Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Rozhovor s vydavatelom herneho casopisu RIKI

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ostatní Rozhovor s vydavatelom herneho casopisu RIKI

    Nie kazdy mozno zachytil, ze na stranke https://www.oldgames.sk/ bol zverejneny rozhovor s Richardom Pinterom, s velkym piratom a neskorsie s vydavatelom herneho casopisu RIKI nie len pre Amigu. Prijemne citanie zelam.

    p.s.: inak to bol kamarat aj nasho Boboo
    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

    #2
    O: Rozhovor s vydavatelom herneho casopisu RIKI

    Bol som iba klient

    Pekny clanok, pamatam si ked sme brali od neho hry, mesacne cca 50 - 70 diskiet. Urobili sme skladacku 4 - 5 ludia a do tyzdna nam to poslal, kazda 3 disketa nesla. V tom case mal tusim iba A500ku a mechaniku mal uz dost rozflakanu. Paradoxne po nejakom case nam prislo predvolanie na vypocuvanie, bolo toho plne media. Ja som nastastie predvolanie nedostal, ale kamarti sa tomu nevyhli, museli cestovat do BA. Bola to fraska, nikto Rikiho nepotopil, vsetci zatlkali a vsetci sa tam usmievali

    Po nejakych rokoch, kamarti z ulice zacali pracovat na vyvoji hry v style Manic Mansion, ked bola hra hotova kontaktovali Rikiho aby pod jeho zastitou hru vydal. Trpke sklamanie bolo, ked sa na nich vykaslal, ze hra nema predpoklad na uspech. Ich sklamanie bolo velke...

    Ked Riki skoncil s piractvom, prebral vsetku agentu Navarcik aj s kontaktmi
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      O: Rozhovor s vydavatelom herneho casopisu RIKI

      No jo, Robino z Dubravky U toho som raz bol. Kto vie, kde je mu koniec...
      ???

      Komentovat


        #4
        O: Rozhovor s vydavatelom herneho casopisu RIKI

        nemel nahodou ten druhy v panelakovem pokoji namalovany obraz jako plakat na Indiana Jonese?

        Komentovat


          #5
          O: Rozhovor s vydavatelom herneho casopisu RIKI

          Ten som bohuzial nevidel...
          ???

          Komentovat


            #6
            O: Rozhovor s vydavatelom herneho casopisu RIKI

            Jedi měl na stěně plakát z Goonies a snad taky Indiana Jonese, bydleli jsme relativně kousek od Robina. Jsem byl malej špunt, ale už v komunitě!
            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

            Komentovat


              #7
              O: Rozhovor s vydavatelom herneho casopisu RIKI

              Já v Bratislavě "kupoval" jen jednou hry na A500, v té době jsem ještě moc Bratislavu neznal (né že by to bylo teď lepší - já a orientace ve městě = katastrofa ), ale bydlel jsem v Podunajských Biskupicích a tam pořád navštěvoval ZŠ, neměl jsem moc důvodů labzovat po BA. Tenkrát jsem tam šel s kamarádem. Na Trnavskom mýte jsme přestupovali na šalinu a mám za to že jsme jeli přes Vajnorskú. Klučina na mne čekal na zastávce i s doprovodem maminky . Obdržel jsem 1 až 3 diskety - to již nevím přesně a konečně i já měl i Dyna blastera - to je to, co si pamatuji, že tam bylo. Tudiž jsem pána velkého piráta neměl možnost poznat .
              Amiga - PMD 85

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X