Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

WinUAE 2.5.0 - dotaz(y)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    WinUAE 2.5.0 - dotaz(y)

    Zdravím,
    používám WinUAE 2.5.0 (poslední verzi od Hoborga) a když hraju hru a používám klávesnici místo joysticku (jakékoliv rozložení kláves), tak šipka nahoru (např.Turrican II,III) znamená skok, ale klávesa se neopakuje tj.když ji držím, tak postavička neskáče opakovaně. Nevíte jak toho docílit ? Vím, že je to drobnost, ale mi to dost vadí.

    #2
    O: WinUAE 2.5.0 - dotaz(y)

    No takový autofire na směrovku asi nepůjde.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      O: WinUAE 2.5.0 - dotaz(y)

      Muzes to prosim jeste vyzkouset v nejake novejsi verzi WinUAE? (2.6.1+)

      Komentovat


        #4
        O: WinUAE 2.5.0 - dotaz(y)

        No štve mě, že opakovaný skok musím zmačknout až postavička dopadne jinak neskočí. Jinak vyzkoušeno i na gamepadu Rumble Pad 2 a chová se to stejně, takže je to asi "feature". Novější verzi WinUAE nemám nainstalovanou, protože nevím, jak mi na ní budou fungovat Hoborgovy hry. Btw: Mám kromě Rumble Pad 2 ještě joystick X52 od Saiteku, a tahle verze WinUAE nevidí můj Rumble Pad 2, když je X52 zapojený v USB.
        Naposledy upravil premo; 09.12.2013, 21:07:45.

        Komentovat


          #5
          O: WinUAE 2.5.0 - dotaz(y)

          Nechci zakládat nový vlákno, chci si grabrnout dema do videa a potřebuju se nějak zbavit těch kontrolek HD, CD, ... tedy těch indikátorů, co dole vpravo zasahují do obrazovky. Už hodinu skouším různý nastavení a ne a ne se jich zbavit. Nevíte?
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            O: WinUAE 2.5.0 - dotaz(y)

            Že by volba Full screen v nastavení WinUAE...?

            Komentovat


              #7
              O: WinUAE 2.5.0 - dotaz(y)

              Už mi to Wayne řekl, je to Native on-screen display.
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X