Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ReCAP pro A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: ReCAP pro A1200

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_4286.JPG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 348,7 KB
ID: 111874
    Amiga 3000 FULL load

    Komentovat


      #92
      O: ReCAP pro A1200

      No ja uz jsem k0xe nekolikrat uhanel, ale marne. Pry nema GDPR souhlas nebo tak neco .

      Komentovat


        #93
        O: ReCAP pro A1200

        Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
        No ja uz jsem k0xe nekolikrat uhanel, ale marne. Pry nema GDPR souhlas nebo tak neco .
        Kecá... Prostě na to hodil bobek...

        Komentovat


          #94
          O: ReCAP pro A1200

          Já jsem na IDEfixovu metodu na Praseti docela zíral (viz foto od Alconeho), že se to prostě neutrhlo a neutrhlo. Vyhodnotil jsem to tehdy jako možnost. Nicméně IDEfix je pečlivý a to je při výměně součástek také dost rozhodující faktor.

          Edit: Takže byla radost se dívat Já jen aby to nevyznělo špatně. To nebyl záměr .)
          Naposledy upravil Cyberian; 19.02.2020, 14:24:29.
          Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
          Projects: The Lost Forest, still in progress

          Komentovat


            #95
            O: ReCAP pro A1200

            Ja by som to zhrnul asi tak, nech ma kazdy postup co vyhovuje pokial vie racionalne zhdonotit situaciu, ako co najmenej poskodit svojou pracou PCB dosku. Dolezity je vysledok, co to do zrucnosti, aby to nevizeralo ako by tam papalo prasiatko, jemne povedane.
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #96
              O: ReCAP pro A1200

              Amen.

              Komentovat


                #97


                K videu se objevila klasicka diskuze - "please no twist" resp "only twist".

                Z meho pohledu nejzajimavejsi je cast ohledani baterie, kdy na prvni pohled to vypada krasne a s vymenenou neleakujici baterii, nicmene pohled pod kapotu resp zespod desky ukazal devastaci desky predchozi baterii.

                Komentovat


                  #98
                  Kdo dela “no twist”, tak jen nema dost odvahy.

                  Komentovat


                    #99
                    Ten bílej flek z druhý strany nespůsobila baterie, ale ten, kdo tu baterii měnil. Po pájení to rozšmrdlal lihem a ten pak po čase vyrobí takovejhle obraz, i když to na začátku vypadá, že je to OK.
                    Chválím ho za klešťovou metodu, jen tak do nich...! Ovšem, jak porejpal tu desku pinzetou, za to bych mu ruce přerazil! Tohle se čistí speciální tužkou se skleněnými vlákny, bohajeho...

                    Komentovat


                      No a na stole tam má starou 1084ku. Jedný takový jsem minulý týden měnil vypínač, což je taky pěknej voser. Jde koupit novej, jenže neni úplně stejnej jako ten původní a vyžaduje poměrně dost práce s pilníkem :-/
                      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                      Komentovat


                        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                        No a na stole tam má starou 1084ku. Jedný takový jsem minulý týden měnil vypínač, což je taky pěknej voser. Jde koupit novej, jenže neni úplně stejnej jako ten původní a vyžaduje poměrně dost práce s pilníkem :-/
                        Kde jsi sehnal náhradní vypínač? Půjde i do 1084 s vypínačem vzadu?

                        Komentovat


                          https://www.ebay.de/itm/Netzschalter...-/273833534752

                          A právě pro tu 1084S s vypínačem vzadu je to dělané, pro přední vypínač se to musí pižlat.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            Komentovat


                              Z meho archivu:

                              V aukci stalo: audio modul opraven - vymenen kondenzator.

                              No a pak dorazilo tohle

                              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: photo_2020-09-07_22-50-44.jpg
Počet zobrazení: 486
Velikost: 261,4 KB
ID: 145493
                              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: photo_2020-09-07_22-50-49.jpg
Počet zobrazení: 507
Velikost: 241,6 KB
ID: 145494

                              Komentovat


                                Nevzpomínám si, že bych ti něco posílal, ale svou práci poznám
                                Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X