Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AmiDOOM od Novacodera

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AmiDOOM od Novacodera

    Novacoder dneska ukázal další svůj port: AmiDOOM založený na ZDOOM. Nějaké vychytávky oproti ADOOMu:

    AmiDOOM:

    Double buffered 256 colour display
    Native ASM 16 channel sound engine used for SFX and emulated MIDI playback (MUS format)
    International keyboard mapping
    RTG support up to HD (using native CuberGFX API)
    Mouse scroll wheel support for weapons switching
    An awesome icon

    ZDOOM Features:

    ZDOOM TC support
    Jumping
    Mouse Look up/down
    A Console
    Particle Effects (blood, rocket trails)
    Custom Skins support
    Gun Sights
    A Chase Cam
    Rotating Overlay Map

    ... hlavně klasický pohyb myší a skákání mi na Doomu velmi chyběly, takže se osobně těším.

    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    O: AmiDOOM od Novacodera

    To je paráda, bomba a myslim že je to asi vrchol co A1200 dokáže . . . ovšem my všichni kdo nemáme turbíčka s 060 můžemejen slintat . . . kdyby tohla Amiga předvedla před 20 lety tak možná nezbankrotuje . . .
    CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

    Komentovat


      #3
      O: AmiDOOM od Novacodera

      To by ale IDsoft musel najprv povolit a dat zdrojaky v tej dobe bola priorita PC platforma, nepotrebovali zivit padajuci Commodore co je skoda
      WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

      Komentovat


        #4
        O: AmiDOOM od Novacodera

        Je to fakt velká škoda. Dělaly se konverze na většinu platforem, vždyť dokonce Atari má pro Jaguara svého dooma . . . Nintendo pro N64 a myslím že i SNES, Sega Saturn a X32, Sony Playstation má taky Dooma . . .
        CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

        Komentovat


          #5
          O: AmiDOOM od Novacodera

          Autorem citovaného textu je vvasha Přejít na původní příspěvek
          Je to fakt velká škoda. Dělaly se konverze na většinu platforem, vždyť dokonce Atari má pro Jaguara svého dooma . . . Nintendo pro N64 a myslím že i SNES, Sega Saturn a X32, Sony Playstation má taky Dooma . . .

          Doom na PC bol uz v 1993 , N64 - 1997. Jaguar , PS, SNES - 1995 Na Sege Megadrive bola uz iba homebrew verzia
          WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

          Komentovat


            #6
            O: AmiDOOM od Novacodera

            Tak to bylo, dřív nevycházelo zároveň 5 verzí pro různé platformy
            CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

            Komentovat


              #7
              O: AmiDOOM od Novacodera

              nejzajimavejsi informace je ovsem ta, ze je tam RTG support, cemuz se Novacoder obvykle brani.
              jeste kdyby to dodal do svych dalsich projektu...

              Komentovat


                #8
                O: AmiDOOM od Novacodera

                Autorem citovaného textu je vvasha Přejít na původní příspěvek
                To je paráda, bomba a myslim že je to asi vrchol co A1200 dokáže . . . ovšem my všichni kdo nemáme turbíčka s 060 můžemejen slintat . . . kdyby tohla Amiga předvedla před 20 lety tak možná nezbankrotuje . . .
                Mne sa zda, ze som pred niekolkymi rokmi hraval ADooma na 030 a bolo to hratelne...
                Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                Komentovat


                  #9
                  O: AmiDOOM od Novacodera

                  Hratelne to bolo. V Doomovi II som takto na Amige dostl pomerne daleko a mal som pocit, ze to bolo porovnatelne s nejakou zakladnou 486-kou. O nejakej plynulosti sa ale moc hovorit nedalo.
                  ???

                  Komentovat


                    #10
                    O: AmiDOOM od Novacodera

                    Ja som to hraval na 386dx40 ale iba low detaily plne plynule
                    WIN UAE, SEGA GENESIS - ATARI 800XE, AMIGA 600 Furia 020, A1200T + Blizzard II 1230/40 + 32MB + Gotek + CF 4 GB + WHDLOAD REG. XBOX

                    Komentovat


                      #11
                      O: AmiDOOM od Novacodera

                      A já to hrával na B1240 a v pohodě plynulé v 320x256.
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        O: AmiDOOM od Novacodera

                        ZDOOM je ale o trochu něco jiného, tady je ukázka RTG funkčnosti a všech nových featur:

                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #13
                          O: AmiDOOM od Novacodera

                          Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                          Hratelne to bolo. V Doomovi II som takto na Amige dostl pomerne daleko a mal som pocit, ze to bolo porovnatelne s nejakou zakladnou 486-kou. O nejakej plynulosti sa ale moc hovorit nedalo.
                          ADoom 1.3 je na me A1200 (Blizzard1230IV 50 MHz) stejne rychly jako na mem notebooku (486SX 25 MHz, ISA VGA) - 9.6 vs 9.9 FPS v Doom benchmarku (beze zvuku). V nizsim rozliseni je Doom dobre hratelny.

                          Komentovat


                            #14
                            O: AmiDOOM od Novacodera

                            Už je to na Aminetu:

                            AGA a RTG verze. Za chvilku to otestuju...
                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat


                              #15
                              O: AmiDOOM od Novacodera

                              Zkusil jsem obe verze pod WinUAE:
                              RTG fungujue bez problemu (OS3.9), tedy az na trapny pozadavek assign Work:...
                              AGA verzi pod OS 3.9 take spustim, ale pod cistym 3.1 mi hlasi nejakou chybu a zhrouti se (u NovaCoderovych portu se mi to stava casto, asi je pro ne 3.1 malo).

                              Konfigurace klavesnice je trochu divna, nastesti se da zmenit v config file. ZDoom nepodporuje dema z Doom 1.9, nemohl jsem tedy porovnat rychlost se starym dobrym ADoomem.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X