Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

2D arkádovky na Amize

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: 2D arkádovky na Amize

    A este k Lionheart. Z tej grafiky som bol total na vetvi. Este teraz si pamatam, ked som prvykrat videl screeny v casaku Excalibur. A ked vidim tu hru, stale nechapem ako grafici dokazali na Amige vykuzlit nieco take krasne. Sanka dolu, sefe

    ...ked som ale konecne mal moznost hru zahrat, bol som velmi sklamany. Totiz, vobec mi nesadlo ovladanie. A hra sa mi neovladala najlepsie.
    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

    Komentovat


      #17
      O: 2D arkádovky na Amize

      U me vitezi GODS. Superb grafika, hudba, zvuky a vubec celej ten vizualni styl se mi libi. Myslim ze jsem ji dohral jen jednou, ale hral jsem to furt Mimochodem dobrej remix intra od daXX.
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #18
        O: 2D arkádovky na Amize

        Alien Fish Finger v1.31
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #19
          O: 2D arkádovky na Amize

          Mě ještě bavil například Soccer Kid, P.P.Hammer, Coolspot, Zool 1&2, Chuck Rock 2 nebo Arabian Nights mimo zmiňované...
          Naposledy upravil Delihc; 09.01.2014, 09:19:29.
          Panda Libor

          Komentovat


            #20
            O: 2D arkádovky na Amize

            No, tak to u mě vítězí taky GODS, pak Shadow of the Beast 3, pak Deliverance, Shadow Dancer, a pro další bych musel víc přemýšlet (pokud nemám vypisovat ty co už jste napsali)

            Komentovat


              #21
              O: 2D arkádovky na Amize

              Alladin super, ale raději jsem měl Prince of Persia, přeci jen jsme u toho v roce 1989 strávili moře času, nejde nevyzdvihnout . Jak jsem psal níže, já raději strategie, takže byť nearkády, no-action2D, tak jedině mega-lomania, steel empire, K240, Castles a nesmrtelný North&South .
              A1200 ACA 1232 33MHZ 128MB RAM, A600, 2xA500, 3xC64-I, 4xC-64 II, 4xAtari 800XL, 3xAtari800XE, Atari 520ST, Atari 1040 STfm, Atari 1040 STEfm, XBOX 360E

              Komentovat


                #22
                O: 2D arkádovky na Amize

                Jednoznačně Another World a Flashback

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X