Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Uvodni stranka portalu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Uvodni stranka portalu

    Spíš, než měnit vzhled by to chtělo updatovat obsah

    Komentovat


      #17
      O: Uvodni stranka portalu

      Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
      No mě se černé období docela líbilo, bylo to dobře čitelné, ta světlá bije šíleně do očí .......
      Souhlas, tmavší je lepší jak pro čtení, tak i pro monitor.
      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

      Komentovat


        #18
        O: Uvodni stranka portalu

        Prober si podvědomně přeje bílé Vánoce, no tak máme chvíli zase bílý portál.

        Bílá bílá bílá bííííláááá, komu by se nelíbilááááá.....
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #19
          O: Uvodni stranka portalu

          Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
          Prober si podvědomně přeje bílé Vánoce, no tak máme chvíli zase bílý portál.

          Bílá bílá bílá bííííláááá, komu by se nelíbilááááá.....
          Kdo to rek, snad ne ja, ze je laska krasny cit?
          Znam ale i hezci zpevacky .

          Komentovat


            #20
            O: Uvodni stranka portalu

            Springy, klikni si na odkaz
            Amiga - PMD 85

            Komentovat


              #21
              O: Uvodni stranka portalu

              Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
              No mě se černé období docela líbilo, bylo to dobře čitelné, ta světlá bije šíleně do očí
              Jinak jsem zaznamenal malý problém. Zatímco původní stránky portálu jely jako fík, nynější podoba si na i5 v mém notebooku ukrojí 20-30% výkonu CPU (menu se trhá a pomalu načítá, stejně jako pohyb po portálu je dost pomalý). Provozováno ve FF 25.0.1, jinak jsem otestoval také v IE11 a tam to chodí celkem v pohodě. Takže to vypadá na nějakou nekompatibilitu téhle šablony a FF.
              Pokud by s tím šlo něco udělat, bylo by to super
              Asi nešlo. FF 25.0.1 + Q6600 a bez problémů. Tady nemám nic moc co opravovat.

              S tou tmavou šablonou mě překvapujete. Původně jsem tam chtěl dát růžovou, jako že se máme všichni rádi, ale nakonec jsem vybral tuhle. Potřebuju to hlavně sladit s Cadou. Ale pokud máte jiný vkus, klidně si vyberte sami - http://www.yootheme.com/demo/. Rád si nechám poradit
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #22
                O: Uvodni stranka portalu

                To se mi líbí. Probis po dlouhé době šáhn znovu na portál a podle mě je to k lepšímu a vy tu zase jenom kritizujete... Vy jste zlatíčka...

                Komentovat


                  #23
                  O: Uvodni stranka portalu

                  Martine nepruď
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #24
                    O: Uvodni stranka portalu

                    Ja neprudím ) )
                    Amiga - PMD 85

                    Komentovat


                      #25
                      O: Uvodni stranka portalu

                      Martine II. - to nebylo na tebe
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #26
                        O: Uvodni stranka portalu

                        OK Jardo I. )
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat


                          #27
                          O: Uvodni stranka portalu

                          Aktualizace aktualizovány, CADA zprovozněna...
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #28
                            O: Uvodni stranka portalu

                            Co to moje oci vidi, Old Shatterhand kone ridi A na portale pribudli nove NOVINKY ! Dakujeme, Dakujeme, DAKUJEME
                            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                            Komentovat


                              #29
                              O: Uvodni stranka portalu

                              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                              Asi nešlo. FF 25.0.1 + Q6600 a bez problémů. Tady nemám nic moc co opravovat.

                              S tou tmavou šablonou mě překvapujete. Původně jsem tam chtěl dát růžovou, jako že se máme všichni rádi, ale nakonec jsem vybral tuhle. Potřebuju to hlavně sladit s Cadou. Ale pokud máte jiný vkus, klidně si vyberte sami - http://www.yootheme.com/demo/. Rád si nechám poradit
                              Probe, to neměla být kritika, ale podnět Je fakt, že všude používám temné pozadí a tak na mě nová šablona působila jako zjevení
                              Nevím co jsi s tím udělal, ale zdá se mi nyní trochu tmavší (šedší) a předtím popisované problémy jsou fuč.
                              Takže buď jsem se trefil do nějaké úpravy portálu nebo jsi s tím přeci jen něco poladil. Každopádně velké díky a za obnovení novinek ještě větší. Málem jsem zapomněl pracovat, jak jsem se s chutí začetl a zjistil co mi uteklo

                              Držím pěsti ať Ti ten elán vydrží co nejdýl, protože, přiznejme si to, tenhle portál žije a padá s Tebou.
                              A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                              A600 HD,
                              2MB Chip, Fúria EC020 inside

                              Komentovat


                                #30
                                O: Uvodni stranka portalu

                                Jen jedna věc: píše se zlevněna, ne slevněna.
                                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X