Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Pohadka Stary Joe

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Pohadka Stary Joe

    Já si toho odkazu v třetí tečce původního příspěvku všiml hned na začátku a připomnělo mi to některé adventury, kdy tenhle pixel huntig byl součástí zábavy Za mě plus
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #17
      O: Pohadka Stary Joe

      Ale jo, pohadky ano, ty co znam no problem, ale ta tva pro mne byla neco jako poprve slyset Vietnamskou pohadku . Nemel jsem se ceho chytit...
      Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
      Zacinam mit dojem, ze tady nemate radi pohadky, hledani pokladu a dokonce snad ani neverite na Mikulase, certy, Santu a vubec.

      Abych tak citoval „Vyprdnoutsenato, tisíciletej brouk, kreveta a záprtek!"

      Komentovat


        #18
        O: Pohadka Stary Joe

        Asi tomu nerozumim... nechapu, jak vse souvisi s aktivnimi amigisty a jak muze tvrdit, ze nejde o byznys. Zabranit prekupniceni cenami dle Amibay = kseft jako hrom a to dost mozna i lepsi nez kdy driv. At si klidne prodava za kolik chce, je to jeho. Ale zaroven pritom tvrdit, ze nejde o byznys, je podle meho silna kava.
        AmigaOS // AROS

        Komentovat


          #19
          O: Pohadka Stary Joe

          na amiga.org napsal "i'll try to keep prices as low as possible, but joe has to sign off on the price list before i post it. after all -- this is still his stuff, so i only have so much leverage. i'm just volunteering to sell it for him because i hated the idea that it would just get thrown out or otherwise destroyed in his warehouse over time."
          Rozdil bude mozna v tom, ze by velka cast tech veci mela byt uplne nova. A pro cast veci si myslim ceny na amibay vubec nenajde... ale to ukaze az cas.

          Komentovat


            #20
            O: Pohadka Stary Joe

            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            Já si toho odkazu v třetí tečce původního příspěvku všiml hned na začátku a připomnělo mi to některé adventury, kdy tenhle pixel huntig byl součástí zábavy Za mě plus
            Já Ti dám zábavu!
            Amiga - PMD 85

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X