Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Pohadka Stary Joe

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ostatní Pohadka Stary Joe

    Nekteri z vas asi vite, ze bylo nebylo za onech casu existoval za devatero rekami a jednim oceanem obchod, ktery provozoval stary Joe. Asi vsichni tusite, co prodaval. Jenze pak nastala doba temna a stary Joe uz nemel dost sil tomu celit. Tak dal na dvere obchodu velky zamek a sel delat neco jineho. Jednoho dne tam dorazil statny junak, hodil rec z Joem a dohodli se, ze by bylo skoda vyhodit vsechno, co zbylo ve skladu. A tak ted ten hrdina pripravuje rozprodej. Jasne, je tam spousta veci co uz na to smetiste opravdu patri, ale mezi tim taky par vecicek, ktere muzou byt pro nekoho hotovy poklad.

    Toz a totok je konec pohadky...

    #2
    O: Pohadka Stary Joe

    Ja jsem tu novej a Stareho Joa neznam a chtel bych vedet vic o tech pokladech a vubec, ta tva pohadka byla jako film, co mel byt na vic dilu, ale pokracovani se nikdy nedockal...

    Komentovat


      #3
      O: Pohadka Stary Joe

      Stary Joe by nejspis rekl: "There is a clue kid, you just have to keep diggin'..."

      Komentovat


        #4
        O: Pohadka Stary Joe

        SoftHut je po smrti? Škoda ho... Chvíli jsem uvažoval dokonce i o Javosoftu
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          O: Pohadka Stary Joe

          Diggin diggin like a mole,
          how deep should be that fuc*in hole?

          Komentovat


            #6
            O: Pohadka Stary Joe

            no jako zpráva je to zajímavé, ale nevim vůbec nic Kdo? kde? kdy? a za kolik? já ybch i něco rád koupil . . . ale bez infa se prostě nehnu

            Komentovat


              #7
              O: Pohadka Stary Joe

              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
              SoftHut je po smrti? Škoda ho... Chvíli jsem uvažoval dokonce i o Javosoftu
              Tos je nemohl nechat jeste chvili trapit?
              A ten ocean jsi bral jen jako basnickou licenci nebo co?
              Naposledy upravil ExiE; 04.12.2013, 13:54:09.

              Komentovat


                #8
                O: Pohadka Stary Joe

                Oceán mě v první chvíli trochu zmátl, ale nakonec jsem ho bral jen jako zavádějící výplod šílence

                James: vše potřebné ti Exie dal v jeho obou prvních příspěvcích... Stačí hledat...
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  O: Pohadka Stary Joe

                  Přiznám se, že jsem párkrát na jeho eshop zabloudil, ale byl to jen jeden velký chaos. Myslím, že on měl v zásobě ještě nové A4000T a spoustu jiných zajímavých Amiga věcí. Ale našince stejně asi odradí šílené poštovné a clo.
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    O: Pohadka Stary Joe

                    Všichni už ví, jen já pořád nemám tušení...

                    Komentovat


                      #11
                      O: Pohadka Stary Joe

                      Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                      Všichni už ví, jen já pořád nemám tušení...
                      Prober to už psal - SoftHut.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        O: Pohadka Stary Joe

                        springy: Software Hut byl jeden z tradičních prodejců hardware a software pro Amigu (USA). Jméno neznám, ale i vzhledem k tomu, jak dlouho to táhl, šlo pravděpodobně o víc než jen běžného prodejce. Víc nevím, on to ExiE určitě rozepíše přesněji.
                        AmigaOS // AROS

                        Komentovat


                          #13
                          O: Pohadka Stary Joe

                          Poklady je treba hledat a behem toho hledani prevratit i nejaky ten kaminek ...
                          Momentalne se sklad katalogizuje, a vyrabi ceny, ten svarny junak oznamil, ze jde o to dostat zbozi k aktivnim amigistum a pokud mozno zabranit tomu aby to ziskali ruzni prekupnicci, co to obratem streli za dvojnasobek na ebay nebo amibay... cimz naznacil i vysi cen.

                          @Sindlarv: Joe Muoio
                          Naposledy upravil ExiE; 04.12.2013, 16:17:54.

                          Komentovat


                            #14
                            O: Pohadka Stary Joe

                            Zacinam mit dojem, ze tady nemate radi pohadky, hledani pokladu a dokonce snad ani neverite na Mikulase, certy, Santu a vubec.

                            Abych tak citoval „Vyprdnoutsenato, tisíciletej brouk, kreveta a záprtek!"

                            Komentovat


                              #15
                              O: Pohadka Stary Joe

                              Naopak, začátek byl moc hezký!
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X