Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga CD32 a promodul

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Amiga CD32 a promodul

    Zdravím, dostal se mi do ruky ProModul CD32, ale ne propojovací konektor pro propojení s Amigou CD32. Dá se někde sehnat? Vím, že tyto konektory vyrábí firma TYCO. Popř. měl by někdo zájem ho koupit a za kolik?
    S pozdravem Alex.

    #2
    O: Propojení Amiga CD32 a promodul

    Napis Jensovi
    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

    Komentovat


      #3
      O: Propojení Amiga CD32 a promodul

      zdravím , pokud je promodul kompletní a samozřejmě funkční tak bych měl určitě zájem. Moje nabídka by byla okolo 3000,-
      CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

      Komentovat


        #4
        O: Propojení Amiga CD32 a promodul

        Zdravím,
        je to jen samotný ProModul, bez propojovacích kabelů, konektoru na propojení s amigou, bez trafa. Dal bych k tomu klávesnici a myš. Funkční by měl být. Dal mi ho kolega z práce i s amigou, který na něm tvořil, jen už nenašel ten konektor na propojení. Amiga jede super. Má to FDD (bez úpravy na amigu), HDD, a rozšiřovací paměť (pamětí mám mraky, tak bych je k tomu dal všechny). Je bez koprocesoru.
        Jestli máš tedy zájem, za ty 3000,- ti ho nechám. Udělám pár fotek a pošlu ti je na email, jestli chceš.

        Alex

        Komentovat


          #5
          O: Amiga CD32 a promodul

          Fotky by určitě potěšily abych mohl pořádně promyslet jestli to pro mě má nějakou užitnou hodnotu. Nevím jestli to vlastně k něčemu použiju, když mám k CD32 Paravision i flopy mechaniku . . .
          CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

          Komentovat


            #6
            O: Amiga CD32 a promodul

            A co se sejít někde v Praze v sobotu v poledne? Vezmu to sebou, ať si to můžeš prohlídnout. Rovnou by sis to vzal, kdyby se ti to líbilo. Fotky dříve jak o víkendu neudělám. Jsem pracovně mimo.

            Komentovat


              #7
              O: Amiga CD32 a promodul

              Ahoj všichni, kdo by měl zájem o ProModul, tak jsem ho vystavil na aukru. Je od 2000,-. Jsou tam i fotky. Pokud by ho kdokoliv chtěl hned, tak aukci na požádání ukončím. Máte přednost, před ostatními

              Komentovat


                #8
                O: Amiga CD32 a promodul

                Bez té konektorové propojky to asi nikdo nerozchodí .
                I love Amiga

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X