Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Uvodni stranka portalu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    (Opraveno) Uvodni stranka portalu

    Za celou dobu je to porvé co se vyjadřuju k Portálu a to co je tam aktuálně je strašný Snad je to jen nějakej mezikrok.....Navíc chodim na fórum právě přes portál a než bych se měl proklikávat tim menu...
    WinUae

    #2
    O: Uvodni stranka portalu

    Asi takhle, k portálu nebyly od nikoho nikdy žádné připomínky. Jestli je to nepřehledný, nevím. Rád to upravím ke spokojenosti většiny, ale chce to si říct co a jak.

    P.S. Na fórum je odkaz přímo v hlavním menu, žádné proklikávání. Nevím jak jednodušeji to udělat
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      O: Uvodni stranka portalu

      Autorem citovaného textu je ADFboy Přejít na původní příspěvek
      Za celou dobu je to porvé co se vyjadřuju k Portálu a to co je tam aktuálně je strašný Snad je to jen nějakej mezikrok.....Navíc chodim na fórum právě přes portál a než bych se měl proklikávat tim menu...
      Dej za link už jenom "/forum" a je to, celá cesta: www.amigaportal.cz/forum
      Tak to dělám třeba já.
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #4
        O: Uvodni stranka portalu

        Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
        Dej za link už jenom "/forum" a je to
        Varianta, že prohodím portál a diskuzní fórum mě už taky napadla.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          O: Uvodni stranka portalu

          Jo vim ze si muzu dat link primo na forum,ale proste rad chodim pres portal. (treba se nekdy zas dockam novinky ) Jen aby nedoslo k mylce...to jak to vypada ted je ok,ale vcera kdyz sem tam vlez, tak tam bylo jakesi menu ala nove rozhrani Google a navic to vypadalo jeko nejakej blog
          WinUae

          Komentovat


            #6
            O: Uvodni stranka portalu

            asi chyba v metryksu
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              O: Uvodni stranka portalu

              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
              Varianta, že prohodím portál a diskuzní fórum mě už taky napadla.
              Ja myslim, ze je to naprosto zbytecne. Vice lidi to na forum neprivede (to jsi zariznul, kdyz jsi zrusil ostatni platformy) a my vsichni az na na jednoho kluka mame v bookmarkach /forum

              Komentovat


                #8
                O: Uvodni stranka portalu

                Nechat jak je prosím. Na portál lezu občas, když hledám články o problematice, kterou zrovna řeším. Ale jinak mám permanentní bookmark na Fórum asi jako všichni ostatní.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: Uvodni stranka portalu

                  Autorem citovaného textu je ADFboy Přejít na původní příspěvek
                  Jo vim ze si muzu dat link primo na forum,ale proste rad chodim pres portal. (treba se nekdy zas dockam novinky ) Jen aby nedoslo k mylce...to jak to vypada ted je ok,ale vcera kdyz sem tam vlez, tak tam bylo jakesi menu ala nove rozhrani Google a navic to vypadalo jeko nejakej blog
                  Tak takhle drsně jsem se v tom rozhodně nehrabal. Nebyl jsi nakonec někde jinde? Novinek se už nedočkáš, zkusil jsem to znovu, ale nadšení je pryč. Jediné co chci pro portál ještě časem udělat, jsou knihy od V.Krále.

                  Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                  Ja myslim, ze je to naprosto zbytecne. Vice lidi to na forum neprivede (to jsi zariznul, kdyz jsi zrusil ostatni platformy)
                  Vidím, že ty ostatní platformy v některých ještě pořád drží žluč. Ale to časem přejde. Nicméně, já neřeším žádnou vyšší návštěvnost. Snažím se ještě trochu zpřehlednit portál podle toho kdo mi co napíše a tím to končí.

                  Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                  a my vsichni az na na jednoho kluka mame v bookmarkach /forum
                  Jen si dejte do záložek /forum/forum.php, tím se vyřeší zobrazování nových příspěvků na fóru. Nevím proč to nejede i z /forum, mlčí i podpora vbulletinu a hrabat se v tom při každé aktualiazaci je nesmysl. Ale ještě se na to zkusím podívat.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    O: Uvodni stranka portalu

                    Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                    Jen si dejte do záložek /forum/forum.php, tím se vyřeší zobrazování nových příspěvků na fóru. Nevím proč to nejede i z /forum, mlčí i podpora vbulletinu a hrabat se v tom při každé aktualiazaci je nesmysl. Ale ještě se na to zkusím podívat.
                    Díky za tip.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      O: Uvodni stranka portalu

                      Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                      Vidím, že ty ostatní platformy v některých ještě pořád drží žluč. Ale to časem přejde. Nicméně, já neřeším žádnou vyšší návštěvnost. Snažím se ještě trochu zpřehlednit portál podle toho kdo mi co napíše a tím to končí.
                      Ne, je mi to sumak, z "retro" pocitacu mam doma jen Amigy. Jen jsem tim chtel podlozit argument, ze vic Amigistu se tu asi uz jen tak neobjevi, a vetsina s tim nema problem. (Nez to prohazovat by bylo logictejsi spachat novou domenu treba amigaforum.cz)

                      Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                      Jen si dejte do záložek /forum/forum.php
                      Jo, to uz je na me moc slozity, to uz by mi vazne zluci pohnotut mohlo, radeji s tim prosim neco udelej, i kdyby to mel byt natvrdo redirekt...

                      Komentovat


                        #12
                        O: Uvodni stranka portalu

                        Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                        Nez to prohazovat by bylo logictejsi spachat novou domenu treba amigaforum.cz
                        Na to už je tady oldcomp.cz

                        Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                        Jo, to uz je na me moc slozity, to uz by mi vazne zluci pohnotut mohlo, radeji s tim prosim neco udelej, i kdyby to mel byt natvrdo redirekt...
                        Zrovna tobě s žlučí moc hýbat nechci, takže to máš opraveno. Já jen doufám, že se nerozesralo zase něco někde jinde
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          O: Uvodni stranka portalu

                          No ten skin co tam je ted je k lepsimu
                          WinUae

                          Komentovat


                            #14
                            O: Uvodni stranka portalu

                            Černé, depresivní období je pryč
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #15
                              O: Uvodni stranka portalu

                              No mě se černé období docela líbilo, bylo to dobře čitelné, ta světlá bije šíleně do očí
                              Jinak jsem zaznamenal malý problém. Zatímco původní stránky portálu jely jako fík, nynější podoba si na i5 v mém notebooku ukrojí 20-30% výkonu CPU (menu se trhá a pomalu načítá, stejně jako pohyb po portálu je dost pomalý). Provozováno ve FF 25.0.1, jinak jsem otestoval také v IE11 a tam to chodí celkem v pohodě. Takže to vypadá na nějakou nekompatibilitu téhle šablony a FF.
                              Pokud by s tím šlo něco udělat, bylo by to super
                              A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                              A600 HD,
                              2MB Chip, Fúria EC020 inside

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X