Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A1200 Tower

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A1200 Tower

    Na aukru je pravděpodobně moje Amiga. Koupil jsem ji kdysi jako bazarovou, měla napevno napájený IDE kabel na desce. Ten jsem kdysi vyměnil za delší kabel s možností připojit CD-ROM. Taky poznávám můj způsob připojení napájení PC zdroje k desce a origo konektor PS/2 na CDTV klávesnici. To je nostalgie . Dnes bych se za takový bastl styděl.

    Naposledy upravil Solaris104; 09.01.2014, 21:02:18.
    I love Amiga

    #2
    O: A1200 Tower

    Ucel svatil prostriedky. Robil si to lebo nebol kabel 2.5" na 3.5". To iste s pripojenim klavesnice, zdroja atd. Nikto to predsa nerobil ze by sa mu to pacilo, len z nudze cnost. Rovnako ako pilovanie drazky na boku Amigy, aby sa dal vyviest 3.5" IDE kabel, ked chcel clovek pripojit harddisk a CD-ROM. Dnes to nikto nerobi, lebo to nikto nepotrebuje.

    p.s.: ako si vyriesil pripojenie externej klavesnice, na doske chyba MPU chip klavesnice, mal si nejaky vlastny plosak ??
    A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

    Komentovat


      #3
      O: A1200 Tower

      Ta se připájela přímo k základní desce. Dělal jsem to podle návodu na Aminetu. Pamatuji si, že Javosoft do těch towerů bastlil velký DIN konektor a předělával koncovku u CDTV klávesnice. Já jsem konektor klávesnice zachoval původní.
      I love Amiga

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X