Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Problém se hrou Dungeon Master - WHDLoad verze

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Problém se hrou Dungeon Master - WHDLoad verze

    Zdravím,
    hra se spustí poprvé v pořádku, můžu normálně hrát, ale když dám quit a hru ukončím hvězdičkou (*) tak se pak už znova nespustí. Modrá obrazovka Amigadosu a hláška "not a dos disk in df0" a aŤ dělám co dělám hra se už nespustí. Nevíte co s tím ?

    A ještě jeden dotaz:
    Hra Dungeon Master 2 AGA nejde spustit vůbec, hra se jakoby spouští, ale pak hláška "you must register WHDLoad to proceed". To jako některé hry bez registrace nespustím ?
    Naposledy upravil premo; 14.01.2014, 01:17:37.

    #2
    O: Problém se hrou Dungeon Master - WHDLoad verze

    Co se prvního dílu týče - s něčím takovým jsem se už setkal u jiných her, ale nesvedu říci, zda-li je to (známý) bug nebo featura.
    Co se druhého dílu týče - ano, WHDLoad pro tuto hru je pouze pro majitele legálních verzí. Dej na mne a kup si WHDLoad, je to jediná aplikace pro klasické Amigy, kterou má reálný smysl podpořit a těch 20 EUR není zas tak moc (a máš vystaráno do konce života).
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      O: Problém se hrou Dungeon Master - WHDLoad verze

      Co se týče problému s prvním dílem, tak je to známý bug. Dle jeho popisu hra občas spadne a může tak dojít k poškození uložené hry na disku
      Je doporučeno jednou za čas uloženou hru zazálohovat (disk.2).
      A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
      A600 HD,
      2MB Chip, Fúria EC020 inside

      Komentovat


        #4
        O: Problém se hrou Dungeon Master - WHDLoad verze

        No co se týče 1.dílu DungeonMasteru, tak problém spočívá v tom, že když hru jednou spustím, tak podruhé ji už nikdy nespustím. Ani nemusím začít hrát a něco ukládat prostě se dostanu do menu, dám quit a hru už nespustím.
        Co se týče druhého dílu, tak mi přišel registrační klíč k WHDLoad od Wepla, takže hraju dvojku a hra je docelá pomalá, když třeba fightím se dvěma nestvůrama (Blizzard 1220/4MB) a to nahravání je taky docela pomalé. Měl bych dotaz spíše k samotnému WHDLoad: Je normální, když si whdload hra/demo nahrává data (power ledka bliká), tak se aplikace po dobu nahrávaní freezne a blíka u toho obraz ? Nejzřetelnější je to právě u toho DM2, ale i třeba u dema World of Manga, které je třídiskové a pokaždé, když whdload načítá nový disk, tak se to děje.

        Komentovat


          #5
          O: Problém se hrou Dungeon Master - WHDLoad verze

          To normální teda fakt není. Co na to preload?
          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

          Komentovat


            #6
            O: Problém se hrou Dungeon Master - WHDLoad verze

            Jak zjistím jestli je preload aktivní ?

            Komentovat


              #7
              O: Problém se hrou Dungeon Master - WHDLoad verze

              No jestli se aktivní preload pozná podle toho, že při tom úvodním WHDL oknu se objeví progressbar která zobrazuje, že se cosi načítá, tak u většiny her/dem je toto funkční, ale zrovna u World of Manga a DM2 se to nezobrazuje. Asi nemám dostatečnou FAST (mám jen 4MB) pro preload těchto aplikací.

              Komentovat


                #8
                O: Problém se hrou Dungeon Master - WHDLoad verze

                Preload je aktivni pote co ho aktivujes v tooltypes ikony ke hre. Tzn. neni v kulatejch zavorkach (PRELOAD).
                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: dmtooltypes.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 83,4 KB
ID: 107738
                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                Komentovat


                  #9
                  O: Problém se hrou Dungeon Master - WHDLoad verze

                  No já jsem zkoušel spustit whdload se hrou z příkazové řádky s přepínačem PRELOAD, ale je to pořád stejné. Asi mám malou FAST na PRELOAD u těchto titulů.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Problém se hrou Dungeon Master - WHDLoad verze

                    Aha A co skusit parametr PRELOADSIZE
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X