Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Servis EXA - Nový, český web nejen o Amize

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Servis EXA - Nový, český web nejen o Amize

    Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
    Jééééééé, to je jak u mně doma V chodbě modem s routerem a wifinou, NAS a tiskárna, no a v ložnici a obýváku stolek s několika kompama. A pak ještě NORAD.
    Jo pánové, já měl původně Amigu i v ložnici u postele. Poté co mi ji začala okupovat manželka, musela jít holka na půdu... jednou se snad dostanu z ní udělat pracovnu s vytahovacími schody
    A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
    A600 HD,
    2MB Chip, Fúria EC020 inside

    Komentovat


      #17
      O: Servis EXA - Nový, český web nejen o Amize

      V tomhle také nevidím problém...dá se tady i přespat...Haha.
      ------------------------------------------------------------------------------------------
      Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
      To verim, ale je to k nemu sakra daleko.

      Komentovat


        #18
        O: Servis EXA - Nový, český web nejen o Amize

        Jooo a až se někomu z Nás urve ze zdi nějaká z políček,kde máme ty "Svoje Nostalgické krámy",
        tak Nás to zasype a dokalíčí tak,že Nás z pod těch sutin nikdo nevyhrabe...Haha.

        ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
        Jééééééé, to je jak u mně doma V chodbě modem s routerem a wifinou, NAS a tiskárna, no a v ložnici a obýváku stolek s několika kompama. A pak ještě NORAD.

        Komentovat


          #19
          O: Servis EXA - Nový, český web nejen o Amize

          Jo, zvlášť když na tu polici dáš monitor....
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #20
            O: Servis EXA - Nový, český web nejen o Amize

            někdo mi kdysi někde říkal, že během svého života máme být ohleduplní k budoucím pozůstalým, kteří ten bordel po nás budou vyhazovat

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X