Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

    Já mám:

    MicromysV4 = OK
    Lyra2 = OK
    TrueIDE = OK
    Indivision A4000D MK2 = funguje, ale budu muset poladit okraje, ale ještě jsem se na to vůbec nedíval.

    Měl jsem Buddhu = OK

    No a plánuju A604 a Indivision ECS, tak snad tyto jsou bez problémů.
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

    Já mám
    Indivision MK1 = bez problémů
    ACA630 = velmi problémová, ale nemusí to nutně být kartou.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

      Ja by som navrhoval urobit nove vlakno, kde by bol sortiment IC produktov a drobny pokec zo spokojnostou
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        #4
        O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

        Done.
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #5
          O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

          Mám Indivision AGA MK1 a jsem s ním v zásadě spokojený, jenom mi chybí ukládání profilů nastavení pro rychlejší přepínání (vůbec ta konfigurační utilita je poněkud nešťastná). Tam ale asi nelze očekávat zlepšení, leda by to někdo napsal z nás, co?
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

            A603 - zle navrhnuta doska. Musel som si vyrobit redukciu pre Indivision ECS, nespokojny.
            A604n - problem odstraneni, pre zmenu neobsahuje hodiny realneho casu, A604 som nestihol kupit, toto rozsirenie RC bolo onboard, nutna dalsia investicia. Cize nespokojny.
            ACA630 - krasny kusok HW, spokojny (nepracuje s A300)
            Indivision ECS 2 ks - podpora RTG, velmi spokojny.
            Indivision AGA MKII - viac ako 1 rok lezal HW na skrini, chybal ovladaci SW, v sucastnosti nie je driver pre RTG podoru, zle navrhnuta doska prehrieva sa. Nie prilis spokojny.
            Micromys v4 - nema bufferovany vystup signalov smerom k Amige, casom moze dojst k zniceniu mikroradica, spokojnost neutralna.

            HW cca za 530,- Eur
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #7
              O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

              Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
              A604n - problem odstraneni, pre zmenu neobsahuje hodiny realneho casu, A604 som nestihol kupit, toto rozsirenie RC bolo onboard, nutna dalsia investicia. Cize nespokojny.
              To mě taky štve-re, až budu shánět (respektive až bude aktuální Fúria), tak asi z druhé ruky plnotučnou verzi.
              Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
              Micromys v4 - nema bufferovany vystup signalov smerom k Amige, casom moze dojst k zniceniu mikroradica, spokojnost neutralna.
              co kde jaký mikrořadič? V Amize nebo v Micromyši? Já mám dvě Micromyši a nechci si poškodit Amigy. Bohužel "Boboo-ovou" redukci mám jen jednu
              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #8
                O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                A604 s Indy ECS - spokojnost
                Micromys V4 - zatial som nerozchodil wheel zo ziadnou myskou.
                ACA1230/28 64mb s RTC - Po Boboovej oprave ide.
                MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                Komentovat


                  #9
                  O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                  @Jack-3D,
                  mikroradic je v redukcii, Amigu neposkodis, skor casom sa moze poskodit samotna redukcia, povacina mikroradicov nema vykonostne vystupne budice (teda aspon o tom neviem, ze by nejaky mal vystup Open-collector). Vyrobcovia rataju iba tak z rosvietenim nejakej tej LEDky cize par mA. Na vyrobu redukcii napriklad PICka nie su moc vhodne, lepsie su na tom Atmel. Moja old redukcia mala bufferovane PICko dodatocne.
                  Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                  Furiatune homepage

                  Komentovat


                    #10
                    O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                    Aha, takže se jich mám zbavit, než odejdou...
                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      #11
                      O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                      já bych se jich nezbavoval, chtělo by to aby si Boboou udělal čas na "další sérii" jeho redukcí furt se nemůžu rozhoupat a koupit tu Micromys V4 když to nemá ten PIC či co
                      A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

                      Komentovat


                        #12
                        O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                        Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                        Aha, takže se jich mám zbavit, než odejdou...
                        To nie je nutne, skor sledovat zahranicne fora komu sa to stane ako prvemu. Nemusi to byt pravidlo, ze sa poskodi, neviem co je to za mikroradic co je v micromys v4.
                        Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                        Furiatune homepage

                        Komentovat


                          #13
                          O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                          No stejně mě trochu vadí ten velkej špagát a pak krabička s interface. Uvidím, zatím mám jiné priority, ale je dobré vědět věci tak jak doopravdy jsou.

                          OT: Líbí se mi třeba ten interní adaptér pro 2B desky co si udělal Exa a nemusí mi nic čouhat: http://www.amiga-exa.cz/interni-ps2-...r-pro-mysku-2/
                          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                          Komentovat


                            #14
                            O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                            ACA620 - velmi spokojený
                            X-Surf 100 - spokojený (při nahození Genesis mi občas ztuhla A4000, ale ta mi tuhla i v jiných chvílích, proto chci desku A4000 poslat na recap)
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #15
                              O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                              No stejně mě trochu vadí ten velkej špagát a pak krabička s interface. Uvidím, zatím mám jiné priority, ale je dobré vědět věci tak jak doopravdy jsou.

                              OT: Líbí se mi třeba ten interní adaptér pro 2B desky co si udělal Exa a nemusí mi nic čouhat: http://www.amiga-exa.cz/interni-ps2-...r-pro-mysku-2/
                              Ten se mi taky líbí, třeba kdyby nás bylo víc, nějaké by zase udělal .

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X