Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Babylonian Twins

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software 68k Babylonian Twins

    I když to není typická hra, co by mě zajímala, rád jsem se registroval pro případné vydání sběratelské edice za 15 až 30$. Rád podpořím vydání další pěkné hry pro Amiga komunitu.
    Babylonian Twins| The Best Puzzle Platform Game on iPhone, iPad, Android and Windows Phone
    I love Amiga

    #2
    O: Babylonian Twins

    Já bych to podpořil jedině v případě, že by to byla alternativa k digitálnímu dowloadu třeba za 5 dolarů. Nebýt EAB, nebyli by ani Babylonian Twins, autoři je veřejně slíbilli pro Amigu, na kterou se pak vykašlali. Vydali je pro mobiliní platformy, tam jim to vydělalo docela raketu a pokud teď vydání pro Amigu podmiňují tím, že to vydají jen krabicově za 15-30 dolarů a to jen pokud se najde dostatečný počet subscriberů, je po podpásovka a přesně to kopíruje System 3, když Mark Cale argumentoval, že pro Amigu to nejde vydat, protože nejsou diskety. Nebýt Galahada, tak Putty Squad leží dál v šuplíku. Takže ano, krabicovku si za 30 dolarů klidně koupím, ale jen pokud bude i možnost digital downloadu. Rozčilují mě s tím už jen proto, že jeden můj staší comment používají jako reklamu na svém webu. A je to comment z doby, kdy slibovali že pokud jim to na mobilech vydělá dost, uvolní to pro Ami.
    Naposledy upravil Predseda; 26.12.2013, 09:57:15.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Babylonian Twins

      Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
      I když to není typická hra, co by mě zajímala¨...[/URL]
      No tak postavička Turricana by se do toho prostředí moc nehodila, to je pravda...
      Amiga - PMD 85

      Komentovat


        #4
        O: Babylonian Twins

        The demo was well received with thousands of downloads and unique hits on the game's website from over 70 countries.
        Asi cítí velký potenciál Jak psal Předseda, slibovali to uvolnit zdarma po úspěšném prodeji na jiných platformách (za což 2.000.000 stáhnutí už považovat snad jde). O to ale nejde a těch pár $ by člověk oželel, ale pokud za verzi pro jiné platformy chtějí 2$ a pro Amigu 30$, pak tedy opravdu ne.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          O: Babylonian Twins

          Ta možnost digitálního downloadu tam chybí. Ale doufejme, že ji nakonec umožní. Těch 5$ by bylo akorát. Je pravda, že to slibovali vydat zdarma, ale co naděláme.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            O: Babylonian Twins

            Nenarobime nic, ked to nevyda tak to nevyda. Prezili sme doteraz bez BabylonianTwins, prezijeme aj dalej. Je kopec inych hier pre Amigu. Ak chce, tak nech si ju schova v supliku.

            Ale pride mi total chore, ze pre Iphone ktory stoji 600 euro to vyda za 2 dolare a pre Amigu chce za to 30 dolarov. A neviem ako Vam, ale mne to ako nejaka uzasna hra zrovna nepride. To uz radsej podporim ChaosGuns, aj ked mi je hra pre 4 hracov uplne na dve veci, lebo nemam s kym hrat.
            A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

            Komentovat


              #7
              O: Babylonian Twins

              No za těch 15-30 dolarů má být krabicová verze.
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                O: Babylonian Twins

                Ako rodeny skeptik, nakoniec ta cena bude 30 $ a este postovne navrch. Ale problem nie je cena, ale to ze kecal. Slubi ze ked na Iphone zarobi, tak Amiga verziu uvolni zdarma. A teraz zato pyta peniaze. Tak to mal povedat na zaciatku. Spravte predobjednavku, cena bude 30 dolarov a vydam hru. A hra mohla byt uz davno vydana. Pri Amige ma uz ale nic nedokaze prekvapit..
                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                Komentovat


                  #9
                  O: Babylonian Twins

                  Neviem, vydavat krabicovu verziu na 15-20 rokov "komercne" mrtvu platformu sa mi zda chore. Nebudu mat problemy s disketami? Skoda, ze neapodobnili System 3, ktory dal zadarmo myslim si profesionalnejsie urobenu (aj ked Putty moc nemusim smile: hru ako toto. Ale ako sa vravi s jedlom rastie chut, preco by mali prerabat, ked mozu (ale ani nemusia) zarobit.
                  Naposledy upravil Omachel; 27.12.2013, 16:19:05.
                  A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                  Komentovat


                    #10
                    O: Babylonian Twins

                    Autorem citovaného textu je Omachel Přejít na původní příspěvek
                    Neviem, vydavat krabicovu verziu na 15-20 rokov "komercne" mrtvu platformu sa mi zda chore. Nebudu mat problemy s disketami? Skoda, ze neapodobnili System 3, ktory dal zadarmo myslim si profesionalnejsie urobenu (aj ked Putty moc nemusim smile: hru ako toto. Ale ako sa vravi s jedlom rastie chut, preco by mali prerabat, ked mozu (ale ani nemusia) zarobit.
                    Mně to choré teda nepřipadá, je velká spousta sběratelů (včetně mě), kteří za to těch 30 doláčů (PLUS poštovné) rádi vysolí. Médium vůbec nemusí být diskety, ale klidně CD (ostatně Chaos guns s tím počítají taky). Ale prostě pokud bude sběratelská krabice jediná možnost jak hru koupit a ta navíc vznikne jen podle toho, kolik lidí o hru bude mít zájem, je to špatně a nepodpořím to, notabene když hra roky existuje v hotové podobě. Pokud bude zároveň stažitelné ADF za pár USD, jdu do sběratelské verze. 30 dolarů je za tu přidanou hodnotu (krabice, manuál), ne za tu hru.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      O: Babylonian Twins

                      Pokud to slibili zdarma pri uspesnem prodeji na jinych platformach a to se podarilo, pak ji muzou nabizet digitalne, analogove , v jedne nebo treba 2 krabicich, ale ja to nekoupim. Sliby se maji plnit.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Babylonian Twins

                        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                        30 dolarů je za tu přidanou hodnotu (krabice, manuál), ne za tu hru.
                        Někde psali, že sběratelská edice bude obsahovat tištěný manuál a krabici? Já nedávno četl rozhovor, kde si strašně vychvalovali výhody digitální distribuce a proto bych se divil, kdyby někde nechali dělat extra krabice a tisknout manuály zrovna pro Amigu.
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #13
                          O: Babylonian Twins

                          Ja jsem zadne dalsi zdroje nezkoumal, ale z odkazu jsem to pochopil spis tak, ze zjistuji, zda bude zajem o vydani Collector Edition za $15-$30. Coz nijak nevylucuje vydani normalni digitalne distribuovane verze zdarma.

                          Komentovat


                            #14
                            O: Babylonian Twins

                            Aneb jaký je rozdíl mezi optimistou, pesimistou a realistou
                            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                            Komentovat


                              #15
                              O: Babylonian Twins

                              Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
                              Pokud to slibili zdarma pri uspesnem prodeji na jinych platformach a to se podarilo, pak ji muzou nabizet digitalne, analogove , v jedne nebo treba 2 krabicich, ale ja to nekoupim. Sliby se maji plnit.
                              .........................o Vánocích
                              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X