Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Nový Scandoubler ScanJuggler XAGA?

    Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
    Ja bych Jense nebranil, on to dela jako soucast sveho podnikani na hlavni pracovni pomer, samozrajme ze se nesoustredi primarne na Amigy, ale stejny obor, jedna prace.
    Ostatni to delaji spise jako hobby projekty. Jens dlouho vyuzival toho ze v podstate nemel konkurenci.
    No ale právě proto by to jako podnikatel měl mít zmáknuté, protože podle mne už pomalu přichází o pověst, právě vzhledem k těm produktům které nejsou od něj, a jsou "tím pádem" lepší.....
    A konkurence to dokazuje!
    Naposledy upravil Dedy; 15.01.2014, 13:02:59.
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #17
      O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

      U EXY to asi nebude závislé na nějakém větším počtu zájemců. Pokud máš zájem tak mu normálně napiš a určitě se domluvíte.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #18
        O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

        Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
        X-Surf 100 - spokojený (při nahození Genesis mi občas ztuhla A4000, ale ta mi tuhla i v jiných chvílích, proto chci desku A4000 poslat na recap)
        Nějaké info, kdy by mohl být hotov USB modul?
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #19
          O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

          Něco je tady.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #20
            O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

            Indivision AGA MKI - spojenost s graf. výstupem, nespokojenost s tím, jak špatně drží socket na čipu
            Indivision AGA MKII - nespokojenost s graf. výstupem (absence 50 Hz), ale dobře drží socket na čipu
            Indivision ECS - nespokojenost s graf. výstupem (timing problem s nastavením 50/60 Hz), v obraze je poměrně výrazný duch, plusem je Framebuffer režim, nedostatečná sw podpora
            Delfina flipper - bohužel problematická karta, problémy se stabilitou
            Catweasel PCI MK4+ - špatný software, nefunkčnost s novějšími Widlemi, dále se mi neodařilo kvalitně zprovoznit hw SID zvuk
            ACA 630 - velmi dobrá karta, i software
            ACA 1228 - špatná kompatibilita, u některých desek vyžaduje timing fix
            ACA500 - v základu strašně málo RAM a nízký výkon - zřejmě proto, aby kupující ještě zakoupil další ACA turbo/memory-kartu, po stránce funkčnosti je ok, plusem je možnost zapojení Blizzardů 1260/1240.
            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

            Komentovat


              #21
              O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

              Já bych si koupil i nové produkty Jense. Např. interní rozšíření pro CD32. Ty staré nepočítají s přenosem dat přes externí CF a vše musím tahat přes CDR. Myslím, že by to řešil jako u ACA500 dalším slotem na CF kartu. Jens ale říkal, že nemá dostatečně velký zdroj CIA čipů. Turbokarta ACA1260 by taky bodla, ale nové CPU 68060 stojí šílené peníze.
              Naposledy upravil Solaris104; 15.01.2014, 13:51:49.
              I love Amiga

              Komentovat


                #22
                O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                Autorem citovaného textu je Amigoun Přejít na původní příspěvek
                Indivision AGA MKI - spojenost s graf. výstupem, nespokojenost s tím, jak špatně drží socket na čipu
                Indivision AGA MKII - nespokojenost s graf. výstupem (absence 50 Hz), ale dobře drží socket na čipu
                Indivision ECS - nespokojenost s graf. výstupem (timing problem s nastavením 50/60 Hz), v obraze je poměrně výrazný duch, plusem je Framebuffer režim, nedostatečná sw podpora
                Delfina flipper - bohužel problematická karta, problémy se stabilitou
                Catweasel PCI MK4+ - špatný software, nefunkčnost s novějšími Widlemi, dále se mi neodařilo kvalitně zprovoznit hw SID zvuk
                ACA 630 - velmi dobrá karta, i software
                ACA 1228 - špatná kompatibilita, u některých desek vyžaduje timing fix
                ACA500 - v základu strašně málo RAM a nízký výkon - zřejmě proto, aby kupující ještě zakoupil další ACA turbo/memory-kartu, po stránce funkčnosti je ok, plusem je možnost zapojení Blizzardů 1260/1240.
                Indivision AGA MKI - treba zbrusit 0,5 mm z PLCC socketu a bude drzat ako hluchy dvere, uz som to tu niekomu upravoval.
                Ako pozeram Amigoun ty si asi najvacsia obet IC produktov
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #23
                  O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                  S tím zbrousením jsem to také zkoušel, resp. neměl jsem jinou možnost, protože na desce fakt vůbec nedržel. Musel jsem ještě narovnat několik pinů které po neustálém nacvakávání už zapadly.. No teď to sice jede, ale ty piny drží jen silou mojí vůle...
                  Je fakt, že jsem toho od něj hodně koupil, ale minimálně polovinu jsem toho zase prodal, protože jsem zjistil, že to buď nepotřebuju, nebo že to nechodí tak, jak bych chtěl.
                  A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                  Komentovat


