Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

2D arkádovky na Amize

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    2D arkádovky na Amize

    Jelikož mě Voodoo navnadil, pojďme pokecat o 2D arkádovkách a plošinovkách na Amize. Turrican 2 je pro mě nejlepší. Engine hry Jim Power je také úchvatný. Prý celá hra běží v 64 barvách na OCS. Po grafické stránce se mi hodně líbí i Flink, který běží v AGA dualplayfield.
    I love Amiga

    #2
    O: 2D arkádovky na Amize

    Neviem, nemozem si pomoct ale na Remate som si dal particku s Bogy-m v hre YO! YOE! a povodne pre mna mozno z priemernej hry sa vyklula namakana plosinovka a aj hudba sa mi zda taka prava amigisticka.
    A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

    Komentovat


      #3
      O: 2D arkádovky na Amize

      Já jsem hodně ujížděl na GODS, ale spíše než arkády jsem postupem času inklinoval na Amince spíše ke strategiím, fotbalovým manažerům a samozřejmě nesmrtelný SWOS . Vlastně poslední arkádu, ktrerou jsem hrál až do konce byl na atárku 800 DRACONUS.
      A1200 ACA 1232 33MHZ 128MB RAM, A600, 2xA500, 3xC64-I, 4xC-64 II, 4xAtari 800XL, 3xAtari800XE, Atari 520ST, Atari 1040 STfm, Atari 1040 STEfm, XBOX 360E

      Komentovat


        #4
        O: 2D arkádovky na Amize

        Velice pěkná, ale dost těžká 2D arkáda je Ruff'n Tumble. Bohužel se mi ji nikdy nepodařilo dohrát.
        Amiga 1200 ROM 3.1, Apollo 1260/50MHz 32MB RAM, IDE/CF Sandisk 4GB, Workbench 3.1 || Commodore C64 || Atari 800XE
        Amiga 1200 ROM 3.0, Infinitiv tower, Blizzard 1240/40MHz 32MB RAM, Fast ATA 1200

        Komentovat


          #5
          O: 2D arkádovky na Amize

          Já jsem úplně zapomněl Lionheart. Pamatuji si, že tu kolovala vadná pirátská verze, kterou nešlo dohrát. Koupili jsme s kámošema originálku.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            O: 2D arkádovky na Amize

            Yo!Joe! je aj moja srdcovka, samozrejme vo dvoch hracoch. Dalej som mal rad napriklad aj hru Brian the Lion alebo Odyssey, ale celkovo som bol na akcne hry vzdy dost lavy, takze to pre mna boli skor oddychovky ako vazne brane zalezitosti.
            ???

            Komentovat


              #7
              O: 2D arkádovky na Amize

              Ja si stale rad zahram Superfrog az do konca, zabka proste nema chybu. Vyborna hudba aj grafika.

              Komentovat


                #8
                O: 2D arkádovky na Amize

                Sorry pánové, nejlepší arkáda z mého pohledu jsou Worms. Jelikož jsme se v prvopočátcích o Amigu dělili 3 kluci (já, brácha a Luky, který u nás býval každý den po škole), tak byly Worms a následně WormsDC hojně hranou hrou. Dělali jsme si pro ně levely a dokonce vlastní vulgární samply ;o)
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #9
                  O: 2D arkádovky na Amize

                  Worms je arkada?
                  ???

                  Komentovat


                    #10
                    O: 2D arkádovky na Amize

                    Také jsem si říkál, zda-li to nepatří spíše do kategorie akční , ale je to WORMS, takže vše odpuštěno. Díky Jackovi 3D za krásnou vzpomínku, když jsem to bazookou narval bráchovému červovi pěkně mezi oči smile).
                    A1200 ACA 1232 33MHZ 128MB RAM, A600, 2xA500, 3xC64-I, 4xC-64 II, 4xAtari 800XL, 3xAtari800XE, Atari 520ST, Atari 1040 STfm, Atari 1040 STEfm, XBOX 360E

                    Komentovat


                      #11
                      O: 2D arkádovky na Amize

                      Tak Turrican 2 je pro mně taky nejlepší,ale Ruff'n Tumble mu šlape hodně na paty.

                      Komentovat


                        #12
                        O: 2D arkádovky na Amize

                        Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                        Worms je arkada?
                        Asi ne, sorry.
                        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                        Komentovat


                          #13
                          O: 2D arkádovky na Amize

                          To je fuk, hra je to kazdopadne jedna z najlepsich
                          ???

                          Komentovat


                            #14
                            O: 2D arkádovky na Amize

                            Tak medzi moje najoblubenejsie 2d arkady patri:
                            James Pond 2 AGA, SleepWalker AGA, Cool Spot, Aladdin AGA, Lion King AGA, Arabian Nights, Kid Chaos, Lion Heart,Flink CD32,Whizz AGA, Hugo a Oscar AGA ( aj ked ma nebavil hrat,grafika je paradna).

                            Ked sa Turrican 2 rata tiez medzi 2d arkady, tak este Turrican 2,3, Chaos Engine, Shadow Dancer, YoJoe a RuffNTumble, aj ked by som ich zaradil skor medzi 2d action.
                            Naposledy upravil DJM; 08.01.2014, 19:04:38.
                            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                            Komentovat


                              #15
                              O: 2D arkádovky na Amize

                              Pre mna jednoznacne Ruff and Tumble. Krasna grafika, super zvuky a hlavne vymakana hratelnost. Len tak z nudy si zbehnem prvy svet hocikedy, pre mna totalna oddychovka. Urcite k tomu prispieva aj spravna obtiaznost, ked hra nie je velmi tazka a nema frustrujucu obtiaznost. Mam rad tu akcnu namakanu hudbu, krasnych bosov. Takto ma podla mna vyzerat hra na Amigu ! Z AGA hier mam najradsej Alladin a velmi sa mi paci SleepWalker, ale ten je pre mna moc tazky.

                              Inak vsimli ste si, ze tie najvacsie legendy boli spravene este pre OCS/ECS masiny a nie pre A1200 ?
                              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X