Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Springyho vytahovací vlákno

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Springyho vytahovací vlákno

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: stretch-goals-1.jpeg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 128,8 KB
ID: 112509
    Na základě Dedyho doporučení
    Proč si ho nezaložíš , můžeš hned, a vytahovat se můžeš potom....
    , jsem se rozhodl založit své vlastní vytahovací vlákno už v předstihu. V dohledné době už snad bude o HW, tak mi to prozatím odpusťte .

    #2
    O: Springyho vytahovací vlákno

    Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
    [ATTACH=CONFIG]4924[/ATTACH]
    Na základě Dedyho doporučení , jsem se rozhodl založit své vlastní vytahovací vlákno už v předstihu. V dohledné době už snad bude o HW, tak mi to prozatím odpusťte .
    Kdo to tam je nataženej,že by Springy a CodEx u hlavního spínače,tohle nevypadá dobře na první vytahovací vlákno.
    Je ti odpuštěno....
    Naposledy upravil krtek11; 10.12.2013, 20:36:12.
    Amiga je nejlepší...

    Komentovat


      #3
      O: Springyho vytahovací vlákno

      Hele, Krtku, fantazii mas poradnou , ale to je jen priklad toho, jak jedine se zatim muzu vytahovat.

      Komentovat


        #4
        O: Springyho vytahovací vlákno

        Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
        Hele, Krtku, fantazii mas poradnou , ale to je jen priklad toho, jak jedine se zatim muzu vytahovat.
        Máš pravdu,jednou za čas mám hodně fantazie,že nevím co s ní,ale mě se to tvoje vytahování líbí,jen tak dál.
        Amiga je nejlepší...

        Komentovat


          #5
          O: Springyho vytahovací vlákno

          jj, superiozne ses vytah...
          PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

          Komentovat


            #6
            O: Springyho vytahovací vlákno

            Autorem citovaného textu je krtek11 Přejít na původní příspěvek
            Kdo to tam je nataženej,že by Springy a CodEx u hlavního spínače,tohle nevypadá dobře na první vytahovací vlákno.
            Je ti odpuštěno....
            Ale já zase tak krutej, abych Springyho takhle natahoval, nejsem I když bych možná na to natahování nějaké adepty našel
            A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
            A600 HD,
            2MB Chip, Fúria EC020 inside

            Komentovat


              #7
              O: Springyho vytahovací vlákno

              Springy, Ty si myslíš, že se tady budeš předčasně vytahovat sám! Tak na to zapomeň! A jdu na to kamaráde! Já tohle tak nenechám! Tak to já se jdu taky předčasne vytahovat! Zapínám WinUAE abych všem oznámil s kým mají tu čest! .
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #8
                O: Springyho vytahovací vlákno

                Lisiaku, budeš si muset založit svoje vytahovací vlákno, ať se to tady nemíchá. Nazvi si ho třeba Lisiakovo nabušený UAE ;o)

                Pojmem "vytahovací vlákno" jsem měl spíš na mysli představení Amigy, kterou dávám do kupy, postupně vylepšuji a optimalizuji. Snad se k tomu Springy brzy dostane, protože ho čeká ještě velký kus práce. Nastavil si laťku pěkně vysoko, začne si s PPC a grafárnou... vlákno se brzy naplní jeho "dotazy" ;o)

                (například kdo by řekl, že když mi padala na BPPC+BVision některá W3D dema od Madwizards a hra Heretic2, že to chtělo vyměnit chynkyppc.library v31 za starší v27? -> enjoy)
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: Springyho vytahovací vlákno

                  Jacku, žádný strach, foto hotovo jdu to nahodit
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #10
                    O: Springyho vytahovací vlákno

                    Lisiaku: Mam tady jedno zarizeni, na tom bych te klidne mohl povytahnout
                    Jacku: Ty jsi jak Nostradamus Nemam pochyb o tom, ze na tve vestby dojde

                    Komentovat


                      #11
                      O: Springyho vytahovací vlákno

                      Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
                      Ale já zase tak krutej, abych Springyho takhle natahoval, nejsem I když bych možná na to natahování nějaké adepty našel
                      Tyjo, znam jednoho pana z Jilove u Decina...

                      Komentovat


                        #12
                        O: Springyho vytahovací vlákno

                        Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                        Tyjo, znam jednoho pana z Jilove u Decina...
                        Pana-že bych až tak povýšil,to je ale radosti.
                        Amiga je nejlepší...

                        Komentovat


                          #13
                          O: Springyho vytahovací vlákno

                          Nějak nechápu význam tohodle vlákna

                          Komentovat


                            #14
                            O: Springyho vytahovací vlákno

                            Autorem citovaného textu je Scavenger Přejít na původní příspěvek
                            Nějak nechápu význam tohodle vlákna
                            No, tady se budu vytahovat , plakat nad tim, ze mi neco nejde a podobne. Jelikoz jeste poradne neni cim a nad cim, tak jsem si ho jen pripravil, no a nekomu se to tak moc libilo, ze mi sem pise uz ted .

                            Komentovat


                              #15
                              O: Springyho vytahovací vlákno

                              Tak začni jako všichni ostatní a představ se

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X