                            "slowakische Programmierer Jozef Tomka"
                            Amiga - PMD 85

                            Komentovat


                              O: Chaos Guns

                              Klasickej konec demo nemá, takže si ho dohrál . Díky za odezvu, rád bych tě ujistil, že nový engine toho umí mnohem víc, než si mohl vidět v tomto demu. A ano, Tsak odvedl excelentní práci při level designu, je prostě FAKT dobrej!
                              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                              Komentovat


                                O: Chaos Guns

                                Chaos Guns in the Amiga Future 121. Link 1, Link 2
                                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                                -----------------------------------------------
                                Líbí se mi Retropolis

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X