                    #24
                    O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                    Ja si myslim, ze mohol niekto (nemusi to byt nutne Jens) urobit turbokartu pre A1200 pre CPU 68040/68060 a ponukal by ju bez tychto CPU. Karta by mala samozrejma paticu na pripojenie/vymenu CPU, dalej samozrejma prepinace voltaze a frekvencie CPU. RAM by uz mohla byt integrovana na samotnej karta, tak ako je to v kartach ACA 1220/1230. Samotne zohnatie a osadenie CPU, by uz bolo na kupcovi. Myslim si, ze by to bolo riesenie, ked je teda nedostatok tychto CPU na trhu pre vyrobcu. Samozrejma zavisi aj na vyslednej cene takejto karty, co by asi nebolo malo. Mohli by napriklad existovat aj verzie pre A500, A600, A2000 a A3/4000.

                    Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                    Já bych si koupil i nové produkty Jense. Např. interní rozšíření pro CD32. Ty staré nepočítají s přenosem dat přes externí CF a vše musím tahat přes CDR. Myslím, že by to řešil jako u ACA500 dalším slotem na CF kartu. Jens ale říkal, že nemá dostatečně velký zdroj CIA čipů. Turbokarta ACA1260 by taky bodla, ale nové CPU 68060 stojí šílené peníze.

                    Komentovat


                      #25
                      O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                      V podstate by nebola zla verzia bez CPU aj pre procesor 68030, ako som pisal nizsie pre procesory 68040/68060. Snad by to pomohlo znizit cenu samotnej karty. Na druhu stranu by sa zvysil dopyt pro Motorolach, co by zrejma zdvihlo ich cenu.

                      Komentovat


                        #26
                        O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                        Ako napad sa mi to paci, ale neverim, ze sa to zrealizuje. Reklamacie by totiz boli asi sialene komplikovane.
                        ???

                        Komentovat


                          #27
                          O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                          Skoda, ze PHASE5 povodne karty, ktore chceli vyrabat Blizzard 030+PPC nakoniec zrusili. Dnes by to boli TOP karty.
                          A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                          Komentovat


                            #28
                            O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                            Neviem ci by bolo nastastnejsie riesenie predavat kartu bez CPU, viem si zivo predstavit ako nejaky Jozko si do tej svoje novej karty napcha nejaky 68060 CPU z neznameho zdroja a po zapnuti zostane vycudovany pri ciernej obrazovke. A teraz koho je to chyba??? Ako to reklamovat, je to cesta do pekla! Schvalujem trend co nastolil Jens a to konkretne na FastRAM a CPU QFP puzdre onboard, sam najlepsie vie, ze ako sa HW sprava s danymi suciastkami. Je to uzatvoreny system, tu je najvhodnejsie pri vyvoji brat v uvahu, ze je X revizii dosiek a co najlepsie najst zlatu strenu cestu. Bolo nerozumne otvorit este moznost nejaku variabilitu CPU, ja by som do toho nesiel ani ako vyvojar ani ako uzivatel.
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #29
                              O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                              Hele, oni fakt chtějí dělat 040/060 akcelerátory?

                              Komentovat


                                #30
                                O: Spokojenost / zkušenost s výrobky Individual Computers

                                objednal sem ten novej ECS dabler, tak doufam ze to pojede bez prasaren. Uz je snad i na ceste ...
                                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X