Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Přihlášení na portál

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    (Opraveno) Přihlášení na portál

    Ahoj, při pokusu přihlášení na portál mi to jak ve FF, tak i IE napíše:
    "joomla_int Session Create: Nemáte přístup k soukromým sekcím tohoto webu".
    Nevíte prosím někdo, kde je zakopaný pes?
    A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
    A600 HD,
    2MB Chip, Fúria EC020 inside

    #2
    O: Přihlášení na portál

    Zkus vymazat coockies pro portál a přihlásit se nejdříve na fóru a pak v menu klikni Zpět na portál.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      O: Přihlášení na portál

      Zkusil jsem jak ve FF tak i IE, ale stále stejný problém... ještě jsem si všiml, že mi to při přihlašování na fórum vypisuje následující:

      Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with that of JRegistry::loadSetupFile() in /data/vhosts/amigaportal.cz/htdocs/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

      Warning: Declaration of JFusionUser_vbulletin::createSession() should be compatible with that of JFusionUser::createSession() in /data/vhosts/amigaportal.cz/htdocs/components/com_jfusion/plugins/vbulletin/user.php on line 1098

      Warning: Declaration of JFusionUser_vbulletin::blockUser() should be compatible with that of JFusionUser::blockUser() in /data/vhosts/amigaportal.cz/htdocs/components/com_jfusion/plugins/vbulletin/user.php on line 1098

      Warning: Declaration of JFusionAuth_vbulletin::generateEncryptedPassword() should be compatible with that of JFusionAuth::generateEncryptedPassword() in /data/vhosts/amigaportal.cz/htdocs/components/com_jfusion/plugins/vbulletin/auth.php on line 65
      Přesměrovávám...

      Následně mě to ale přihlásí. Každopádně pouze na fórum, při stisku "Zpět na portál" dostanu nepřihlášenou stránku, kde když zadám přihlašovací údaje, dostanu již dříve zmiňovanou hlášku.
      Naposledy upravil CodEx; 26.12.2013, 19:42:48.
      A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
      A600 HD,
      2MB Chip, Fúria EC020 inside

      Komentovat


        #4
        O: Přihlášení na portál

        U mne dobrý, tj. MOS a OWB, a Linux a Chromium..... (widle patří do hnoje)....
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          #5
          O: Přihlášení na portál

          Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
          Zkusil jsem jak ve FF tak i IE, ale stále stejný problém... ještě jsem si všiml, že mi to při přihlašování na fórum vypisuje následující:


          Následně mě to ale přihlásí. Každopádně pouze na fórum, při stisku "Zpět na portál" dostanu nepřihlášenou stránku, kde když zadám přihlašovací údaje, dostanu již dříve zmiňovanou hlášku.
          Ja mam ten samy problem... a nefunguje to ani v samsung prohlizeci v tabletu. Myslel jsem, ze mi to nejde protoze jsem lama, ale kdyz to nejde ani tobe? Zrejme nejaka diskriminace Ceskych Budejovic...

          Komentovat


            #6
            O: Přihlášení na portál

            Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
            (widle patří do hnoje)....
            Nebo do utrob kdejakeho krizaka, jak by rekli husite :

            Komentovat


              #7
              O: Přihlášení na portál

              Codex: neměl jsem prolinkovanou tvojí uživatelskou skupinu s Joomlou, snad to problémy vyřeší.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                O: Přihlášení na portál

                Mne to ted pro zmenu hlasi:
                Neplatný Token

                Komentovat


                  #9
                  O: Přihlášení na portál

                  Já mám stejný problém jako v prvním příspěvku. V chromu jsem mazal komplet historii včetně cookies a jsem na tom stejně...

                  Komentovat


                    #10
                    O: Přihlášení na portál

                    Saprlé, kouknu na to.
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #11
                      O: Přihlášení na portál

                      Zkuste vymazat cookies a nejdříve se přihlaste na portál, ale nezatrhávejte volbu Pamatovat si mě.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        O: Přihlášení na portál

                        Mne momentalne nefunguje prihlasenie do fora. Pouzivam Mozilla Firefox.
                        Prave sa mi podarilo prihlasit, ale musim mat zatrhnutu volbu Pamatovat.

                        Prihlasenie do portalu sice napise neplatny token, ale prihlasi sa...
                        Naposledy upravil DJM; 27.12.2013, 17:41:35.
                        Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                        Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                        Komentovat


                          #13
                          O: Přihlášení na portál

                          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                          Codex: neměl jsem prolinkovanou tvojí uživatelskou skupinu s Joomlou, snad to problémy vyřeší.
                          Díky Probe... když jsi mě tak hezky prolinkoval, tak se už krásně přihlásím
                          A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                          A600 HD,
                          2MB Chip, Fúria EC020 inside

                          Komentovat


                            #14
                            O: Přihlášení na portál

                            Jen pro kontrolu - právě dokončená čistá instalace W7 + XP v dualbootu s FF na obouch sys a fše naprosto bez jakýchkoliv chyb v matrixu...

                            Komentovat


                              #15
                              O: Přihlášení na portál

                              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                              Zkuste vymazat cookies a nejdříve se přihlaste na portál, ale nezatrhávejte volbu Pamatovat si mě.
                              Tak právě jsem to musel z neznámých důvodů provést, takže opět OK...(MorphOS a OWB).

                              edit: 21:03

                              To samé jsem teď provedl v Linuxu a Chromiu, ještě že to jde alespoň takhle...
                              Naposledy upravil Dedy; 28.12.2013, 21:05:31.
                              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X